מחירון טיפול באנורקסיה

כמה עולה טיפול באנורקסיה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון עבור טיפול באנורקסיה.

לא משנה איזה סוג טיפול באנורקסיה אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , דיקור סיני, דיקור יפני, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, עיסוי, נאטורופתיה ועוד. מלבד מחירון הטיפולים המומלץ תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים עבור טיפולים נוספים.

 

מחירון טיפול באנורקסיה

מחירון טיפול באנורקסיה בקליק !

כמה עולה טיפול באנורקסיה?

 

מהי אנורקסיה?

אנורקסיה נרבוזה היא הפרעת אכילה שעלולה לגרום למוות. הסובלים ממנה נמנעים מאכילה, על מנת להימנע מהשמנה, מלווה עם תפיסת גוף שלילית. יש המקיאים לאחר אכילה מרובה (בולמיה). הטיפול באנורקסיה הוא בטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי, לעיתים עם צורך באשפוז. ברפואה המשלימה הטיפול הוא בדיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה, טכניקות מגע מרגיעות, רייקי ודמיון מודרך.

אנורקסיה הינה מחלת נפש חמורה הגורמת להפרעות אכילה ואיבוד משקל כתוצאה מכך. מחלת האנורקסיה נפוצה בעיקר אצל נערות מתבגרות אך גם גברים סובלים ממנה לעיתים נדירות. החולים במחלה זו מכחישים באופן קבוע את תחושת הרעב ונלחמים בכל קלוריה שנכנסת לגוף.


תסמינים למחלת האנורקסיה

1. ירידה מהירה במשקל.
2. הקאות – הקאת האוכל באופן קבוע באופן מודע.
3. שימוש בכדורי משלשלים.
4. מצב דיכאון המשפיע על התיאבון.
5. דיאטה שלא לצורך.
6. אובססיה לקלוריות ושומן במזון.

 

איך מטפלים באנורקסיה ?

הטיפול באנורקסיה ברפואה סינית כולל שילוב של מספר שיטות:

דיקור סיני- על פי שיטת האיזון, צמחי מרפא, טווינה ותרגילים. מטרת הטיפול היא לטפל בצורה עמוקה ויעילה ולכן יש לערוך אבחון יסודי לפני התחלת הטיפולים, על מנת לאתר את שורש חוסר האיזון בגוף. הרפואה הסינית יודעת לאתר את מקור חוסר האיזון בגוף ובכך לטפל בחרדות בצורה מעמיקה ולא רק סימפטומטית. באנורקסיה יש לעיתים פגיעה במערכת העיכול ובמערכות נוספות בגלל תת תזונה. הטיפול עוזר לשקם את מערכות בנוסף לטיפול לאיזון נפשי. מאוד מומלץ לשלב את הטיפול עם ליווי פסיכולוגי.


דרכי טיפול באנורקסיה

הטיפול באנורקסיה מתרכז בשלושה תחומים עיקריים : טיפול באדם מבחינה פסיכולוגית, טיפול בעזרת תזונה נכונה להעלאת המשקל וטיפול בשינויי דפוסי ההתנהגות שהובילו את החולה לחלות במחלה זו.

 

מהי ייחודיות השיטה?

שיטת האיזון היא שיטה של דיקור שהוצגה לעולם על ידי ד"ר טאן. שיטה זו משתמשת בטכניקה ישנה – חדשה של דיקור. השילוב הייחודי של הנקודות מביא לאיזון פנימי בגוף ולהבראה מהירה יותר. מלבד הנקודות הרגילות שמשתמשים בהם בדיקור הסיני הרגיל קיימות עוד נקודות דיקור בשיטת האיזון שלא ידועות למטפלים שאינם משתמשים בשיטה זו אשר מביאות לתוצאות יותר מהירות ועמוקות.

צמחי המרפא- מגיעים בצורה של טיפות או כדורים ועשויים מחומרים טבעיים בלבד.
צמחי המרפא מותאמים לאחר האבחון ספציפית למצבו של האדם יכולים להשתנות במהלך הטיפול לפי הצורך.

תזונה- התזונה מותאמת לאחר האבחון.
לתזונה יש חלק חשוב בהחזרת הגוף לאיזון ושמירה על הבריאות.

דמיון מודרך – מדיטציה היא כלי שעוזר להביא את האדם למצב של רגיעה.


יתרונות וחסרונות

היתרון בשיטת האיזון הוא שהיא מביאה לריפוי מהיר יחסי, הטיפול משפיע על הצד הנפשי והצד הפיזיולוגי. החיסרון הוא ההתמדה והרצון של המטופלת שלעיתים עלולה להתנגד לטיפול מסיבות נפשיות בשלב הראשון של הטיפול על האדם לבוא פעמים בשבוע- או במקרים יותר קשים שלוש פעמים בשבוע, לאחר מספר טיפולים ועם ההטבה אפשר להוריד את המינון לפעם בשבוע ולבסוף לפעם בחודש. 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !