הצעת מחיר בקליק להזרקת חומצה היאלורונית

דוקטור זייגר טטיאנה
ערי שירות : נתניה והסביבה, עכו, קריות, נהריה
טלפון: 072-2773202

מחירון חומצה היאלורונית

כמה עולים טיפולים באמצעות חומצה היאלורונית ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור טיפולים בחומצה היאלורונית.

לא משנה איזה סוג טיפול אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , מילוי קמטים, העלמת קמטים, הזרקת ג'ובידרם, הזרקת רדיאס, מילוי שפתיים ועוד... הכל ממכוני יופי מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להזרקת חומצה היאלורונית תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.
 

כל מה שצריך לדעת על חומצה היאלורונית

אם אתם מתעניינים בביצוע טיפול אסתטי מקצועי, אתם רוצה להכיר את החומצה ההיאלורונית. היאלורונן הוא פולימר פחמימתי המצוי בגוף האדם בכמויות גדולות במיוחד ומהווה חלק מרקמת התא, וכן ממלא תפקיד מרכזי בסחוס, בנוזלי הגוף ואחראי גם על תהליכי תיקון רקמות בגוף. בעולם האסתטיקה עושים שימוש בחומצה ההיאלורונית במסגרת טיפולי אסתטיקה למילוי קמטים בעיקר לצד טיפולי בוטוקס. המדובר על שתי טכניקות שונות, האחת היא יותר בכיוון של מילוי קמטים, בעוד השנייה נשענת על הבוטוקס שהוא רעלן המשתק את השרירים היוצרים את הקמטים.


חומר טבעי המצוי בגוף בכמויות גדולות

שימוש בחומצה זו נפוץ מאוד למגוון רחב של טיפולים אסתטיים לרבות העלמת קמטים בפנים, הוספת נפח לסנטר וללחיים, הצערת העור, מילוי פנים, וכן לטיפולים רפואיים גרידא כדוגמת מניעת שחיקת סחוסים במפרקים. באמצעות חומצה זו כמו גם באמצעות בוטוקס ניתן לבצע טיפול בקמטים מצדי הפה או טיפול בקמטים מסביב לאף. מאחר ומדובר בחומר הקיים בגוף באופן טבעי ובכמויות גדולות, ישנה כבר כמות גדולה של חומצה היאלורונית בגוף, כך שרמת הסיכון בשימוש בחומר זה היא נמוכה למדי.


הזרקת החומצה לאזורים הנדרשים

הטיפול באמצעות החומצה מתבצע באמצעות הזרקה לאזורים הנדרשים בהתאם למקום בו מעוניינים לבצע את הטיפול, ובהתאם לסוג הטיפול המבוקש. ניתן לבצע הזרקה של חומצה היאלורונית לברך, הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים ולעוד שורה של טיפולים קוסמטיים מגוונים שלעיתים תוכלו לפגוש תחת הכותרת של מזותרפיה שהוא מונח הגג של כל טיפולי המילוי באמצעות חומרים שונים כדוגמת חומצה זו. כמו כן, תוכלו למצוא מגוון רחב של תכשירים קוסמטיים המגיעים בתצורת חומצה היאלורונית קרם ומכילים את החומר תחת שמות שונים כמו ג'ובידרם, רסיטלן, פרליים, אלסטין, קולוגן.


מכונים מקצועיים ואנשי מקצוע המתמחים בתחום

את הטיפולים השונים באמצעות חומצה זו ניתן לקבל במכונים מקצועיים המספקים טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה מתקדמים, רופאים מוסמכים להזרקות בוטוקס וחומרי מילוי וכדומה. בכל מקרה שבו אתם מעוניינים לקבל את הטיפול, אתם רוצים להתייעץ תחילה עם רופא מומחה, ולברר את כל הנושאים הקשורים בטיפול הן כדי לרכוש ידע כללי סביב התהליך אותו אתם עומדים לעבור, והן כדי להרגיש יותר בטוחים בהחלטות שתקבלו סביב בחירת איש המקצוע, בחירת טכניקת הטיפול והחומרים בהם תשתמשו וכדומה.


מומלץ ללמוד את הנושא באופן אישי

כדי לעבור את התהליך בצורה הנכונה ביותר, מומלץ ללמוד את הנושא תחילה באופן עצמאי ולרכוש כמה שיותר ידע בתחום. את זה תוכלו לעשות באמצעות קריאת מאמרים מקצועיים העוסקים בנושא זה, וכן לצפות בסרטונים מקצועיים. נסו להבין את השאלות המרכזיות בתחום זה כמו מה זה חומצה היאלורונית ומה השימושים? מהו משך הפעולה חומצה היאלורונית? איזה סוגים של חומצה היאלורונית קיימים בישראל ומה המאפיינים המרכזיים של סוגים אלה, ובמה הם נבדלים זה מזה, וכן כל שאלה אחרת העולה בראשכם ומעניינת אתכם.


