מחירון טיהור הבית

 

כמה עולה טיהור הבית?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון טיהור הבית מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מטהרי בית בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לטיהור הבית מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה טיהור הבית? (מחיר למפגש)

 

טיהור הבית: 150-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור טיהור הבית: חדש חדש

 

מזל טוב! עברתם לדירה חדשה. אתם מנקים ומצחצחים אותה, משפצים ומזכים אותה בכל תשומת הלב האפשרית. עכשיו נותר רק להיכנס אליה נכון? לא ממש. אם כבר השקעתם זמן ומאמץ רב כל כך בעניין הניקיון, מה על ניקיון רוחני? מה על טיהור הבית מאנרגיות קודמות ולהתחיל הכל בדף חדש- באמת חדש? אחרי הכל, להתחיל דף חדש עם טיהור הבית כחלק מהמסע הזה של ההתחדשות, לא יכול להזיק.

 

קודם כל מזוזה

 

את הדבר הבסיסי של החלפת מזוזות בכל הבית, גם אם היו שם מזוזות מלכתחילה, עושים כמעט כולם. קונים מזוזות יפיפיות, משלמים על כתיבת קלף חגיגי. כשאר הטקסים העבריים, גם התקנת המזוזה יש בה טקסיות מקסימה, המסמלת את טיהור הבית וההכנה שלו לקראתכם. אבל זה לא מספיק, ישנן כמה דרכים לוודא כי הבית שלכם באמת עבר טיהור אנרגטי. קיימות שיטות רבות, אבל למעוניינים במסורת היהודית אפשר להציע טיהור הבית לפי הקבלה.

 

ללא שליליות

 

גם אם מדובר על גחמה, הרי שתחושת ההתחדשות והטיהור יכולה לעשות עבורכם את המעבר לדירה החדשה, שינוי של ממש בחיים- התחלה חדשה על כל רבדיה. טקס טיהור הבית במקרה רגיל יכול לכלול רק ברכה לטיהור הבית או שימוש בחומרים טבעיים כדי ליצור אווירה מתאימה- כגון שימוש בצמחי מרווה לטיהור הבית. תחושת ההתחלה החדשה, המתחזקת בעקבות טקס טיהור הבית אותו תעשו, יכולה לספק לכם חוויה של טיהור הגוף והנפש ולא רק טיהור הבית.

 

בית של אסון

 

לא תמיד הדירות שאנחנו קונים הן דירות בעלות עבר מרהיב. דירה שנמכרת בגלל עיקול או חלילה מוות בתוכה, יכולה להרתיע קונים פוטנציאלים. אך במצב הכלכלי של היום- כל דירה ראויה לשקילה ולכן כדאי לשקול על טיהור הבית מאנרגיות שליליות, טיהור הבית מעין הרע ומביש מזל שהיה מנת חלקו בעבר, כולל טיהור חפצים אם תחליטו להשאיר כאלה מהדיירים הקודמים. במקרה של מוות בתוך הדירה, בעיקר מוות לא צפוי כגון רצח או תאונה- כדאי לחשוב על טיהור הבית מרוחות ולו רק כדי להניח מוחכם שהבית שלכם הוא עתה שלכם מבחינה רוחנית ולא רק בטאבו.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא טיהור הבית ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.