הצעת מחיר בקליק לשיווק באינטרנט

מחירון כרטיס ביקור דיגיטלי

כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מומלץ מלא ומקיף עבור כרטיס ביקור דיגיטלי.

לא משנה איזה סוג כרטיס ביקור דיגיטלי אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , כרטיס ביקור דיגיטלי פשוט, כרטיס ביקור דיגיטלי מעוצב, כרטיסי ביקור מיוחדים ועוד.. 

מה זה כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיס ביקור דיגיטלי זו דרך פשוטה להציג אדם, שירות או עסק ובכלל להיות בקשר עם אנשים. אם עד היום היינו נותנים כרטיס ביקור מנייר או מגנט אז היום כבר אין צורך להדפיס כרטיסי ביקור ופרט לשמירה על הסביבה ישנם עוד יתרונות רבים, להבדיל מכרטיס הביקור המסורתי, הכרטיס הדיגיטלי הוא אינטראקטיבי ומהווה סוג של פורטל המאגד בתוכו קישורים לכל דבר שרוצים להציג או לשתף כגון רשתות חברתיות, אתר אינטרנט, מספרי טלפון, מייל, חנות אלקטרונית, דפי מידע ועוד...


האם רק בעלי עסקים ונותני שירות צריכים כרטיס ביקור?

ממש לא, כל אדם חייב כרטיס ביקור דיגיטלי מסיבות רבות ומגוונות, החל מאנשים שרוצים לחסוך זמן בסיטואציות יומיומיות כאשר שואלים אותם מה המייל שלך או מה הפייסבוק? ועד אנשים שרוצים להציג את עצמם או את השירות שהם מציעים, אין כמו רושם ראשוני מקצועי כדי באמת לעשות רושם טוב.

באמצעות כרטיס ביקור דיגיטלי תוכלו לשלוח כל פרט, תמונה או קישור שתרצו בלחיצת כפתור אחת דרך SMS ,  מייל, הודעת פייסבוק, טוויטר ובוואטסאפ ניתן לסמן הרבה אנשים בשליחה אחת.

לסיכום אנו מאוד ממליצים לכל אדם לפתוח כרטיס ביקור דיגיטלי, לא תבינו איך עד היום לא היה לכם כרטיס.


כמה עולה כרטיס ביקור דיגיטלי?

מחירון מומלץ להקמת כרטיס ביקור דיגיטלי

פתיחת כרטיס בסיסי 250-500 ₪ לשנה.

פתיחת כרטיס ביקור דיגיטלי מתקדם באתר 10card חינם.

תוספות לכרטיס :

עיצוב אישי : 200-1,000 ₪ חד פעמי

ט.ל.ח