מחירון חוג תפירה

 

כמה עולה חוג תפירה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג תפירה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי תפירה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג תפירה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג תפירה?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג תפירה

 

חוג תפירה לילדים: 100-150 ש"ח

חוג תפירה למבוגרים: 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג תפירה

 

יום קניות- יצאת מוקדם אל הקניון וסרקת את כל חנויות הבגדים. קניות באמתחתך: אפס. התאמות פוטנציאליות: אפס. מצב הרוח כבר לא מה שהיה. באופן אבסורדי כל רשתות הביגוד כאילו החרימו אותך, ולא רק אותך, כל אישה גבוהה, נמוכה, מלאה או רזה מדי- לא מוצאת את עצמה בחנויות הביגוד המסחרי היום. המידות קטנות, הבגדים צפופים ולרב, ישנו קושי אמיתי לחלק גדול מהאוכלוסייה למצוא משהו הגון ללבוש.

 

להיראות טוב ולחסוך

 

אחד מאותם תחביבים שימושיים שיכולים לחסוך לך הרבה כסף וגם לגרום לך להיראות מליון דולר- הינו חוג תפירה. בעת הרשמות אל לימודי חוג תפירה תוכלי ללמוד את הדברים הבסיסיים הנוגעים לתפירה, מא' ועד ת', כולל לימוד גזרות נשיות שיגרמו לך להיראות משגע מבלי להיות מתוסכלת. אם תתפרי את הביגוד בהתאם למידה שלך, התסכול וההוצאות יקטנו באופן משמעותי- גם אם מדובר על גזילת זמן מסוימת.

 

גם לגבר

 

תתפלאו לדעת כי תפירה יכולה להמנות גם בין תחביבים של הגבר, אחרי הכל, גם לגבר השונה מעט מהממוצע- בגובה, רוחב או צורה- אין מבחר בגדים בארץ ותסכולם זהה לזה של הנשים. נכון שלא מדובר על אחד תחביבים הפופולאריים, אבל קיימים גם גברים שתופרים. את הכלים שמקבלים בעת לימודי חוג תפירה אפשר ליישם לכל חברי המשפחה ובכלל לחסוך עלויות הבגדים, לוודא כי הם מתאימים ואפילו ליצור יצירות מקוריות ביותר, שיגרמו לאנשים להתקנא במראכם.

 

ילדים

 

גם אנשים החוסכים מאד בהוצאת הבגדים שלהם, מתקשים לחסוך בהוצאות בגדים של הילדים. מחירי הבגדים של הילדים גבוהים למדי, למרות שבפועל מדובר על בגדים ובדים די פשוטים. כך מחיר אוברול תינוקות פשוט ברשת איכותית יכול להגיע גם ל-80 או 100 שקלים, בעוד מחיר הבד מסתכמת ב-10-15 ₪ סך הכל. מחיר ביגוד זול יותר אפשר למצוא בחנויות פחות איכותיות, אך גם אורך חיי הבגד קצר בהרבה. כך שאין ספק, כי לתפור בבית עדיף מבחינה כלכלית. עכשיו כל מה שנותר הוא למצוא קורסים המתאימים לכם. אפשר למצוא קורסים מקצועיים עם תעודה או קורסים חובבניים וזולים יותר- לפי ראות עיניכם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג תפירה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.