בקש הצעת מחיר לטיפול בעובש

מחירון טיפול בעובש

מחפש לדעת כמה עולה טיפול בעובש? מה עושים נגד עובש בקירות ובתקרה?

 

 

כמה עולה טיפול בעובש?

כמה עולה

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון טיפול בעובש מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך טיפול בעובש".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות לטיפול בעובש בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

 

ייעוץ והצעת מחיר לטיפול נגד עובש ללא עלות וללא התחייבות!

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברות המטפלות בעובש, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות מומלצות לטיפול בנזקי עובש יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

 

סוגי עבודות טיפול בעובש וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון טיפול בעובש עודכן בתאריך 03.11.20

ט.ל.ח

 

סוג טיפול בעובש טווחי מחירים

  

טיפול בעובש במקלחת
600-700 ש"ח

טיפול בעובש באמבטיה
600-700 ש"ח

טיפול בעובש בשירותים
500-600 ש"ח

טיפול בעובש במטבח
600-1,000 ש"ח

טיפול בעובש בתקרה
600-1,800 ש"ח

טיפול בעובש בקיר
600-1,000 ש"ח

טיפול בעובש בחדר ארונות
500-600 ש"ח

 

 

מדריך טיפול בעובש


עובש בקירות או בתקרה מהווה מפגע בריאותי חמור וכתמים שחורים ולא נעימים המורידים אך ערך הנכס. יש לטפל בעובש במהירות מיד כאשר מגלים כתמים על הקיר מאחר והעובש מתפשט במהירות ועלול לגרום לתחלואים ולנזקים רבים.

עובש נוצר כתוצאה מרטיבות וחדירת מים בגלל סדקים בגג או בקירות החיצוניים, בעיות איטום ומרזבים סתומים וכן בחדרי האמבטיה בהם יש לחות גבוהה ואוורור נמוך. חשוב לדעת כי התפתחות העובש גורמת לחומרים אלרגניים ולרעלנים שונים להתפזר בחלל האוויר ומסוכן לשאוף חומרים אלה.

חשיפה לרעלנים עלולה לגרום להתפתחות אלרגיות, מחלות נשימה, גירויים בעור ועוד. לכן, כאשר אתם מגבלים עובש בתקרה יש מספר דרכים כדי לשים קץ לעובש ויש דרכים אותן ניתן ליישם לבד אך מומלץ להזמין חברת בדק בית המתמחה בנושא ולקבל ייעוץ ופתרון מקצועי על מנת להיפטר מעובש לתמיד.

 

סיבות להיווצרות עובש

 

יש סוגים רבים של עובש והסיבות להיווצרות ולהתפתחות העובש הן מגוונות, בין היתר לחות גבוהה בחדרי האמבטיה וחוסר באוורור, נזילות מים, הצפות, מים עומדים בחצר או בבית, רטיבות בקירות, חלחול מים מקירות חיצוניים, חלחול מים מהרצפה, סתימות במרזבים, חוסר אוורור בחדרים ובמטבח, במרתפים, במקלטים ובמחסנים, לחות יתר בחלל הבית או בחדרים מסוימים, גלישת מים מאמבטיות וכיורים, דליפות הנגרמות כתוצאה מאיטום לקוי בגג, במרפסת ובקירות החיצוניים ובעיות איטום ופיצוצי צנרת.

העובש מתפתח במהירות בבית בכל הזדמנות שרק מתאפשרת לו ולכן חשוב להיות ערניים להתפתחותו. תופעות כמו עייפות יתר, אלרגיות, קשיי נשימה, ריח רע, סימני עיפוש, כתמים על הקירות או התקרה וסימנים נוספים האופייניים לעובש, כל אלו ועוד הם סמן להימצאות עובש ולכן חשוב לקרוא לאיש מקצוע על מנת לטפל בבעיה במהירות וביעילות.

 

איך מטפלים בעובש?

 

יש מגוון שיטות טיפול בעובש ויש הנוטים לנסות ולטפל בבעיה באופן עצמי באמצעות כימיקלים שונים, ייבוש השטח וצביעה בחומר נגד עובש, הסרת העובש באמצעות שפשוף המשטח, שאיבה וכדומה. חשוב לדעת כי אם גיליתם עובש בבית- בתשתיות המבנה או ברהיטים או בחפצים השונים יש לדאוג קודם כל לייבוש, לרוב 24- 48 שעות ורק אז ניתן להתחיל בבעיה. טיפול מקומי לאור אינו מספיק וחשוב לאתר את מקור הרטיבות ולבצע פעולות מנע על מנת שהעובש לא יחזור.

העובש מתפתח בקלות ובמקרים רבים מסתתר במקומות חבויים שקשה לאתר. לכן, בכל מקרה של חשש להתפתחות עובש ובכל מקרה בו מאתרים עובש או סובלים מנזילות, רטיבות ולחות גבוהה בבית יש להזמין חברת בדק בית מקצועית ואמינה. צוות החברה יאתר את העובש, גם במקומות חבויים ונסתרים שאינם חשופים לעין ויציע פתרון מקצועי ויעיל לאורך זמן.

