מחירון חוג רישום

 

כמה עולה חוג רישום?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג רישום מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לרישום בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג רישום מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג רישום?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג רישום

 

חוג רישום לילדים: 100-180 ש"ח

חוג רישום למבוגרים: 200-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג רישום: לצחוק על העולם

 

את העובדה שהצחוק בריא לבריאות כבר יודעים כולם. גם העשייה האומנותית בריאה לנו- לבני האדם, מסתבר. אבל מה לעשות אם לא נולדת פיקאסו והיד שלך מסרבת לצייר בדיוק את מה שמופיע לך במחשבה? אל דאגה. אפשר ללמוד ציור מסגנונות סוריאליסטיים שונים או להיכנס אל חוג קריקטורות מקצועי. הכל- כדי שתוכל לבטא את עצמך טוב יותר.

 

ההתחלה

 

כל חוג ציור או קריקטורה טוב מתחיל דרך לימודי רישום. אחרי הכל- רישום (ציור בקווים כלליים) הוא בסך הכל טכניקה נלמדת. קורס רישום מלמד את הבסיס של תורות הרישום ועוזר לך להתמצא בתוך העפרונות השונים, הבדים, הסגנונות וכמובן- הרישום עצמו. חוג רישום למבוגרים יכול להיות מבוא לקורסים מתקדים כגון קומיקס או קריקטורות, כאמור, אך יכול גם לעמוד בפני עצמו וללמד אותך את כל רזי הרישום בלבד. כך תוכל להיות רשם לכל דבר ולנסות לתפור את חן העולם דרך עפרון הפחם שברשותך. מחיר חוג רישום משתנה בהתאם לאורך, סוג הרישום והמטרה הסופית של הקורס.

 

שונות בחוגים

 

חוג רישום אחד יכול להיות שונה מאד מאחר. לדוגמא- חוגי רישום קומיקס שונים מאשר חוג רישום וציור קלאסי- הגם ששניהם מתחילים ברישום. לכן, חשוב שתשאל את עצמך מהי המטרה הסופית שלך ובהתאם תמצא לך את חוג רישום האומנות שמדבר אליך. באם אינך יודע מה המטרה הסופית שלך, עומדות בפניך 2 אופציות: האחת, להיכנס אל חוג רישום כללי והשנייה- ללכת אל שיעורים לדוגמא של חוגי רישום שונים ולמצוא את מה שמדבר אליך ביותר.

 

כבר כילד

 

מובן שאין צורך לחכות לגיל הבגרות והפנסיה כדי לעשות את מה שאתה אוהב. כרב החוגים, גם חוגי רישום וציור לילדים מאפשרים לנוער וילדים למצות את הכישרונות והאפשרויות שלהם עד תום. גם כאן אפשר למצוא שלל קורסי רישום עבור הקטנים, בדיוק כמו המגבילה הבוגרת שלהם- קורסים לקריקטורות, ציור קלאסי, קומיקס ועוד- רק לבחור את המעניין ביותר את הילד שלכם ולהירשם אליו. אין צורך בניסיון קודם נרחב והעיקר לבוא עם חשק ללמוד ולהתפתח והרבה הרבה מצב רוח טוב.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג רישום ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.