מחירון טיפולי קוסמטיקה

 

 

כמה עולה טיפולי קוסמטיקה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון טיפולי קוסמטיקה מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "מדריך קוסמטיקה ואסתטיקה".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מכוני קוסמטיקה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות לטיפולי קוסמטיקה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי טיפולי קוסמטיקה וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון טיפולי קוסמטיקה עודכן בתאריך 09.06.20

ט.ל.ח

 

כמה עולה טיפולי קוסמטיקה?

 

מחירון טיפולי פנים

טיפולי פנים קלאסי לעור רגיל
מחיר : 150-400 ₪

 

טיפולי פנים לעור בעייתי (חרוך)
מחיר : 200-500 ₪

 

טיפול פנים בסבוריאה
מחיר : 250-500 ₪

 

טיפול לאקנה בפנים


מחיר : 300-500 ₪

 

טיפול הידרה דרמי סביב העיניים  
מחיר : 150-350 ₪

 

טיפול הידרה דרמי ליפט
מחיר : 300-600 ₪

 

מחירון כתמי עור הפנים

 

טיפול להבהרת כתמי עור או כתמי שמש
מחיר : 1,000-1,500 ₪

 

טיפול פילינג בינוני לפנים
מחיר : 500-1,000 ₪

 

טיפול פילינג עמוק בפנים
מחיר : 1,000-2,000 ₪

 

מחירון פילינג

פילינג רגיל
מחיר : 200-500 ₪ לטיפול

 

פילינג עמוק
מחיר : 1,000-1,500 ₪ לטיפול

 

פילינג כימי שטחי
מחיר : 1,200-1,250 ₪ לטיפול


    
פילינג כימי בינוני
מחיר : 3,000-7,000 ₪ לטיפול

 

פילינג כימי עמוק
מחיר : 9,000-12,000 ₪

 

פילינג בלייזר
מחיר : 10,000-20,000 ₪

 

פילינג יהלום
מחיר : 350-700 ₪ לטיפול

 

פילינג גוף
מחיר : 150-350 ₪ לטיפול

 

פילינג לרגליים
מחיר : 120-180 ₪ לטיפול

  
מחירון איפור

איפור כלה : 500-1,500 ₪

 

איפור ערב : 150-250 ₪

 

איפור קבוע לגבות : 800-1,200 ₪

 

מחירון מניקור

טיפול מניקור בודד : 40-80 ₪

 

מחירון פדיקור   
    
פדיקור רפואי מורכב
מחיר : 200-250 ₪

 

פדיקור קוסמטי רגיל
מחיר : 100-130 ₪

 

מחירון בניית ציפורניים   
    
בניית ציפורנים ראשונית  
מחיר : 200-250 ₪

 

הדבקת ציפורניים לאירועים
מחיר : 100-200 ₪

 

מילוי ציפורניים
מחיר : 100-200 ₪

 

מחירון צלוליט   

עיסוי לימפטי
מחיר : 200-300 ₪ (מחיר לעיסוי בודד)

 

מכשירי ואקום (מכשירי לישה
מחיר : 250-500 ₪ (מחיר לטיפול בודד)

 

אולטראסונד
מחיר - 2,500-3,000 ₪ (עד 15 טיפולים)

 

לייזר
מחיר : 2,500-3,000 ₪ (עד 15 טיפולים)

 

טיפול צלוליט באמצעות גלי רדיו
מחיר : 2,500-3,000 ₪ (עד 15 טיפולים)

 

ליפותרפיה
מחיר : 5,000-5,500 ₪ (עד 6 טיפולים)

 

מחירון פטרת ציפורניים   

טיפול נגד פטרת ציפורניים בלייז
מחיר : 1,500-3,000 ₪ (מחיר לציפורן אחת)

 

מחירון הסרת שיער  (לנשים וגברים)הסרת שיער בלייזר בכל הגוף
מחיר : 13,000-15,000 ₪

 

הסרת שיער אפילציה בכל הגוף
מחיר :  12,000-15,000 ₪

 

הסרת שיער IPL בכל הגוף
מחיר : 12,000-13,000 ₪

 

הסרת שיער SHR בכל הגוף
מחיר :  12,000-13,000 ₪

 

 

מדריך קוסמטיקה ואסתטיקה

 

בכל הקשור אל הקוסמטיקה, אנשי העולם מתחלקים לשלוש: אלה שניחנו בחוש אסתטיקה מפותח ומטפחים עצמם על בסיס קבוע, אלה המזניחים עצמם בכל מצב ואלה שבניהם- שמטפחים את עצמם באירועים מיוחדים בלבד.