הטיפול המקצועי כולל ייבוש המשטחים עליהם מופיע עובש, הורדת הלחות בבית באמצעות קולטי לחות מקצועיים, שאיבת מים במקרה של הצפות ושיטפונות, ורק לאחר מכן יתחיל הצוות בטיפול בעובש על ידי הסרת העובש מהקירות והמשטחים או החפצים השונים, איטום מקצועי באמצעות חומרי איטום איכותיים, צבע מונע עובש והשלמת העבודה כמו צביעה מחדש בגוון הקיר, החזרת האריחים וכדומה.

 

מציאת איתור עובש סמוי בבדיקת בדק בית

 

חשוב לדעת כי לפני רכישת דירה יד שנייה ולפני כל קבלת החלטה על רכישת נכס, חדש או ישן, יש לקרוא לחברת בדק בית. חברת בדק בית מציעה סל שירותים רחב ומקיף הכולל בין היתר איתור עובש גם במקומות חבויים ונסתרים. כך תימנעו מבעיית עובש המהווה מפגע בריאותי מסוכן, לילדים, למבוגרים ולחיות המחמד ומפגע זה אינו נעים לעין ומפחית את ערך הנכס שרק רכשתם.

בדיקה מוקדמת תאתר עובש וכך תוכלו לקבל החלטה נכונה ונבונה לגבי הרכישה. יש מקרים בהם יש ליקויי בנייה חמורים במבנה ולכן אתם עלולים לסבול מהופעת עובש כל חורף בגלל סדקים בתשתיות המבנה ועבודות איטום לא מקצועיות.

 

טיפול בעובש בבית

 

אם גיליתם עובש בבית תוכלו לבצע מספר דברים באופן עצמי. יש להתחיל בייבוש החומרים הרטובים כדי לעצור בזמן את התפתחות העובש. אגב, במקרה של נזילות והצפות חשוב לאוורר את הבית ולייבש את כל החפצים שנרטבו כתרופת מנע להתפתחות עובש. בנוסף, חשוב לפעול עם ציוד מגן כמו כפפות גומי ומסיכה לפה ולאף על מנת לא לנשום את פטריות העובש והרעלנים המופצים לאוויר- סכנה בריאותית העלולה לגרום למחלות במערכת הנשימה, לאלרגיות ולתופעות נוספות. אם גיליתם עובש על הבגדים חשוב לאוורר אותם באוויר הפתוח ובשמש ויש להסיר את העובש באמצעות מברשת וחומרי ניקוי ייעודיים לכך.

אם הבגדים ניזוקו באופן קשה מומלץ להשליך אותם לאשפה. חשוב להסיר עובש ממשטחים שונים בבית כמו שטיחים, פלסטיקים, בטון, זכוכיות וכל משטח אחר בו נתגלה עובש ולרב בשיטות פשוטות כמו שפשוף המשטח עם מים וסבון ניתן להסיר יחסית בקלות את העובש אך יש לייבש היטב את המשטח. אחרי הניקוי חשוב לחטא את המשטחים וניתן לבצע זאת באמצעות חומרים שיש בבית כמו תערובת מלבים עם מים, תערובת עם אבקת סודה לשתייה ועוד.

כאשר נזקי העובש רבים וכבדים יש להיעזר באנשי מקצוע המציעים ניסיון וידע רב וברשותם שיטות מתקדמות לייבוש, לשאיבת מים, מאווררים עוצמתיים, קולטי לחות וחומרים איכותיים לטיפול ולחיטוי. חשוב לדעת כי ישנם פתרונות מיגון לקירות חיצוניים ופנימיים אותם ניתן לבצע באמצעות חברת בדק בית וחברות המתמחות בנושא הטיפול בעובש. טיפול בעובש כתוצאה מרטיבות דורש התמחות וניסיון ויש להשתמש בשיטות מתקדמות ובחומרי איטום וטיפול בעובש מקצועיים ואיכותיים.

 

להיפטר מהעובש לתמיד

 

אם גיליתם עובש בקירות, עובש בתקרה, פטריות עובש בקיר גבס או נזקי רטיבות חשוב לטפל במהירות בבעיה. כאמור, יש מספר דרכים כדי לשים קץ לעובש אך החשוב מכל הוא לבצע טיפול מקיף לבית נגד עובש על מנת למנוע הישנות התופעה. כאשר מגלים פטריות שחורות על הקיר כתוצאה מרטיבות או סובלים מנזקי רטיבות מומלץ לקרוא לבעל מקצוע מנוסה בתחום שיאתר את מקור הרטיבות, יציע פתרונות מיגון נגד עובש ויטפל בבעיה ביסודיות על מנת להיפטר מהעובש לתמיד.

