בקש הצעת מחיר לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה

מחירון טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

 

 

כמה עולה טיפולי שיניים בהרדמה מלאה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : כל מה שצריך לדעת לפני ביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות שיניים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 מרפאות שיניים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי טיפולי שיניים בהרדמה מלאה וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון טיפולי שיניים בהרדמה מלאה עודכן בתאריך 17.05.20

ט.ל.ח

 

סוג הטיפול והמחיר המומלץ

 

בדיקה מקדימה על ידי רופא מרדים
200-220 ₪

 

הרדמה מלאה לילדים
2,000-2,300 ₪

 

הרדמה כללית עד שלושים דקות
1,200-1,300 ₪

 

הרדמה מלאה עד שעה למבוגרים
2,200-2,500 ₪

 

טיפול באמצעות תכשירי טשטוש (סדציה)
עד שעה: 1,300-1,400 ₪

 

גז צחוק – ניטרוס
300-350 ₪

 

 


כל מה שצריך לדעת לפני ביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה


למי מתאים לעשות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה?

 

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הם לא המצאה חדשה והם התחילו להשתכלל כבר בשנת 1904.

 

בתחילת הדרך היו מתבצעים טיפולי השיניים בהרדמה מלאה רק במרפאות פרטיות.

 

בימינו, מתבצעים טיפולים אלו בעיקר בחדרי ניתוח שהורשו לכך.

 

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה מתאימים למטופלים רבים- ניתן לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה לילדים וניתן לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה למבוגרים שחשים פחד מביקור אצל רופא שיניים.

 

כמו כן, מתאימים הטיפולים הללו למבוגרים שסובלים ממצב בריאותי קשה, ממוגבלויות שונות, מאלרגיות לחומרי הרדמה מקומיים, מטראומות ועוד.

 

ההרדמה המלאה מסייעת לאנשים רבים להתמודד עם טיפולי שיניים שונים כמו למשל: עקירות כירורגיות, השתלת שיניים, טיפולי שיניים מורכבים ,טיפולים כאשר יש מחלות שיניים חמורות ועוד.

 

באמצעות ההרדמה המלאה יכולים המטופלים לבצע טיפולי שיניים מבלי להרגיש כאבים וכפי שציינו הם מתאימים לאנשים שסובלים מחרדות וביניהן- חרדה דנטאלית שהיא בעצם פחד מטיפולי שיניים.


טיפול שיניים בהרדמה כללית

 

מה זה בעצם הרדמה כללית?

 

הרדמה כללית דורשת מהרופא לבצע כמה שלבים - ראשית, צריך הרופא להעריך את מצבו של המטופל ולשאול אותו שאלות, ביניהן צריך הרופא לבדוק האם המטופל השתמש בתרופות ללא צורך.

 

כמו כן, צריך הרופא לבדוק את החום, לחץ הדם וכו', לתת את ההרדמה, לשמור על המטופל רדום במשך הטיפול, להוציא את המטופל מההרדמה, להעביר אותו לחדר התאוששות ולהעריך את מצבו.

 

ההרדמה יכולה להתבצע בדרכים שונות- רקטאלית, תוך ורידית, דרך קנה הנשימה, מוסקולארית, דרך הפה או דרך העור.

 

כדי לבצע את ההרדמה הכללית יש צורך במערכת צינורות אשר שומרת על חדירת האוויר.

 

מרבית רופאי השיניים אשר מבצעים הרדמה כללית משתמשים בצנרור מסוג אף- קנה הנשימה.

 

כאשר הרופא מבצע הרדמה כללית לילדים הוא נותן את התרופות דרך הוריד. חומרי ההרדמה הנפוצים הם- הלוטן, אפלורן, סבופלורן וחומצת חנקן. במרבית המקרים כאשר מדובר על הרדמה כללית לילדים משתמשים הרופאים בסבופלורן או בהלולטן במטרה להפחית שיעול שעלול להיווצר בעקבות השימוש בתרופות הרדמה מסוגים אחרים.

 

במהלך הימים הראשונים אחרי הטיפול עשוי המטופל להרגיש כאב, לסבול מנפיחות בפנים ומשטפי דם שחולפים לאחר כמה ימים.

 

במקרים שהמטופל מרגיש כאב מומלץ להשתמש במשככי כאבים. כמו כן, חשוב להימנע מאכילת מזון קשה וחם אשר עלול לגרום לדימומים.


טיפולי שיניים בהרדמה מלאה למי לא מתאים,

 

מתי ומה הסיכונים?


יתרונות וחסרונות של טיפולי שיניים בהרדמה מלאה?

 

למרות שביצוע טיפולים שונים כמו למשל- all on 4, טיפולי שיניים כאשר יש דלקת פה, עקירות שורש, שתלים וכו' תחת הרדמה מלאה עשויים לסייע לאנשים רבים, ניתוח שיניים בהרדמה מלאה, השתלת שיניים בהרדמה מלאה וכו' לא מתאימים לכולם משום שלא כל המטופלים מסוגלים להתמודד עם התוצאות של ביצוע ניתוח הרדמה מלאה.