 

מיותר לציין מי משלוש קבוצות אלה נראה טוב יותר לאורך שנים, מרגיש יפה יותר ומושך יותר עד גילאים מאוחרים ומזדקן בחן.

 

מה שיפתיע אתכם הינה קביעת מחקרים כי נשים הנוטות להתאפר ולטפח עצמן באופן קבוע, יומיומי, חסינות מדיכאון, מהערכה עצמית נמוכה ועוד שלל תופעות פסיכולוגיות שליליות.

 

אז אם לא ידעתם - לחיות בחברת אישה מטופחת זה לא רק יפה יותר לעיניים, זה גם טוב יותר לבריאות, כיוון שאופטימיות, חן ויופי הן תכונות מדבקות.

 

המזיקים הגדולים

 

כל אתר אסתטיקה באינטרנט וכל ילד בבית הספר אמור כבר לדעת כי שני דברים הם המזיקים הגדולים ליופי האדם: תהליך ההזדקנות הטבעית והסביבה שלנו- הפנימי והחיצוני.

 

לכן, מאמצי האסתטיקה בשנים האחרונות נחלקות גם הם לשניים: מוצרי אנטי אייג'ינג ומוצרים המגנים מפני הסביבה העוינת בה אנו חיים - של קרני שמש פוגעניים וזיהום אוויר תמידי.

 

מוצרי אנטי אייג'ינג שונים מנסים, בטכנולוגיות שונות וחדישות, להתגבר על הדחף של העור שלנו לאבד את גמישותו, את חיוניותו, את צבעו ומרקמו.

 

הם מנסים לגרום למיצוק או חידוש העור ע"י קרמים, פילינג, מילוי קמטים בשיטות שונות, מזותרפיה וגם טיפולי פנים נוספים.

 

על הסביבה

 

על אף שלכל אדם בארץ השמשית שלנו מומלץ להסתובב עם מסנן קרינה על העור, גם ללא קשר אל חוף הים - מעטים האנשים שעושים את זה.

 

עם זאת, דווקא בשנים האחרונות רואים התעוררות בקרב האוכלוסייה בנוגע למודעות נזקי קרני השמש: כובעים רחבי שוליים של נשים החלו לטפטף אל תוך הרחובות וגם במטריות סיניות קטנות אפשר להיתקל במקומות מספר.

 

אבל השינוי הדרסטי ביותר שהתרחש היה השילוב של מסנני קרינה בתוך מוצרי איפור שונים- מקרמים ועד למייק אפ וקונסילר.

 

אפשר למצוא אפילו קרם ידיים עם מסנן קרינה.

 

השינוי גרם לעור הנשים המשתמשות במוצרים הללו לצעוד צעד ענק לכיוון היופי ובריאות העור החשוף אל השמש.

 

טיפול בעיות

 

גוף צעיר הוא גוף בריא, או כך לפחות נתפס בעיני רבים. לכן, לא יכול להתנהל דיון על אסתטיקה ללא התייחסות אל פתרון בעיות אסתטיות.

 

כאשר מדובר על בעיות כגון אקנה, צלוליט, פטרת ציפורניים, הסרת משקפיים ואפילו התמודדות עם קרחות בעזרת השתלת שיער - הופכת האסתטיקה למשהו הכרחי לבריאות ולנפש האדם.

 

גם אם לא נתייחס אל המשמעויות העמוקות של להיראות שונה ולא מושך בחברה המקדשת יופי ונעורים, הרי שכל הבעיות הללו ואחרות, הינן בעיות בריאותיות קודם כל ודורשות התייחסות ככאלה.

