מחירון טיפולי פוריות

כמה עולה טיפולי פוריות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון עבור טיפולי פוריות לגבר ולאישה.

לא משנה איזה סוג טיפולי פוריות אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , דיקור סיני פוריות על פי שיטת האיזון, צמחי מרפא, תזונה נכונה ועוד...

מלבד מחירון טיפולי פוריות עבור הגבר והאישה תמצאו גם דילים שווים, הלמצות, מבצעים וקופונים עבור טיפולים נוספים ברפואה הסינית.

 

 

בעיות פוריות

בעיות פוריות הינם בעיות ביולוגיות בקרב נשים וגברים שבהן קיים מצב של חוסר יכולת של האדם לתרום לתהליך ההתעברות. ברפואה המודרנית הערכה הידועה היא שאחד מתוך שבע זוגות ייתקלו בבעיות בתחום הפוריות ויתקשו להביא ילד לעולם בדרך הטבעית המקובלת.

 

בעיות פוריות בנשים וגברים

בעיות פוריות בגברים - איכות וכמות הזרע הינם הפרמטרים החשובים ביותר בבדיקת פוריות הגבר. ישנם גורמים סביבתיים ופנימיים המשפיעים על פוריות הגבר כגון: רכיבה על אופניים, לבישת תחתונים צמודים, עישון סמים, שתית אלכוהול, חשיפה לחום גבוה וחשיפה לרעלים במקום העבודה.

בעיות פוריות בנשים - ישנם סיבות שונות להיווצרותם של בעיות פריון בנשים כגון: חסימת חצוצרות, בעיות בשחלות, אי איזון הורמונאלי, אנדומטריוזיס ועוד. נשים מעל גיל 35 שלא מצליחות להיכנס להריון חייבות להתייעץ עם רופא משפחה על מנת לבדוק בעיות פוריות עקב גיל מתקדם זה.

 

שיטות הטיפול

שיטות הטיפול המערבי - שיטות הטיפול בעולם הרפואה המודרני רבות ומגוונות וכוללות טיפול הורמונאלי, מתן ויטמינים ובמקרים קשים ביותר של בעיות פוריות מתבצעת הפריה חוץ גופית (הפריה מלאכותית). נשים רבות נאלצות לעבור סדרה ארוכה של טיפולי פוריות והדרך להצלחה בהחלט אינה פשוטה ואף במקרים מסוימים אינה מצליחה כלל. בשיטות הטיפול הרפואי (קונבנציונאלי) אין 100 אחוזי הצלחה לכן מומלץ לבדוק התאמה מלאה לתהליך הטיפול המומלץ לכם על ידי הגורם המטפל.

שיטות הטיפול המשלים - נשים רבות בוחרות כיום בשיטות הטיפול ברפואה המשלימה כדי להימנע מהטיפולים ההורמונאליים היוצרים תופעות לוואי לא מועטות לגופן. ברפואה המשלימה מומלץ על שיטות הטיפול הבאות: דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה נכונה, רפלקסולוגיה ודמיון מודרך.


פוריות הגבר

בעיות פוריות אצל גבר עלולות לנבוע מפגיעה בכמות הזרע או איכותו. בכמות הזרע מדובר במספר תאי הזרע שמפיק הגבר ובאיכות מדובר במבנה התא וביכולת התנועה שלו. מספר סיבות שעלולות לפגוע בפוריות הגבר הם: חשיפה לרעלים - בעבודה או במזון, חשיפה לטמפרטורה גבוהה, עישון , שימוש מרובה בסמים ואלכוהול, לבישת תחתונים צמודים, בעיות גנטיות או הורמונאליות, זיהומים באשכים וריקוצלה ועוד.

 

איך מטפלים בבעיית פוריות אצל גבר ?

הטיפול בחוסר פוריות הגבר ברפואה סינית כולל שילוב של מספר שיטות:  דיקור סיני - על פי שיטת האיזון, צמחי מרפא ותזונה. מטרת הטיפול היא לטפל בצורה עמוקה ויעילה ולכן יש לערוך אבחון יסודי לפני התחלת הטיפולים, על מנת לאתר את שורש חוסר האיזון בגוף. הרפואה הסינית יודעת לאתר את מקור חוסר האיזון בגוף ובכך לטפל בחוסר הפוריות בצורה מעמיקה ולא רק סימפטומטית.

