בקש הצעת מחיר בקליק למוצרי טניס שולחן

מחירון טניס שולחן

 

כמה עולה מוצרי טניס שולחן? חוג טניס שולחן?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון מוצרי טניס שולחן ומחירי חוגים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חנויות המשווקות מוצרי טניס שולחן בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

כמה עולה להירשם לחוג טניס שולחן?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה. ישנם חוגים טניס שולחן המתאמנים לקראת תחרויות ארציות ואף עולמיות.

גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר. אימון בקבוצות גדולות תורם להגדלת המעגל החברתי של הילד, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון ללא קשר למחיר.

גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה.

חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות.

 

טווחי מחירים

 

חוג טניס שולחן לילדים - 150-230 ש"ח לחודש

חוג טניס שולחן למבוגרים - 200-250 ש"ח לחודש

ט.ל.ח

 

חוג טניס שולחן

 

ישנם ילדים שמתעניינים בכדור רגל. ישנם כאלו שאוהבים כדור סל או כדור מים. אלו הם תחומי ספורט פופולאריים מאוד, שלרוב קל למצוא חוגים העוסקים בהם. אבל מה עושים אם הילדים מתעניינים דווקא בדבר שהוא מוכר ונפוץ פחות, כמו טניס שולחן, למשל? כל ניסיונותיכם לשכנע אותם לבחור בדבר קונבנציונלי יותר כושלים, והם בשלהם- "טניס שולחן"! (או בלשון מוכרת יותר 'פינג פונג').

 

למען האמת, חוגי פינג פונג פועלים במקומות רבים בארץ, ותוכלו לאתר בקלות יחסית חוג כזה הקרוב למקום מגוריכם. ילדים רבים נהנים מאוד לאחוז במטקה ולחבוט קלות בכדור כדי שיגיע לצד השני של השולחן- ולפיכך כיום התחום הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר. תוכלו לבדוק ברשת האינטרנט לגבי מקומות בהם מתקיימים חוגים כאלו, או לשאול חברים ושכנים אם יצא להם לשמוע על כך. במקרה ולא מצאתם חוג קיים, תוכלו 'להגדיל ראש' ולנסות ליצור אחד כזה בעצמכם. כל מה שצריך הוא שולחן פינג פונג, כמה ילדים ומדריך או מדריכה בעלי ניסיון בתחום.

 

יתרונות של חוג טניס שולחן

 

ילדים, כמו מבוגרים, מתפתחים ולומדים הרבה יותר כאשר הם עוסקים בתחום שהם אוהבים. חשבו על עצמכם- האם אינכם שמחים כאשר הבוס מבקש מכם לעבוד על פרויקט שמעניין אתכם? האם אינכם מרוצים כשיש לכם חופש ואתם זוכים סוף סוף לכמה שעות בהם אתם מתפנים לעיסוקים החביבים עליכם? לפיכך, כדאי מאוד לנסות לעזור לילדים ללכת בעקבות נטיות ליבם ולמצוא להם מסגרת בה יוכלו לעסוק בספורט שהם באמת כמהים אליו.

 

לחוג כמו טניס שולחן יכולים להיות יתרונות רבים עבור ילדיכם. ראשית, כל מסגרת חברתית אליה תשלחו אותם היא טובה וחשובה להם- ילדים רבים אינם מרגישים בנוח בבית הספר, ולעיתים קרובות התנסות במקומות אחרים וחדשים גורמת להם לפרוח. שנית, כל פעילות ספורטיבית, גם אם איננה ריצת מרתון או הרמת משקולות, היא חשובה לגוף ותורמת לפיתוח שלו. יכולות הריכוז של הילדים שלכם ישתפרו, שרירי הידיים שלהם יתעצבו, ובעזרת מאמן טוב הם גם ילמדו לתרגם את ההצלחה בתחום זה לשדות נוספים בחייהם.

 

ילד אנרגטי

 

יכול מאד להיות שהילד שלכם לא יושב בבית הספר. הוא נמרץ, לעולם לא מתעייף והמורים ממהרים לתייג אותו כסובל מהפרעת קשב וריכוז. רגע לפני שאתם כועסים או נכנעים ולוקחים אותו לאבחון בבושת פנים- שאלו את עצמכם "מה זה בעיית קשב וריכוז?" התשובה שתתגלה לכם, תשאיר אתכם המומים. לא, לא מדובר על איזו תופעה חדשה של העידן שלנו, היא לא מושפעת מהאוכל שאנחנו אוכלים או המים שאנחנו שותים- ותאמינו או לא, אבל פעם, היה לזה ערך הישרדותי גבוה במיוחד.

 

לעשות, לא לחשוב

 

בסוואנה באפריקה, או בכל מקבילה שלו בעולם העתיק, לאנשים שהיו פועלים קודם וחושבים אחר כך היה יתרון ברור. אם היית צריך לחשוב על לברוח מהנמר, לא היית. פשוטו כמשמעו. אבל התקדמות החיים שלנו לקחו את האבולוציה האנושית לכיוון ספסלי הלימודים ושעות הארוכות של ריכוז בדבר אחד כל העת, דברים שגם הם מנוגדים לאינסטינקט של הצייד- הרואה וחש כל רחש בעשב. אין פתרונות פשוטים אבל לפני שתזנקו לפתרונות קיצוניים כמו טיפולים תרופתיים, תשקלו לתת לילד שלכם מקום בו יוכל להוציא את האינסטינקטים האלה אל הפועל.

 

מהירות תגובה

 

אחד הדרכים הנהדרות ביותר לתת לילד בטחון עצמי ולשלב את היכולות שלו בעולמו הינו ספורט. בעיקר ספורט מהיר, המשפר ריכוז מחד אך דואג לתת לאינסטינקטים שלו דרור מאידך כגון חוג טניס שולחן יכול מאד להועיל.להפרעות קשב רמות רבות ויתכן כי למרות הירשמו של ילדיכם אל חוג טניס שולחן- עדיין תצטרכו לתת לו טיפולים נלווים, אולי תרופתיים, אך חוג טניס שולחן יכול בהחלט לעזור לו לחוות חוויה חיובית מאותם אינסטינקטים שהיו עד כה למבוכה עבורו.

 

לא רק קטנים

 

אגב, אם אתם סובלים מהפרעת קשב וריכוז- אין שום סיבה שתוותרו לעצמכם. כיום ישנם מגוון רחב של סדנאות טניס שולחן, לא רק חוג טניס שולחן לילדים אלא חוג טניס שולחן למבוגרים, לנשים ולחברי הגיל השלישי. לימודי טניס שולחן יכולים להועיל בכל גיל. מבין כלל החוגים, עבור חוג טניס שולחן מחירים סטנדרטיים ביותר- ועל אף שהוא נחשב לעלות נוספת לטיפול תרופתי, הרי שזהו מחיר ששווה לשלם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג טניס שולחן ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.