 

האדם הנכון

 

בעל המקצוע הדרוש לכם לשם טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה חייב להיות מומחה.

 

אך במקצועות האסתטיקה התמחויות רבות וכדאי לפנות אל מכון גדול הכולל בתוכו מומחי מניקור, פדיקור וגם בניית ציפורניים, קוסמטיקאים מקצועיים המומחים בתכשירים המתקדמים ביותר בשוק האנטי אייג'ינג, טיפולי הפנים וטיפול בבעיות העור, טכנאי עבודה בלייזר המומחים להסרת שיער, טיפולי הסרה למשקפיים וצלוליט ועוד.

 

לא חייב להיות בצוות כזה מנתח פלסטי שכן אף אחת מהפרוצדורות בדוגמאות אינן ניתוחיות, אך בהחלט ייתכן שבתוך המכון שתבחרו ישנה גם אופציה של ניתוחים פלסטיים כאלה ואחרים ומנתח פלסטי הוא שיבצע אותם.

 

איפה יש?


בהנחה ואין לכם מי שימליץ לכם על קוסמטיקאית טובה או על מכון איכותי, אין לכם ברירה אלה להסתמך על המידע הרחב ביותר שניתן להשיג כיום: אתר אסתטיקה באינטרנט.

 

אתר אסתטיקה טוב יהיה אתר שיאפשר לכם לבחור בין מכונים רבים ככל האפשר ויציג עליהם מידע רחב ככל האפשר.

 

כך תוכלו לזהות מה הטיפולים המוצעים במכון שאתם מעוניינים בו, היכן הוא נמצא ומי העובדים בו.

 

מידע ראשוני זה יעזור לכם לבחון את האופציות שלכם ולבחור את מי שמתאים לכם ביותר- במחיר, בסוגי הטיפולים שאתם מעוניינים בהם, במרחק ובאנשי המקצוע.

 

הבדיקה

 

על פניו, כל שעליכם לעשות הוא להופיע לטיפול וזהו זה.

 

אבל, כאשר מדובר על פרוצדורות בריאותיות - ולמען הסר ספק מלבכם: פרוצדורות קוסמטיות הן פרוצדורות בריאות לכל דבר - עליכם להיות ביקורתיים.

 

היכנסו אל המכון שקבעתם בו בעין בוחנת, בקשו לראות תעודות הסמכה ואישורים רלוונטיים.

 

10 טיפים על קוסמטיקאית

 

לכל אחת יש אי שם מישהי מיוחדת בשבילה - את הקוסמטיקאית שתהיה תמיד לשירותה! תמיד מוכנה עם פינצטה, חוט, ערכת מניקור פדיקור פלוס מראה ומגבונים בהישג יד - נשמע חלום? איך תמצאי את המיועדת שלך? אז נסכים שכבר ממזמן קוסמטיקאית היא לא סתם קוסמטיקאית. עם כל הדגשים על טיפוח שנכנסו לנו לתודעה בשנים האחרונות קוסמטיקאיות כבר ממזמן מתמחות בכמה תחומים ואפילו פלשו לתחום הפרא-רפואי.

 

איך תדעי מה מתאים לך?  איזה טיפולים הם הכרחיים לך ואיזה לא? איך תדעי להתאים לעצמך קוסמטיקאית שתוכלי לסמוך עליה ולהיקרא אצלה לקוחה קבועה? ריכזנו לכן 10 טיפים שיעזרו לכן לבחור את האחת המושלמת בשבילכן!

 

1. הסמכות - כשמדובר בטיפוח הפנים שלכן וטיפוח הגוף אל תתפשרו, אף אחת לא רוצה ללכת עם גבה עקומה, עם רגליים שעירות או אפילו לחוות נזק בריאותי בעקבות טיפול יופי - ולכן, לפני הכל, בדקו את התעודות של הקוסמטיקאית, בפרט קוסמטיקאיות בעלות הסמכה רפואית. בד"כ התעודות יהיו תלויות על הקיר במקום אבל אם לא, בקשו לראות אותן ומאיזה בית ספר הן הוענקו.