 

כדי להחליט לאיזה מטופל מתאים לבצע את הטיפולים בהרדמה מלאה ולאילו מטופלים לא מתאים לבצע את הטיפולים בהרדמה מלאה מתכנס צוות המומחים של רפואת השיניים ותחומים נוספים ובוחן את המצב של המטופלים באמצעות בדיקות אק"ג ובדיקות דם.

 

בדיקות אלו מאפשרות לרופאים לקבל מידע על מצב השיניים, הלסת והחניכיים של המטופלים.

 

במידה ונמצא כי המטופל מתאים לביצוע ההליך מתכנס הצוות פעם נוספת ומחליט כיצד יתבצע הטיפול. כמו כן, עשוי המטופל לקבל הנחיות שונות.

 

מעבר לסיבוכים נדירים יש סיכונים לביצוע ההרדמה המלאה- ההרדמה המלאה לוחצת על מערכת הנשימה והמערכת הקרדיו- וסקולארית ולא רצוי לבצע הרדמה מלאה כאשר יש לעבור טיפולים שגרתיים.

 

במקרה של סתימה למשל, יצטרך הרופא להשתמש בצינורית לנשימה אשר עלולה לגרום לשאריות רוק ושאריות של שן לחסום את האוויר או להוביל לדלקת ריאות. כמו כן, ישנו סיכון נמוך למוות.

 

היתרונות של ביצוע ההליך בהרדמה מלאה הם שהרופא יכול לבצע מגוון הליכים בפה באותו הזמן- דבר אשר חוסך טיפולים רבים. כמו כן, הטיפול מתאים למטופלים שסובלים מחרדות ולמטופלים שאין להם זמן לבצע הרבה טיפולים.


אילו טיפולי שיניים ניתן לעשות בהרדמה מלאה?

 

יתרונות וחסרונות


אפשר לבצע את כל טיפולי השיניים תחת הרדמה מלאה, לרבות הלבנת שיניים אך מומלץ לבצע טיפולים עם הרדמה מלאה כאשר הטיפולים מורכבים- כמו למשל: במקרים שהרופא צריך לבצע הרבה כתרים, טיפולי שורש, עקירות כירורגיות, השתלות שיניים ביום אחד וכו'.

 

האם לעשות טיפול שיניים בהרדמה מלאה במרפאת שיניים פרטית כגון אסותא, איכילוב או דרך קופת חולים כללית או מכבי?

 

התשובה לשאלה היא שלכל אופציה יש יתרונות וחסרונות- מטופל שמבצע את הטיפול במרפאה פרטית יקבל יחס אישי יותר מאשר מטופל שמקבל טיפול בקופות חולים אך עלות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה במרפאת שיניים פרטית תהיה גבוהה יותר מאשר מחירי הטיפולים בקופות חולים אשר מעניקות הנחות.

 

ניתן לפנות למשל אל קופות חולים שמבצעות טיפולי שיניים בהרדמה כללית לילדים עד גיל 5 ללא תשלום.

 

יתרון נוסף של רופא פרטי הוא שהמטופל יוכל לקבוע את מועד הטיפול או את מועדי הטיפולים בשעות שנוחות לו בניגוד למצב בו הוא יבצע את הטיפול בקופות החולים – שם לוח הזמנים צפוף יותר.


מעוניינים לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה?


אם אתם מעוניינים לבצע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה יהיה עליכם למצוא רופא שיניים מקצועי ובעל ניסיון בביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה.

 

רופא מומחה לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה יהיה בעל מקצוע שסיים את לימודי הרפואה, עבר את ההכשרות הדרושות, מחזיק ברישיון מומחה וביצע מגוון סוגי טיפולים בהרדמה מלאה כמו למשל: טיפולי שיניים ביום אחד, טיפול all on four, סתימות שיניים, כתרים וכו'. כמו כן, יש לבדוק האם הרופא משתמש בכלים חדישים, מכשיר ניטור, תרופות שסותרות הרדמה, מערכת של אספקת חמצן, מערכת שמתריעה במצב של ירידת לחץ באספקת החמצן ושומר על ניקיון הכלים. מעבר לזאת, יש לבדוק האם המרפאה מספקת שירותי רפואת שיניים דחופה.

 

נוסף על כך, יש לבדוק האם הרופא או צוות המטפלים נשארים בחדר לכל אורך הטיפול ומפקחים על המצב- חשוב מאוד שכל חמש דקות יבצע הצוות או הרופא רישום של לחץ הדם, קצב הלב, ריווי החמצן וקצב הנשימה. פרט נוסף שחשוב לבדוק הוא האם הרופא מעניק יחס אישי ובמידת הצורך מרגיע את המטופל ומספק הסבר מלא על התהליך- מסביר על הפעולות שיבצע, על הסיכונים הקיימים ומבצע תיאום ציפיות.

 

איך למצוא את הרופא המתאים?

