מחירון חוג ריקוד ואלס

 

כמה עולה חוג לריקודי ואלס?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ריקודי ואלס מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לריקודי ואלס בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג לריקודי ואלס מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה חוג ריקוד ואלס?

 

מחיר חוג ריקוד ואלס נע בין עשרות שקלים לשיעור למאות שקלים לחודש.

טווחי מחירים עבור חוג ואלס

חוג ואלס לילדים - 100-150 ש"ח

חוג ואלס למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור שיעורי ואלס

 

אחת שתיים שלוש ואחת שתיים שלוש, מה יותר רומנטי ואצילי מלנוע יחד בהרמוניה מוחלטת? סיבוב שתיים שלוש לקצב הואלס. אותו ריקוד אוסטרי עתיק שהולך איתנו כבר מתקופת הרנסנס. בעבר ריקוד הואלס היה נחלתם של בני האצולה, מי שמכיר כבר יודע כי לא מדובר רק בריקוד אלא בדרך חיים המבוססת על שיתוף, כבוד ובעיקר כללי נימוס. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על שיעורי ואלס.

 

לימוד ריקוד ואלס – למי זה מתאים?

 

בעבר חשבנו שריקוד הואלס הולם רק סרטים ישנים בסגנון נשים קטנות או המלך ואני. עם השתלטות תכניות הריאליטי על המסך, המודעות לריקוד הולכת וגוברת. אין חתונה בלי שואו של החתן והכלה ואין מסיבה בה זוג לא משתלט על העניינים ומוביל את כולם בריקוד סוחף. כך שריקוד הואלס אינו בא לתת מענה רק למי ששוכר חדר פרטי במסעדות יוקרה, זה משהו שכבר רלוונטי לכל מי שרוצה להיות בעניינים.

 

ניתן למצוא שיעורי ואלס המותאמים לילדים מגיל הגן ועד חוג ואלס למבוגרים המיועד לכל מי שרוצה לטעום מן הצעדים הקלאסיים.

 

בית ספר לריקוד ואלס – מה עושים שם?

 

בתי ספר למקצועות הריקוד הופכים להיות יותר ויותר פופולאריים. ידעתם שלתושבים בשוויץ חייב על פי חוק להיות לפחות תחביב אחד? אז פה זה לא שוויץ, אך בכל זאת גם אנחנו הישראלים אוהבים מאוד להקדיש את הזמן הפנוי שלנו כדי לפתח איזשהו תחביב חוג ריקוד ואלס יכול להיות תחביב נפלא. כדאי לקחת בחשבון כי כשמדובר על חוג ואלס למבוגרים הריקוד הוא לא הסיבה המרכזית להגיע לשיעור. אם יש לכם עם מי לרקוד תהיו בטוחים שהסיבובים לצלילי הריקוד הקלאסי יגבירו את התשוקה ויבעירו את האש שחיכיתם שתבער בחיי הזוגיות שלכם. אם אין לכם עם מי לרקוד, תמיד תוכלו להכיר מישהו שיסחרר אתכם. הילדים יקבלו כלים מעולים לפיתוח תקשורת בינאישית, יציבה נכונה דיוק, מחויבות ועבודה בשיתוף פעולה. כל זאת לצד המון הנאה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג לריקודי ואלס ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.