יצירת תאי זרע באשכי הגבר לוקחת מספר שבועות ולכן עד שהגבר מתחזק ועד שתאי זרע איכותיים נוצרים יכולה לקחת חודשיים או שלושה. הדיקור הסיני יעיל גם לטפל בבעיית הוריקוצלה שנוצרת בגלל זרימת דם לא תקינה באשכים. ניתן גם לטפל בהצלחה בבעיה של אין אונות או שפיכה מוקדמת. לאחר האבחון מתאימים את אסטרטגיית הטיפול לאדם בצורה אישית , כאשר האבחנה יכולה להשתנות תוך כדי ההחלמה ואז יש צורך לשנות מעט את דרך הפעולה.

 

מהי ייחודיות השיטה?

שיטת האיזון היא שיטה של דיקור שהוצגה לעולם על ידי ד"ר טאן. שיטה זו משתמשת בטכניקה ישנה – חדשה של דיקור. השילוב הייחודי של הנקודות מביא לאיזון פנימי בגוף ולהבראה מהירה יותר. מלבד הנקודות הרגילות שמשתמשים בהם בדיקור הסיני הרגיל קיימות עוד נקודות דיקור בשיטת האיזון שלא ידועות למטפלים שאינם משתמשים בשיטה זו אשר מביאות לתוצאות יותר מהירות ועמוקות.

צמחי המרפא - מגיעים בצורה של טיפות או כדורים ועשויים מחומרים טבעיים בלבד.

צמחי המרפא מותאמים לאחר האבחון ספציפית למצבו של האדם יכולים להשתנות במהלך הטיפול לפי הצורך.

תזונה - התזונה מותאמת לאחר האבחון, הקפדה על תזונה עוזרת לשמירה על פוריות תקינה גם בטווח הארוך.

 

יתרונות וחסרונות

היתרון שרפואה הסינית שהיא עוזרת לשפר את איכות הזרע וכמותו בצורה טבעית, ותוך כדי כך מחזקת את האון הגברי ואת בריאות הגבר הכללית. החיסרון הוא שכדי ליצור תאי זרע חדשים לגוף לוקח זמן, ויש להתאזר בסבלנות. בשלב הראשון של הטיפול על האדם לבוא פעמים בשבוע, לאחר מספר טיפולים ועם ההטבה אפשר להוריד את המינון לפעם בשבוע.

 

הצלחות השיטה

יש הצלחה רבה בטיפול בפוריות הגבר , בעיקרון ככל שהגבר יותר צעיר ומצבו הבריאותי יותר טוב, השיפור יבוא מהר יותר. כמובן שבבעיות גנטיות הריפוי הוא קשה יותר, תלוי במצב הספציפי של הגבר.

 

בעיית פוריות האישה

בעיות פוריות האישה עלולות לנבוע ממספר גורמים: חוסר איזון הורמונאלי, חסימה בחצוצרות, אנדומטריוזיס, שחלות פוליציסטיות ועוד. הטיפול המערבי כולל מתן הורמונים ובמידת הצורך הפריה מלאכותית. נשים רבות בוחרות כיום בטיפולים ברפואה המשלימה כדי להימנע מהטיפולים ההורמונאליים, שכוללים בתוכם תופעות לוואי נפשיות ופיזיות. נשים רבות גם משלבות את הטיפול ההורמונאלי עם הרפואה סינית, גם בהליכים של הפריה חוץ גופית I.V.F. מחקרים רבים מראים שהרפואה הסינית מאוד עוזרת בתהליך ההפריה בשילוב עם הטיפול המערבי או בנפרד.

 

איך מטפלים בבעיות פוריות האישה?

הטיפול בחוסר פוריות אצל האישה ברפואה סינית כולל שילוב של מספר שיטות:

דיקור סיני- על פי שיטת האיזון, צמחי מרפא תזונה ודמיון מודרך. מטרת הטיפול היא לטפל בצורה עמוקה ויעילה ולכן יש לערוך אבחון יסודי לפני התחלת הטיפולים, על מנת לאתר את שורש חוסר האיזון בגוף.

הרפואה הסינית יודעת לאתר את מקור חוסר האיזון בגוף ובכך לטפל בחוסר הפוריות בצורה מעמיקה ולא רק סימפטומטית. לאחר האבחון מתאימים את אסטרטגיית הטיפול לפוריות האישה בצורה אישית , כאשר האבחנה יכולה להשתנות תוך כדי סדרת הטיפולים ואז יש צורך לשנות מעט את דרך הפעולה.

 

מהי ייחודיות השיטה?

שיטת האיזון היא שיטה של דיקור שהוצגה לעולם על ידי ד"ר טאן. שיטה זו משתמשת בטכניקה ישנה – חדשה של דיקור. השילוב הייחודי של הנקודות מביא לאיזון פנימי בגוף ולהבראה מהירה יותר. מלבד הנקודות הרגילות שמשתמשים בהם בדיקור הסיני הרגיל קיימות עוד נקודות דיקור בשיטת האיזון שלא ידועות למטפלים שאינם משתמשים בשיטה זו אשר מביאות לתוצאות יותר מהירות ועמוקות. בטיפולי פוריות משתמשים בשיטת האיזון המחזורי שמאוד יעילה בהסדרת המחזור החודשי. צמחי המרפא- מגיעים בצורה של טיפות או כדורים ועשויים מחומרים טבעיים בלבד.

צמחי המרפא מותאמים לאחר האבחון ספציפית למצבה של האישה ומשתנים לפי השלב של המחזור החודשי.

תזונה - התזונה מותאמת לאחר האבחון, הקפדה על תזונה עוזרת לשמירה על פוריות תקינה גם בטווח הארוך.

דמיון מודרך – הרבה מבעיות הפוריות קשורות ללחץ ופחדים מהורות, זוגיות, נשיות כאבי לידה ועוד. דמיון מודרך עוזר לנשים להתגבר על הלחץ והפחדים בשילוב עם הדיקור וצמחי המרפא.

 

יתרונות וחסרונות

היתרון של טיפול ברפואה סינית לפוריות האישה הוא בכך שאין לו תופעות לוואי של הטיפול ההורמונאלי. ובכך שאפשר לשלב אותו עם הטיפול התרופתי. החיסרון הוא בכך שהטיפול עובד בקצב יותר טבעי ולא "מכריחים" את הגוף לעשות דברים שהוא לא יכול ולכן זה עלול לקחת יותר זמן. בשלב הראשון של הטיפולים על האישה לבוא לטיפול פעמים בשבוע, לאחר מספר טיפולים ועם ההטבה במצבה אפשר להוריד את המינון לפעם בשבוע.

 

הצלחות השיטה

מחקרים רבים מראים שהרפואה הסינית מעלה את הסיכוי להיכנס להריון, וגם לשפר את הסיכוי לקליטת הביצית המופרת בטיפולי I.V.F. כיום גם גניקולוגים רבים ממליצים על שילוב הטיפול עם רפואה סינית


טיפים עבור דיקור סיני פוריות

מי צריך את זה?

אורח החיים המערבי, המאופיין בלחץ נפשי מרובה ובדיאטה של מזון תעשייתי ומעובד, מקשה על זוגות רבים להיכנס להריון. מקרים רבים של קשיי פוריות מתרחשים ללא סיבה, ומשום כך מתקשה הרפואה המערבית לתת פתרונות. דיקור סיני פוריות, המושתת על עקרונות הרפואה הסינית העתיקה, עשוי לסייע במקרים רבים. אמנם, הרפואה המערבית נוטה להתייחס לתוצאות דיקור סיני פוריות כאל תוצאות של "אפקט פלסיבו", אך בפועל זוגות רבים מוצאים בתהליך דיקור סיני פוריות פתרון ממשי.

 

דיקור סיני פוריות – איך זה עובד?

חוסר איזון הורמונלי בנשים ואיכות נמוכה של ייצור זרע בגברים הן תופעות שבהן דיקור סיני פוריות מסייע. על ידי נעיצת מחטים זעירות בנקודות רלוונטיות בגוף, דיקור סיני פוריות מביא לשיפור המוכנות של הרחם לקליטת הריון, מסייע לעיבוי רירית הרחם, ואף מסייע בהפחתת הלחץ הנפשי. דיקור סיני פוריות מומלץ גם לזוגות הנמצאים בתהליך הפרייה חוץ גופית, וגם למבקשים להרות באופן טבעי.