 

2. המלצות - המלצות, אחרי הסמכות, זה טיפ שחשוב לשים לב איליו. קוסמטיקאית צריכה לתת תוצאות ורוב התוצאות אצל קוסמטיקאיות הינן מידיות, לכן אם יש משהו שאינו קשורה ללקוחה מאד קל לשים לב. המלצות קל למצוא, כל אחת יש לה את הקוסמטיקאית שלה אך דעו לשאול את השאלות הנכונות - חוויה אישית אינה מעידה על החוויה שאתן תעברו לכן שאלו על המקצועיות, על ההיגיינה בטיפולים ובסביבה, על השירות שקיבלו ועל התוצאות. אם הכל מקבל ציון 10 גם אתן יכולות לסמן ווי בטיפ ההמלצות.

 

3. כימיה בין אישית - טיפ קטן בשביל  שתרגישו הכי בנוח שאפשר - וודאו שיש לכן כימיה עם הקוסמטיקאית. סה"כ רוב הטיפולים הם קצרים בד"כ (תלוי בטיפול) אך הם גם טיפולים לא נעימים אז אל תהפכו את החוויה הלא נעימה לעוד יותר לא נעימה עם קוסמטיקאית מגעילה שענייה לוטשות בכסף בכל דקה של הטיפול.

 

חשוב שתרגישו בנוח להסביר לקוסמטיקאית בדיוק מה אתן רוצות, באיזו שיטת טיפול אתן רוצות לבצע את התהליך ושתוכלו לדעת שהיא מבינה אתכן ולבטוח בה. הטיפולים אצל הקוסמטיקאית הינם עקביים ותמידיים ולכן דאגו ללכת לקוסמטיקאית שתנעים את החוויה.

 

4. שיווק ומכירות אצל הקוסמטיקאית - קוסמטיקאיות בד"כ הן מכרה זהב למשווקים. פרסומות סמויות אצל הקוסמטיקאית קיימות בשפע, גם אם לא שמתן לב.

 

החברה של הלקים? חברת האיפור שהיא משתמשת? החומרים והקרמים השונים? אפילו המגבונים יכולים להיות פרסומת סמויה. אל תעלבו ואל תשכחו שזו העבודה שלהן ואם המוצר איננו ניראה לכן סרבו בעדינות ושכחו ממנו. היזהרו ליפול למלכודות ולקנות מוצרים שלא יהיה לכן שימוש בהם אח"כ - כמה שזה מפתה אתכן. אם בכל זאת אתן שוקלות לקנות, עשו מחקר על המוצר קודם ואז קנו.

 

לגבי הצעת טיפול שונה ונוסף מצד הקוסמטיקאית, חשבו האם אתן באמת צריכות אותו והאם באמת שווה מבחינה כספית להוסיף אותו לרשימת הטיפולים שלכן. יש אינסוף לטיפולים ולמוצרים - היו חכמות ובחרו בחוכמה על מה אתן מוציאות את כספכן.

 

5. השוואת מחירים - קוסמטיקאיות יש בשפע. ההכשרה קלה והקורסים קצרים ולכן השוק מוצף בקוסמטיקאיות מוסמכות ויש תחרות רבה.

 

אם הקוסמטיקאית ענתה על הדרישות שלכן ואפשר לסמן ווי ליד כל טיפ מתאים פה אז מעולה! אבל ברוב המקרים יהיו עוד שיתאימו בדיוק כמוה ולכן לכו לכולן ובררו את המחירים.

 

בד"כ תוכלו לעשות זאת בטלפון. כמובן שמחיר זה לא הכל, גם הניסיון חשוב וגם הכימיה בינכן אך התחילו מהמחיר  והתקדמו הלאה. טיפולים בסיסים אצל הקוסמטיקאית זה הוצאה קבועה - עשו אותה משתלמת כמה שתוכלו.

