מחירון חוג ריקוד אירי

 

כמה עולה חוג לריקוד אירי?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ריקוד אירי מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לריקוד אירי בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג לריקוד אירי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

 

טווחי מחירים עבור חוג ריקוד אירי

 

חוג ריקוד אירי לילדים - 100-150 ש"ח

חוג ריקוד אירי לבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור לימודי ריקוד אירי

 

הצלילים המסתוריים של חמת החלילים משתלבים ביופי עם החצאית המסורתית ויוצאים במחול משכר כמו כוסית וויסקי משובח במיוחד. לימוד ריקוד אירי הוא כבר מזמן חלק מהאופנה. החל מהסרטים הקלאסיים של מל גיבסון ועד הלהיט של חופשיות על הבר. הכינו את הרגליים זה לא כל כך פשוט וקבלו את כל מה שרציתם לדעת על מחול אירי.

 

שיעורי ריקוד אירי – מה עושים שם?

 

מחול אירי הפך בשנים האחרונות למאוד פופולארי גם ברחבות הריקודים של המסיבות החמות ביותר. מדובר על ריקוד לא פשוט כלל המחייב זריזות, דיוק ועמידה בקצב מהיר ומסחרר במיוחד. הוסיפו לזה כוסית של וויסקי ישן וטוב ובכלל קיבלתם חגיגה אמיתית כמו שרק עם בעל שמחת חיים כמו העם האירי יכול ליצור. הלימודים מותאמים לקבוצות שונות בגילאים שונים, החל מגיל גן טרום חובה וללא גבול. כל מי שיש לו רגליים טובות וחוש קצב יוכל להצטרף אל החגיגה.

 

בית ספר לריקוד אירי – יש דבר כזה?

 

בתי ספר לריקוד הפכו להיות נפוצים יותר ויותר בשנים האחרונות וכמעט בכל יישוב בארץ ניתן למצוא לפחות בית ספר אחד המלמד את מקצועות הריקוד. הריקוד האירי הוא חלק מעולם שלם של מחול וניתן למצוא לא מעט בתי ספר לריקוד המעבירים קורסים יחודיים של מחול אירי.

 

למי זה מתאים?

 

הריקוד האירי מתאים בראש ובראשונה למי שמתחבר אל אורח החיים האירי. מדובר באומה בעלת שמחת חיים ומוסיקה קופצנית במיוחד. מי שמתחבר אל הצלילים יפתח את עצמו לחוויה מיוחדת ואפילו בלתי נשכחת. חשוב לזכור כי מאחורי הצלילים מסתתרים גם סיפורים קסומים. מי שמספיק פתוח ליהנות מהחוויה יצא נשכר מאוד. השיעורים מתאימים לבנים ולבנות החל מגן טרום חובה. ישנם גם שיעורי מחול אירי המותאמים גם לילדים.

 

כמה עולה חוג ריקוד אירי?

 

מחיר חוג ריקוד אירי נע בין עשרות למאות שקלים. המחיר נקבע בהתאם למסגרת הקורס (שיעורים במתנ"ס הם זולים יותר משיעורים בבית ספר פרטי). בנוסף חשוב לזכור כי מיומנותו של המדריך היא גם גורם מכריע בנוגע לעלות הקורס. ככל שהמדריך מיומן ומנוסה יותר השיעור יהיה יקר יותר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג לריקוד אירי ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.