 

 ולמה חשוב לראות תמונות לפני ואחרי טיפולי שיניים מורכבים

 

*תוכלו למצוא את רופא השיניים המומחה באמצעות פנייה אל חברים, מכרים, קולגות, קרובי משפחה או באמצעות חיפוש בפייסבוק.

 

אנשים רבים חוששים מטיפולי שיניים או מעוניינים לבצע אותם בהרדמה מלאה בשל סיבות נוספות כך שיש לכם סיכויים גבוהים לקבל המלצות. כמו כן, תוכל הסביבה הקרובה להזהיר אתכם מפני רופאים שאינם מקצועיים ובעלי ניסיון ולמנוע סיכונים.

 

במידה ותחליטו לערוך חיפוש בפייסבוק תוכלו לחפש דפי עסק של רופאי שיניים. מרבית דפי העסק יכילו קישור לאתר, חוות דעת ולייקים- מומלץ לבחון את האתר, חוות הדעת וכמות הלייקים ולהתרשם ממקצועיותו של הרופא.

 

נוסף על כך, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט. תוכלו להקליד את המשפטים: "מרפאת שיניים מומלצת לטיפולי שיניים ביום אחד ותחת הרדמה מלאה" (במידה ואתם מעוניינים לבצע את הטיפול בהרדמה מלאה ולחסוך זמן) ותוכלו להקליד את המשפטים: "טיפולי שיניים בהרדמה מלאה המלצות", "טיפולי שיניים ללא כאבים בהרדמה מלאה", "השתלות שיניים בהרדמה מלאה" (במידה ואתם צריכים לבצע השתלות שיניים) וכו'.

 

כאשר תבחנו את האתרים בדקו האם המרפאה, הרופא והצוות עומדים בקריטריונים הדרושים, באילו מכשירים משתמש הרופא והאם הם חדישים וסטריליים, יש לבדוק האם ניתן לפנות אל המרפאה במקרה חירום, האם הרופא מעניק יחס אדיב ומקצועי וכו'.

 

נוסף על כך, יש לבקש מהרופא להציג בפניכם תמונות לפני ואחרי טיפול שיניים בהרדמה מלאה ולהתרשם מאיכות הטיפול (חשוב לדעת שהרופא לא יציג טיפולי שיניים שאינם מוצלחים ולכן יש להתייחס לתמונות בעירבון מוגבל).

כמו כן, יש לשאול את הרופא- "כמה עולה טיפול שיניים בהרדמה מלאה?" ולהשוות בין המחיר שהוא מציע ובין טיפולים נוספים.

 

תוכלו למצוא מידע אודות מחירי השוק על ידי הקלדת המשפטים: "טיפולי שיניים בהרדמה מלאה השוואת מחירים" או מחירון טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. באופן כללי תעלה הבדיקה המקדימה בסביבות 200 ₪, הרדמה מלאה לילד תעלה כ- 2200 ₪ בממוצע והרדמה מלאה למבוגרים (עד שעה) תעלה כ 2300 ₪ בממוצע.

 

כמו כן, תוכלו לגלוש בפורומים שונים אשר עוסקים בטיפולי שיניים בהרדמה מלאה.

 

תוכלו להקליד את המשפטים: "פורום טיפולי שיניים בהרדמה מלאה" או "פורום השתלות שיניים ביום אחד" ולמצוא את הפורומים הרוולנטיים.

 

גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על רופאי שיניים מומחים ומנוסים אשר ביצעו את הטיפול בהרדמה מלאה, יוכלו להמליץ לכם על רופאים מתאימים שגובים מחירים סבירים ועובדים בעיר שלכם ויוכלו לשלוח לכם תמונות של טיפולים שביצעו.

 

נוסף על כך, תוכלו לשאול את הגולשים שאלות שונות כמו למשל- "מה לעשות עם ילד שסובל מבעיית חרדה מטיפולי שיניים והאם כדאי לקחת אותו לרופא מומחה שמבצע הרדמה מלאה?, "האם מומלץ לבצע טיפולי שיניים ביום אחד או שיקום הפה תחת הרדמה מלאה?" וכו'.


הגיע הזמן להחליט

 

לאחר קבלת המלצות על מרפאות לטיפולי שיניים בהרדמה מלאה מגיע רגע ההחלטה.

 

לאחר שתקבלו את ההמלצות מהסביבה הקרובה, תבחנו דפי עסק בפייסבוק, תבצעו חיפוש באינטרנט ותערכו השוואת מחירים תוכלו לבחור את הרופא שמתאים לכם.

פניות אחרונות
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
הרדמה ילדים
נצרת עלית
31/05/2022 17:32:06
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
תותבת עליונה
באר שבע והסביבה
23/05/2022 04:47:03
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
סובלת מחרדה דנטלית
אזור השרון והסביבה
11/05/2022 10:26:26
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
ישור שיניים בהרדמה מלאה בלבד
קריות
10/05/2022 08:44:19
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
ילדה בת 3.5
אזור המרכז
08/05/2022 10:46:33
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה
טיפול בהרדמה מלאה
מושבים בשרון
02/05/2022 18:17:44