מחירון חוג תופים

 

כמה עולה חוג תופים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג תופים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי תופים בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי תופים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה בתופים?

 

חוג נגינה בתופים לילדים - 100-150 ש"ח (מחיר לשיעור)

חוג נגינה בתופים למבוגרים - 100-200 ש"ח (מחיר לשיעור)

ט.ל.ח

 

חוג תופים

 

הילדה שלכם חוזרת הביתה יום אחד, ומפילה את הפצצה: "אני רוצה ללמוד לנגן על תופים", היא אומרת בבטחון שלא ראיתם כמותו אצלה. "רגע, רגע", אתם אומרים לה, מנסים לגלגל בראש את הרעיון. "מה עם הפסנתר שדברנו עליו לא מזמן? מה עם גיטרה? למה שלא תנסי לנגן בחליל, כמו האח הגדול שלך"? אבל הילדה בשלה. אתם מנסים להתרגל למחשבה- בעצם יש מתופפים מפורסמים שעושים מוזיקה נהדרת, ובעצם לא באמת חייבים לנגן רק מוזיקה קלאסית. אז מה אם יהיה קצת רועש, תסגרו את דלת החדר ויהיה בסדר…

 

יתרונות של תופים

 

לכלי הזה, על אף שהוא באמת רועש מאוד, יש יתרונות רבים. קודם כל, נגינה בתוף מפתחת חוש קצב נהדר. הילדים שלכם יתחילו להבין פתאום בסוגים שונים של מקצבים ומהירויות מוזיקליות. שנית, הקורדינציה שלהם תשתפר פלאים. כשמחזיקים מקל בכל יד וצריך להכות בזמן אחר בכל צד (לעיתים ישנו תוף שמיועד גם לרגל, כך שחלוקת הקצב באמת צריכה להתפצל) לומדים לשלוט בימין ובשמאל ברמה גבוהה.

 

כל כלי מוזיקלי שילדיכם ילמדו לנגן בו יהיה חיובי וחשוב ביותר עבורם, אבל תופים ללא ספק הם גם כלי משחרר מאוד. את כל הזעם והמתח הם יפרקו בתיפוף, ויהיו רגועים וממוקדים יותר. תופים הם גם כלי שלרוב מנגנים בו בקבוצה, כך שייתכן שהילדים שלכם יהפכו ליותר פעילים חברתית ויחפשו להקה או חברים לנגן יחד איתם.

 

והרעש?

 

אין ספק, שאכן מדובר בכלי רועש. אולם, סוגי רעש שונים מפריעים לאנשים שונים. יש מי שרעש של טלוויזיה חזקה מרגיז אותם ומוציא אותם מריכוז, יש מי שלא יכולים לסבול את המולת הכביש שמתחת לבית, ויש מי ששונאים לשמוע את השכנים שומעים מוזיקה בקול רם. ייתכן שרעשם של הילדים שלכם מנגנים לא יפריע לכם ואולי אפילו יהיה לכם נעים. אפשרות נוספת, היא למקם את חדר החזרות של הילדים בחדר האטום, אם יש לכם אחד כזה. חדר אטום יכול לבודד רעשים בצורה מצוינת, ואתם בקושי תרגישו ברעש. עם זאת זכרו שכאשר מנגנים בכלי רועש צריך להתחשב גם בשכנים ובשעות המנוחה שלהם.

 

רצונו כבודו

 

מעטים ההורים שמעוניינים לרשום את ילדם לחוג מוזיקלי כלשהו, שמתנדבים מעצמם לרשום אותו לחוג תופים. תופים, יש להם מוניטין רע בקרב הזוגות הממוסדים והשקטים- מוניטין של כלי נגינה מרדני, רועש, בעל אופי קצבי וקופצני- בשונה לגמרי מהרוגע והשלווה של הגיטרה האקוסטית, הכינור או הפסנתר למשל. אבל, הורים יקרים, בואו נודה בזה- לא תמיד הילדים שלנו פונים למוזיקה כדי להנעים נעימות רכות ואוהבות. לעיתים הם צריכים לתעל את האנרגיה המתפרצת מהם בצורה תוססת וקצבית- ותופים זו אופציה נהדרת בכיוון.

 

רחוק מהבית

 

מערכת תופים היא הוצאה יקרה למדי. לכן, בשבלים הראשוניים כדאי לרשום את הילד שלכם אל חוג תופים, כחלק מלהקה או בית ספר למוזיקה, המאפשר לו ללמוד את רזי התיפוף ללא צורך בהבאת הציוד. חוג תופים גם ישמור על הבית שלכם שקט- שכן תופים, בדומה לגיטרה חשמלית, הוא סוג של כלי שיש צורך בבידוד מסוים כדי לנגן בו ולהתאמן. בשלב מאוחר יותר, עם הילד שלכם יתמיד, תהיו חייבים לרכוש עבורו מערכת תופים ולדאוג למקום בו יוכל להתאמן מבלי להפריע את השקט והרוגע שלכם.

 

תחרויות והופעות

 

שיעורי תופים במכונים ובתי ספר למוזיקה רבים מתקדמים בכיוון של להקה הנותנת הופעות. כך תוכלו גם אתם להיות חלק מהעולם של בנכם או בתכם ולראותם מופיעים מול קהל ומלהיטים את הרוחות. חוג תופים לילדים אפשר להתחיל בגיל בתי הספר היסודיים- אז החוגים מתחילים באופן בסיסי: לימודי תופים פשוטים, לא בתוך מערכת, לימודי תווים ומקצבים ועוד. מורה תופים פרטי כדאי לקחת, אם בכלל, בשלבים מאוחרים יותר- כאשר הילד שלכם כבר התנסה בעבודה עם מערכת התופים המלאה.

 

גיל העשרה

 

אם הילד שלכם החליט שהוא מעוניין בלימודי תופים בגיל העשרה דווקא- אל דאגה. שום דבר לא אבוד, אם לא החל ללמוד ביסודי. גם בגילאי הנוער והבוגרים אפשר למצוא לימוד תופים למתחילים, לימוד תופים למתקדמים וגם לאלה שהם בין לבין. במכונים שונים המציעים חוג תופים מחירים שונים- בהתאם לסוג התוף, משך הלימודים (השיעור וכמה פעמים בשבוע), מוניטין בית הספר ועוד. קחו בחשבון שתופים, זה אחד מאותם כלי נגינה שעדיף ללמוד עם מורה פרטי ולא בקבוצה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג תופים ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.