מחירון טיפול בכאבי ברכיים

כמה עולה טיפול בכאבי ברכיים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון עבור טיפול בכאבי ברכיים.

לא משנה איזה סוג טיפול בכאבי ברכיים אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , דיקור סיני, דיקור יפני, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, עיסוי, נאטורופתיה ועוד. מלבד מחירון הטיפולים המומלץ תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים עבור טיפולים נוספים.

כאבי ברכיים

הברך היא מפרק שנושא הרבה משקל ובעל תנועה רחבה. דבר זה עלול להוביל לפגיעות בברך. כאבי ברכיים עלולים להיגרם ממתיחה או קריעה של רצועות הברכיים, נזקים לסחוס, למיניסקוס או לחלקים אחרים במפרק הברך. הטיפול ברפואה מערבית הוא משמר על ידי פיזיותרפיה או ניתוח. ברפואה משלימה הטיפול המומלץ הוא דיקור סיני, טווינה ועיסויים שונים, צמחי מרפא ורפלקסולוגיה.


איך מטפלים בכאבי ברכיים ?

הטיפול בכאבי ברכיים ברפואה סינית כולל שילוב של מספר שיטות: דיקור סיני- על פי שיטת האיזון, צמחי מרפא, טווינה ותרגילים. מטרת הטיפול היא לטפל בצורה עמוקה ויעילה ולכן יש לערוך אבחון יסודי לפני התחלת הטיפולים, על מנת לאתר את שורש חוסר האיזון בגוף. הרפואה הסינית יודעת לאתר את מקור חוסר האיזון בגוף ובכך לטפל בכאבי ברכיים בצורה מעמיקה ולא רק סימפטומטית. במידה ויש פציעה עקב תאונה או טראומה, קימת פחות חשיובת לגורם השורש, אך אם מדובר בשחיקה, או מצב כרוני, יש חשיבות לטיפול בשורש הבעיה.


מהי ייחודיות השיטה?

שיטת האיזון היא שיטה של דיקור שהוצגה לעולם על ידי ד"ר טאן. שיטה זו משתמשת בטכניקה ישנה – חדשה של דיקור. השילוב הייחודי של הנקודות מביא לאיזון פנימי בגוף ולהבראה מהירה יותר. מלבד הנקודות הרגילות שמשתמשים בהם בדיקור הסיני הרגיל קיימות עוד נקודות דיקור בשיטת האיזון שלא ידועות למטפלים שאינם משתמשים בשיטה זו אשר מביאות לתוצאות יותר מהירות ועמוקות. הדיקור לטיפול בכאבי ברכיים נמצא דווקא באזור הידיים ובמקרים רבים מאוד מביא להקלה מיידית.

צמחי המרפא - מגיעים בצורה של טיפות או כדורים ועשויים מחומרים טבעיים בלבד.
צמחי המרפא מותאמים לאחר האבחון ספציפית למצבו של האדם יכולים להשתנות במהלך הטיפול לפי הצורך. לצמחי המרפא עוזרים לטפל בכאב, לשקם את המפרק, ולטפל בחוסר איזון בגוף שהביא לבעיה

לדוגמא : חולשה בכליות.
טווינה – פיזיותרפיה סינית, עיסוי מקומי ומתיחות לברך עוזרים בתהליך השיקום.
תזונה - התזונה מותאמת לאחר האבחון.
לתזונה יש חלק חשוב בטיפול בגורם השורש ובשמירה על תוצאות הטיפול לטווח הארוך.
תרגילים - תרגילים שונים נועדו לחזק ולמתוח אזורים שונים בברך.


יתרונות וחסרונות

היתרון בשיטת האיזון הוא שהיא מביאה לריפוי מהיר ולתוצאות מידיות של הפחתת הכאב הנפיחות והדלקת. בהרבה מקרים השיפור קורה מספר דקות לאחר החדרת המחטים.

החיסרון הוא במצבים של קרע מלא ברצועה או קרע חמור במיניסקוס שאז מומלץ ניתוח. בשלב הראשון של הטיפול על האדם לבוא פעמים בשבוע- או במקרים יותר קשים שלוש פעמים בשבוע, לאחר מספר טיפולים ועם ההטבה אפשר להוריד את המינון לפעם בשבוע ולבסוף לפעם בחודש.

 

הצלחות

אצל מטופלים שעוברים סדרת טיפולים, הצלחות השיטה הן גבוהות, אצל 6 מעשרה מטופלים הברך תחלים, אצל שלושה תהיה הטבה ואצל אחד מעשר יהיה צורך בניתוח. הריפוי תלוי בגיל, חומרת הפציעה ומצב בריאותי ונפשי.