מחירון טיפול בנחירות

כמה עולה טיפול בנחירות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון עבור טיפול בנחירות.

לא משנה איזה סוג טיפול בנחירות אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , דיקור סיני, דיקור יפני, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, עיסוי, נאטורופתיה ועוד. מלבד מחירון הטיפולים המומלץ תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים עבור טיפולים נוספים.

 

מחירון טיפול בנחירות

מחירון טיפול בנחירות בקליק !

כמה עולה טיפול בנחירות?

 

נחירות

נחירה איננה מסכנת חיים ברוב המקרים אבל גורמת להפרעות בשינה לנוחר ולסובבים אותו. נחירה יכולה לנבוע ממבנה פה שגורם לנחירה, השמנה , עישון וליחה. הטיפול הוא בניסיון למנוע את הגורמים לנחירה, מסכות חמצן מדבקות שמוצמדות לאף ועוד. הטיפול ברפואה סינית מתמקד בהורדת הליחה מהגוף ופתיחת מעברי הנדימה והורדה שמשקל אם יש צורך. הטיפול ברפואה משלימה הוא בדיקור סיני, צמחי מרפא ,תזונה נכונה, ופעילות גופנית.

האיברים הקשורים לבעיית נחירות בזמן השינה הם האף הענבל והחיך. נחירה איננה מסכנת חיים ברוב המקרים אבל גורמת להפרעות בשינה לנוחר ולסובבים אותו. נחירה יכולה לנבוע ממבנה פה שגורם לנחירה, השמנה , עישון וליחה.


סיבות לבעיית נחירות

1. חסימת דרכי האוויר באף.
2. חולשה בשרירי הגרון.
3. שומן מצטבר מסביב לגרון.
4. שינה על הגב.
5. בעיות בלסת.
6. עישון סמים ושתית אלכוהול – גורמות לרפיון שרירי הגרון.


דרכי טיפול

רפואה קונבנציונאלית – כמעט כל דרכי הטיפול הינם בניסיון למנוע את הגורמים לנחירות.

ישנם טיפולים על ידי מסכות חמצן, מדבקות שמוצמדות לאף, תרסיסי אף ועוד. על מנת לפתור את בעיית הנחירות או לפחות להרגיע את הבעיה הרופאים ממליצים לרדת במשקל בעזרת תזונה נכונה, להפסיק לעשן ולהתרגל לישון על הצד. בזמן הנחירות ניתן להזיז את הנוחר ולגרום לו לשנות תנוחת שינה דבר הידוע כעוזר להפסקת נחירות.

רפואה משלימה - הרפואה האלטרנטיבית מציעה שיטות טיפול באמצעות דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה נכונה עם דגש בשימוש בכל אבות המזון ופעילות גופנית. קיימים גם סוגים של גלולות טבעיות המטפלות בבעיה אך מומלץ לקבל חוות דעת רציניות ביותר טרם השימוש בהן.


איך מטפלים בנחירות ?

הטיפול בנחירות ברפואה סינית כולל שילוב של מספר שיטות:

דיקור סיני- על פי שיטת האיזון, צמחי מרפא , טווינה ותזונה. מטרת הטיפול היא לטפל בצורה מעמיקה ויעילה ולכן יש לערוך אבחון יסודי לפני התחלת הטיפולים, על מנת לאתר את שורש חוסר האיזון בגוף. הרפואה הסינית יודעת לאתר את מקור חוסר האיזון בגוף ובכך לטפל בבעיה בצורה מעמיקה ולא רק סימפטומטית. לאחר האבחון מתאימים את אסטרטגיית הטיפול לאדם בצורה אישית , כאשר האבחנה יכולה להשתנות תוך כדי ההחלמה ואז יש צורך לשנות מעט את דרך הפעולה.


מהי ייחודיות השיטה?

שיטת האיזון היא שיטה של דיקור שהוצגה לעולם על ידי ד"ר טאן. שיטה זו משתמשת בטכניקה ישנה – חדשה של דיקור. השילוב הייחודי של הנקודות מביא לאיזון פנימי בגוף ולהבראה מהירה יותר. מלבד הנקודות הרגילות שמשתמשים בהם בדיקור הסיני הרגיל קיימות עוד נקודות דיקור בשיטת האיזון שלא ידועות למטפלים שאינם משתמשים בשיטה זו אשר מביאות לתוצאות יותר מהירות ועמוקות.

צמחי המרפא - מגיעים בצורה של טיפות או כדורים ועשויים מחומרים טבעיים בלבד. צמחי המרפא מותאמים לאחר האבחון ספציפית למצבו של האדם יכולים להשתנות במהלך הטיפול לפי הצורך. לצמחי המרפא יכולים לעזור להוציא ליחה במקרה של ליחה רבה ולפתוח את דרכי הנשימה.

התזונה - התזונה מותאמת לאחר האבחון לתזונה יש חלק משמעותי בהבראה מאסטמה ובשמירה על תוצאות הטיפול לטווח הארוך.

טווינה - משמשת בעיקר על מנת לשחרר את אזור הצוואר הכתפיים והחזה שבדרך כלל תפוס ומכווץ אצל חולי אסטמה.


יתרונות וחסרונות

היתרון בשיטת האיזון הוא שהיא מביאה לריפוי מהיר ולתוצאות מידיות כמו הקלה בנשימה, הורדת הנחירות, הפחתת הליחה וכו'. החיסרון הוא שכדי לשמור על התוצאות הללו על האדם לבוא לביקורים תכופים. במידה ומדובר בחסימה פיזית של מערות האף לעיתים יהיה צורך בניתוח. בשלב הראשון של הטיפול על האדם לבוא פעמים בשבוע- או במקרים יותר קשים שלוש פעמים בשבוע, לאחר מספר טיפולים ועם ההטבה אפשר להוריד את המינון לפעם בשבוע ולבסוף לפעם בחודש. 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !