מחירון טיולי גיפים

כמה עולה טיולי ג'יפים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון טיולי ג'יפים מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המספקות טיולי ג'יפים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לטיולי ג'יפים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה טיולי ג'יפים?

טיולי ג'יפים בדרום
- 200-500 ש"ח (מחיר ליחיד)

טיולי ג'יפים בצפון
- 200-500 ש"ח (מחיר ליחיד)

טיולי ג'יפים בהרי ירושלים
- 200-500 ש"ח (מחיר ליחיד)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור טיולי ג'יפים - כמו פעם

זה מתחיל נפלא כמו כל סיפור אהבה. היא הביטה בו והוא בה, הם החליפו חיוך ורכבו אל עבר השקיעה. אלא שאחרי השקיעה יש בית ומשכנתא, אימא שלו עם לא מעט ביקורות על הסירים שלך ואמא שלך שאיכשהו תמיד מוצאת את עצמה בניכם, סידורים, ניקיונות- וגם ילד או שניים- אז חוגים וגנים וקניות של בגדים ו... איפה הזוג הצעיר המקסים המאוהב ההוא, ללא הדאגות? זוגות רבים מגיעים למצב בו הם חווים יותר ביקורתיות ומרמור אחד כלפי השני, מאשר תחושות נעימות וחמימות. אבל בשביל להחזיר קצת ספייק ליחסים בניכם, לא צריך לחכות עד שהילדים יעזבו את הבית ותהיו שוב לבד, לא צריך לחיות שנים בתחושות של מרמור וחוסר סיפוק. כל מה שצריך הוא טיפת השקעה.


לשחזר ולבנות

הסוד בזוגיות הוא לשמור על הטוב שכבר היה ולבנות דברים טובים חדשים. שחזרו את הדייט הראשון שלכם, את הטיול שבו הוא הציע לך נישואין ואת הערב הרומנטי שכבר היה לכם ואל תשכחו לנסות דברים חדשים. כמו מה, אתם שואלים? טיולי ג'יפים למשל. כמו פעילויות נוספות בז'אנר, טיולי ג'יפים הוא מסוג הטיולים בהם תעדיפו להשאיר את הקטנים בבית וכך בהכרח תהיו רק את והוא. טיולי ג'יפים גם נותן תחושה של צעירות ופורקן עול מסוים, שכן אינו נחשב לאותו סוג "בילוי זקנים" כמו מסעדה או סרט. עיקר ההנאה הוא לצאת אל טיולי ג'יפים בנהיגה עצמית מבלי אנשים נוספים בסביבה- כך תוכלו ליהנות מפרטיות מרבית.


איפה ולמה?

טיולים בד"כ מתאימים יותר לאנשי שטח וטבע, אבל היופי בטיול ג'יפים הוא שאתה נמצא בתוך מכונית. לכן, טיול 4X4 לא באמת חייב להיות טיולי שטח מלא או טיול אתגרי במיוחד. אפשר גם להתחיל בטיול ג'יפים ולהמשיך ברגל או לעשות אחרי טיול הג'יפים עצירה במלון ולא להשתקע באוהל- כמקובל בטיולי שטח. בגלל הפופולאריות הרבה של הטיולים האלה, כיום אפשר למצוא מסלולים עבור טיולי ג'יפים בצפון, טיולי ג'יפים בדרום, טיולי ג'יפים באילת, טיולי ג'יפים בגולן וגם במקומות ספציפיים כמו טיולי ג'יפים מצפה רמון. עכשיו נותר לכם רק למצוא בייביסטר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא טיולי ג'יפים ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי הטיולים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

 

מחירון תיירות ונופש