 

6. מיקום - המיקום לא פוסל את הקוסמטיקאית אבל עדיף שהקוסמטיקאית תהיה ממוקמת קרוב למקום מגוריכם. סה"כ טיפוח הפך לצורך בסיסי ואתם לא תלכו למשל למכולת בשכונה אחרת לא?

 

7. זמינות - יש קוסמטיקאיות שעובדת בעבודה זו כעבודה שנייה או פשוט לא עובדות שעות סדירות.

 

חשוב שהקוסמטיקאית תהיה זמינה לכן, סה"כ אתן לא תרצו להסתובב לא מטופחות ליותר מכמה ימים - לכן דאגו שהקוסמטיקאית שלכן לא קובעת לכן תור בהפרשים גדולים וכשאתן צריכות אותה היא תהיה שם.

 

בנוסף, קוסמטיקאית עסוקה ופופולארית זה מעולה אבל אם אין לה מקום בלו"ז בשבילכן ויחס אישי אז יש אחרות ואפשר לוותר עליה.

 

8. בעסק או בבית? - זה משנה? ובכן זה תלוי בכן בדחיפות הטיפולים שאתן עוברות. קוסמטיקאית שעובדת בבית עסק כגון מספרה או קליניקה היתרון בזה שהיא בד"כ לא יחידה או שאם היא יחידה יש תמיד גיבוי ולכן תמיד אם קורה משו או שהיא חולה, תמיד תהיו מטופלות ע"י מישהו שם. בנוסף אם זה מספרה או קליניקה תוכלו לעבור כמה טיפולים באותו מקום.

 

קוסמטיקאית שעובדת בבית האווירה היא אחרת, הרבה יותר נעימה, פחות לחץ ויותר יחס אישי.

 

בכל הנוגע מה עדיף? זה תלוי בכן. לא נוח לכן מול הרבה אנשים? לכו לקוסמטיקאית בבית. לחוצות בזמן ורוצות גם להסתפר ולסדר ציפורניים באותו יום? לכו לבית עסק מורשה.

 

9. קוסמטיקה פרא-רפואית - ישנן קוסמטיקאיות שעברו הכשרה שמוכרת ע"י משרד הבריאות מבית ספר מורשה לבצע טיפולים רפואיים כגון: טיפולי אינטי אייג'ינג, טיפולי אקנה למיניהם, לייזר, הכנה לטיפולי פילינג עמוקים, טיפולי פסוריאזיס וכו'.

 

חלקן עובדות לבד וחלקן כחלק מקליניקה. אין הבדל רק שכשאתן הולכות לקוסמטיקאית פרטית לפני טיפול רציני או לפני טיפול שמקל על מחלה מסוימת התייעצו עם הרופא (רופא עור ומין בד"כ). ד"א פה בפרט בדקו את ההסמכות שניתנו לקוסמטיקאית - נזק בריאותי זה הדבר האחרון שאתן רוצות.

 

10. לפני ואחרי הטיפול - תלוי בטיפול אבל כמעט בכל טיפול יש הוראות אחרי ולפני כמו למשל: לפני טיפול: האם צריך לשים משחה מאלחשת? (עזרקאין וכדו'), האם יש סיכון בשימוש בקרמים לפנים המכילים רטין-A או הידרוקינון לפני? (בד"כ אלו חומרים הנמצאים בקרמים לטיפול בפנים עם פיגמנטציה וגורמים לרגישות בפנים ובעיות בטיפולים מסוימים כגון לייזר או פילינג - הודיעי לקוסמטיקאית לפני טיפול אם יש לך קרמים כאלה), האם לגלח את האזור? (למשל בשעווה ההוראה לא לגלח).

 

לגבי אחרי טיפול: האם אין סכנה להיחשף לשמש? איזה חומרים מותר להשתמש אחרי הטיפול? איזה חומרים מומלץ להשתמש בהם? ועוד הוראות למיניהן. מאד חשוב לפעול לפי ההוראות ולרשום אותן על דף או בפלאפון!

 

הבהרה

 

מחירי טיפולי קוסמטיקה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות לטיפולי קוסמטיקה מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.