מחירון טיפול בפריצת דיסק

כמה עולה טיפול בפריצת דיסק?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון עבור טיפול בפריצת דיסק.

לא משנה איזה סוג טיפול בפריצת דיסק אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , דיקור סיני, דיקור יפני, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, עיסוי, נאטורופתיה ועוד. מלבד מחירון הטיפולים המומלץ תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים עבור טיפולים נוספים.

פריצת דיסק

הדיסק הוא מעיין בולם זעזועים שנמצא בין חוליות הגב, פריצת דיסק היא כאשר הדיסק נקרע והנוזל שנמצא בתוכו יוצא לגוף, הדבר יוצר לחץ על העצב שיוצא מעמוד השדרה ודלקת. הכאב יכול להיות בגב עצמו להקרין לרגל או ליד. פריצת דיסק צווארית תקרין לידיים פריצת דיסק בגב תחתון תקרין לרגליים. מלבד הכאב עלולים להיות תחושות נימול, חוסר תחושה וחולשת שרירים. במקרים חמורים מאוד מומלץ ניתוח ברוב המקרים ניתנים משככי כאבים. ברפואה משלימה טיפול הוא באמצעות דיקור סיני, טווינה, כירופרקטיקה ושיאצו.

 

הגורמים לפריצת דיסק

בלאי הדיסק – ככל שהגיל מתקדם כך גם הדיסקים בגב מתייבשים ונהפכים לפחות גמישים דבר המביא לתוצאת פריצת דיסק.

פגיעה בעמוד השדרה – כאשר ישנה פגיעה חמורה בעמוד השדרה ייתכן מצב של התפרצות מרכיב הג'ל הפנימי שנמצא בתוך חלקי עמוד השדרה דבר שיוביל לפריצת הדיסק.


התסמינים לפריצת דיסק

פריצת דיסק באחד מחלקי עמוד השדרה – ייתכנו כאבים עזים באזור העצב הפגוע וחולשה כללית של הגוף.

פריצת דיסק בגב התחתון – כאבים בישבן ולאורך הרגל.

פריצת דיסק חמורה – במידה ויש כאבים בשתי הרגליים ואף בשלפוחית השתן צריך לפנות לרופא על מנת לקבל טיפול רפואי בהקדם האפשרי.

 

דרכי הטיפול בפריצת דיסק

רפואה משלימה - דרכי הטיפול בשיטת הטיפול האלטרנטיבי הינם באמצעות דיקור סיני, טווינה, כירופרקטיקה ושיאצו .

רפואה הקונבנציונאלית - דרכי הטיפול בפריצת דיסק הינם בתרופות לשיכוך כאבים ובמקרים חמורים ביותר מתבצע ניתוח כירורגי.


איך מטפלים בפריצת דיסק ?

הטיפול בפריצת דיסק ברפואה סינית כולל שילוב של מספר שיטות:

דיקור סיני - על פי שיטת האיזון, צמחי מרפא, טווינה ותרגילים. מטרת הטיפול היא לטפל בצורה עמוקה ויעילה ולכן יש לערוך אבחון יסודי לפני התחלת הטיפולים, על מנת לאתר את שורש חוסר האיזון בגוף. הרפואה הסינית יודעת לאתר את מקור חוסר האיזון בגוף ובכך לטפל בכבאי ברכיים בצורה מעמיקה ולא רק סימפטומטית. במידה ויש פציעה עקב תאונה או טראומה, קימת פחות חשיבות לגורם השורש, אך אם מדובר בשחיקה, או מצב כרוני, יש חשיבות לטיפול בשורש הבעיה.


מהי ייחודיות השיטה?

שיטת האיזון היא שיטה של דיקור שהוצגה לעולם על ידי ד"ר טאן. שיטה זו משתמשת בטכניקה ישנה – חדשה של דיקור. השילוב הייחודי של הנקודות מביא לאיזון פנימי בגוף ולהבראה מהירה יותר. מלבד הנקודות הרגילות שמשתמשים בהם בדיקור הסיני הרגיל קיימות עוד נקודות דיקור בשיטת האיזון שלא ידועות למטפלים שאינם משתמשים בשיטה זו אשר מביאות לתוצאות יותר מהירות ועמוקות. הדיקור לטיפול בברכיים נמצא דווקא באזור הידיים ובמקרים רבים מאוד מביא להקלה מיידית.

צמחי המרפא- מגיעים בצורה של טיפות או כדורים ועשויים מחומרים טבעיים בלבד.
צמחי המרפא מותאמים לאחר האבחון ספציפית למצבו של האדם יכולים להשתנות במהלך הטיפול לפי הצורך. לצמחי המרפא עוזרים לטפל בכאב, לשקם את המפרק, להוריד את הדלקת ולטפל בחוסר איזון בגוף שהביא לבעיה לדוגמא :חולשה בכליות.

טווינה – פיזיותרפיה סינית, עיסוי מקומי ומתיחות לגב ולרגל עוזרים בתהליך השיקום.

תזונה - התזונה מותאמת לאחר האבחון. לתזונה יש חלק חשוב בטיפול בגורם השורש ובשמירה על תוצאות הטיפול לטווח הארוך.

תרגילים -תרגילים שונים נועדו לחזק ולהגמיש את הגב.


יתרונות וחסרונות

היתרון בשיטת האיזון הוא שהיא מביאה לריפוי מהיר ולתוצאות מידיות של הפחתת הכאב הנפיחות והדלקת. בהרבה מקרים השיפור קורה מספר דקות לאחר החדרת המחטים.

החיסרון הוא במצבים קשים מאוד של חסימה חזקה, יש צורך בניתוח. בשלב הראשון של הטיפול על האדם לבוא פעמים בשבוע- או במקרים יותר קשים שלוש פעמים בשבוע, לאחר מספר טיפולים ועם ההטבה אפשר להוריד את המינון לפעם בשבוע ולבסוף לפעם בחודש.