עובש נוצר מרטיבות או חוסר באוורור, עובש בקירות כתוצאה מרטיבות בדרך כלל מופיע לאחר פיצוץ בצינור המים בתוך הקיר או אפילו דליפה קטנה והרטיבות של הקירות הופכת לאחר זמן קצר לפטריה, נקודות שחורות על הקיר "שגדלות" ומתפשטות במהירות על כל הקיר, עובש בתיקרה מופיע בדרך כלל לאחר נזילה בגג, יש למצוא את מקור הנזילה ולבצע תיקון איטום מתאים, חיטוי ע"י חומרים מיוחדים נגד עובש ואפשר גם לטפל באמצעות דברים פשוטים שיש לכל אחד בבית כגון מריחה של אקונומיקה או חומץ, עובש במקלחת או בשירותים מגיע בדרך כלל מחוסר באוורר, לא פותחים חלון לאחר מקלחת והלחות בקירות עם הזמן הופכת לפטריית עובש, מומלץ לרכוש ונטה לאוורר השירותים והמקלחת. שורה תחתונה בסוף רק טיפול מקצועי ויסודי יספק מענה איכותי לאורך זמן ולכן יש להשאיר את הטיפול לאנשי המקצוע המתמחים נושא.

 

מניעת חזרת עובש

 

מניעה של חזרת עובש לקירות הבית והתיקרה תלויה בעיקר באוורור החדר אחרת הלחות יוצרת רטיבות על הקירות והתקרה והעובש והפיטריות חוזרים לככב על הקירות. פתרונות אוורור מקצועי ניתן לקבל בחנויות המתמחות בתחום האוורור, כדי להתאים וונטה או מפוח לחלל חדר יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים בניהם שטח המבנה, גובה, השימושים שנעשים בחלל שיש לאוורר, רמות הרעש אשר ישפיעו על המשתמש בחדר, סיכות האוויר כנגד הלחצים אשר יהיו במקום וכיוצא בזה…

 

לא תאוורר? העובש חוזר…


השקעת את מיטב כספך בטיפול מהיר ויסודי בעובש, צבעת קירות ואת התקרה, החזרת את החדרים להראות כמו ביום הראשון, חדשים ורעננים אז למה לך לקחת את הסיכון ולא לדאוג לפתרון אוורור הולם?! אוורור הינו פתרון ארוך טווח ומונע היווצרות עובש, פטריות ושאר חיידקים על הקירות, אם הבריאות שלך ושל משפחתך חשובה לך אז זה הדבר הראשון שעליך לעשות בטרם חיטוי וצביעת הקירות.

כאשר פונים למומחה אוורור מומלץ לתת לו את כל הפרטים אודות סוג המבנה והשימושים והוא מצדו כבר ייתן פתרון הולם, רבים מהפונים חושבים לתומם שהם יודעים מה הם צריכים ובמקום לבקש ייעוץ אוורור מקצועי הם מבקשים ישר את המוצר שלדעתם מתאים, יש עשרות וונטות למקלחת, למרתף והשירותים, גם מגוון רחב של מפוחי אוויר לא חסר… אז תתייעצו בטרם תקנו, זה הטיפ הכי טוב שאנחנו יכולים לתת לכם.

לסיכום, לפני רכישת נדל"ן יש לקרוא לחברת בדק בית על מנת לאתר עובש במקומות גלויים ונסתרים ולהציע פתרונות מיגון וטיפול בבעיה. כאשר מגלים רטיבות או סובלים מנזילות, לחות וחוסר אוורור או הצפה יש לפנות לחברה מקצועית שתציע טיפול יסודי בבעיה ופתרונות מתקדמים למניעת חזרת העובש. מומלץ לבקשת הצעת מחיר ממספר חברות בדק בית וכמובן לבצע השוואת איכות ולא רק השוואת מחירים, בהצלחה!

 

הבהרה

 

מחירי טיפול בעובש משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מקבלני שיפוצים מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ושיפוצניקים מובילים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

פניות אחרונות
טיפול בעובש
ניקוי עובד במקלחת
נתיבות
04/10/2021 11:43:06
טיפול בעובש
עליית גג, יש רטיבות מנזילות שיצרו עובש
אני יודעת שכשיש נזילות העובש חוזר אבל אני כן מחפשת ניקוי זמני לעובש
חולון
22/08/2021 14:36:17
טיפול בעובש
קיר חיצוני ופנימי רטוב ועם עובש בערב 1.5 על 2 מטר קיר
תל אביב
22/08/2021 09:04:18
טיפול בעובש
עובש במקלחת במרתף
אשקלון
14/08/2021 00:27:20
טיפול בעובש
הערכת מחיר להורדת עובש בתקרת חדר אמבטיה ברעננה
הוד השרון והסביבה
10/08/2021 09:26:39
טיפול בעובש
מבקשים הצעת מחיר להסרת עובש בתקרת חדר אמבויה
רעננה
09/08/2021 08:59:59