לשאול את כל השאלות המטרידות אתכם בנושא

כמו כן, נסו לעמוד על ההבדלים בין טכניקות הטיפול השונות, ועל היתרונות והחסרונות של כל טכניקה כמו גם על רמת המחיר של כל טכניקה, הגורמים המטפלים ורמת ההסמכה הנדרשת לכל אחת מהן וכדומה. כך למשל, אם אתם מעוניינים להעלים קמטים בפנים, יהיה עליכם לענות על השאלה האם ניתן לבצע מילוי קמטי פנים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, והאם עדיף בוטוקס או חומצה היאלורונית לצורך השגת התוצאות הטובות ביותר?


להתייעץ עם אנשי מקצוע

אחרי שאמרנו את זה, אתם לא אמורים לספק את התשובות בעצמכם, וללמוד את הנושא ברמה מקצועית לחלוטין, ואת המידע האמיתי בנושא אתם רוצים להשיג מאנשי המקצוע השונים שאליהם תחשפו במהלך בחירת הטיפול והמקום בו תבצעו אותו. כאשר מדובר על טיפולים בחומצה היאלורונית המלצות יכולות מאוד לסייע לכם ביצירת רשימה של מקומות פוטנציאליים שאותם אתם רוצים לבחון, וכן בבחירת המקום המתאים לכם ביותר. איש המקצוע בו תתייעצו יכול להיות מומחה להזרקת חומצה היאלורונית והוא יכול להיות גם מנתח פלסטי מומלץ שיספר לכם על היתרונות והחסרונות של הטיפול מול ניתוח פלסטי כירורגי.


האם הטיפול עומד בציפיות שלכם?

בפגישה עם איש המקצוע כדאי לשאול את כל השאלות הרלוונטיות עבורכם הן במישור המקצועי והן במישור האישי כלכלי שלכם, ולהבין את המשמעות של ביצוע טיפול חומצה היאלורונית בהריון, האם ניתן להשיג חומצה היאלורונית כמוסות וכן כמה עולה חומצה היאלורונית. כמו כן, על מנת שתוכלו להעריך מה הן התוצאות שלהן אתם יכולים לצפות, בקשו לצפות במספר תמונות לפני ואחרי הזרקת חומצה היאלורונית, מה שיסייע לכם להבין האם הטיפול בכלל מתאים לכם והאם הוא עונה לציפיות שלכם מהתהליך.


המלצות יכולות לסייע לכם להגיע לאיש המקצוע המתאים

כדי להגדיל את הבטחון שלכם בתהליך, אתם רוצים למקד את תשומת הלב שלכם לשני נושאים מרכזיים: המלצות וסיכונים. בהיבט של טיפולים בחומצה היאלורונית המלצות יכולות להעניק לכם רמה גבוהה של בטחון סביב איש המקצוע אותו אתם בוחרים, וכך גם לגבי מילוי קמטים המלצות יכולות לסייע לכם, וגם לגבי עיבוי שפתיים המלצות יכולות להפנות אתכם לאנשי המקצוע המתאימים ביותר עבור הטיפול הספציפי הנדרש לכם. את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה ומכרים וכן מרופא המשפחה, רופא עור מומחה, קוסמטיקאית שאתם מכירים או כל איש מקצוע העוסק בתחומים משיקים.


הבנת הסיכונים בתהליך

כמו כן, אתם רוצים לבחון את נושא הסיכונים בטיפול. ככלל, לפני כל ביצוע כדוגמת זה, מומלץ לעבור בדיקה יסודית וייעודית אצל רופא עור מומחה. בדיקה זו יכולה להסתכם בתשאול והיא יכולה לכלול בדיקות דם או בדיקות נוספות שמעוניין הרופא לבצע על מנת להבטיח את רמת הבטיחות בתהליך. בטיפולים באמצעות חומצה היאלורונית סיכונים הוא דבר שקיים, אבל ברמה נמוכה למדי. כמו כן כאשר עוברים טיפול באמצעות חומצה היאלורונית תופעות לוואי הוא משהו שבהחלט ניתן לצפות לו, אם כי לרוב מדובר בתופעות שוליות לגמרי, ועליהם תוכלו ללמוד יותר לעומק מאנשי המקצוע המתמחים בתחום זה.


וכדאי להשקיע גם בהשוואת מחירים

לעניין עלות חומצה היאלורונית או מחיר חומצה היאלורונית, חשוב לבחון שורה של אנשי מקצוע ושורה של תכשירים שאותם אתם בוחנים, ולבצע השוואת מחירים יסודית על מנת לוודא שאתם משיגים מחיר אטרקטיבי עבור הטיפול שאתם מקבלים. קיים פער מחירים, לעיתים משמעותיים בין ספקי השירות השונים, אך חשוב לוודא שאתם משווים טיפולים זהים, ולא רמת מחירים כללית.


מחירון מילוי קמטים בחומצה הילארונית

מילוי קמטים באמצעות Matridex
מחיר - 1,500-1,700 ש"ח

מילוי קמטים באמצעות רסיטלן
מחיר - 1,600-1,800 ש"ח

העלמת קמטים באמצעות רסיטלן
מחיר - 1,800-2,000 ש"ח

הזרקה באמצעות ג'ובידרם
מחיר - 1,800-2,000 ש"ח

הזרקה באמצעות רדיאס
מחיר - 2,800-3,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון אסתטיקה