מחירון חוג ריקודי סלסה

 

כמה עולה חוג לריקודי סלסה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ריקודי סלסה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לריקודי סלסה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג לריקודי סלסה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור חוג סלסה

 

חוג סלסה - 150-300 ש"ח (מחיר לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג סלסה

 

התחילו לזוז בקצב הסלסה. שמתם לב ששמו של הריקוד הזה זהה לשמו של רוטב עגבניות חריף במיוחד, אין פה שום צרוף מקרים! ריקוד הסלסה הוא הריקוד החריף ביות בעולם הריקוד. תנועות חושניות, קצביות, ניתן לרקוד ביחד וגם לבד. מה שבטוח הוא שמדובר בחוויה מאוד מהנה שיכולה בכיף להיות הפעילות האירובית השבועית שלכם. אז הנה כל מ שרציתם לדעת על לימודי ריקוד הסלסה.

 

שיעורי סלסה – איך זה הולך?

 

הצעד הבסיסי הוא רגל לפנים ורגל לאחור. זה נשמע פשוט אבל לאט לאט הקצב מתגבר ונוספות תנועות נוספות לתוך כל הטרוף הזה. ריקוד הסלסה כבש את רחבות הריקודים בישראל איפשהו בשנות התשעים, עם טיולי המוצ'לרים אל דרום אמריקה. הטיולים האלה הביאו לנו לא רק את אל גאוצ'ו ואת תרבות אכילת הבשר, אלא גם את הדרך להוריד את האוכל בצורה מהנה ובצעדי ריקוד.

 

השיעורים מתקיימים בזוגות וגם בקבוצות של יחידים. במקומות מסוימים השיעורים מועברים באמצעות שיעור פרטי. כל אחד יכול לרקוד סלסה לפי הקצב המתאים לו. הריקוד מתאים לכל מי שאוהב לנוע בקצב ולהאזין למוסיקה הלטינית.

 

מי יכול ללמוד סלסה?

 

כעיקרון ריקוד הסלסה מתאים לכל מי שאוהב לרקוד. ניתן למצוא חוג ריקוד סלסה לילדים וגם חוג ריקוד סלסה למבוגרים. מדובר בריקוד חוייתי המפתח סיבולת לב ריאה, יציבה נכונה, תרגול מהירות התגובה והקשר בין הגוף למוח, דיוק, גמישות ועמידה באתגרים.

 

אם אתם בזוגיות, ריקוד הסלסה יוכל להבעיר מחדש את האש בזוגיות שלכם ולגרום לכם לגלות בבן הזוג שלכם צדדים שעדיין לא גיליתם. הפנויים מבינכם ישמחו לשמוע שחוג ריקוד סלסה הוא אחד מאתרי ההיכרויות המוצלחים יותר. הוא מאפשר לכם להכיר מישהו בצעדי ריקוד חושניים, מה יכול להיות יותר מרגש מזה?

 

כמה עולה חוג סלסה?

 

מחיר חוג ריקוד סלסה נע בין עשרות שקלים לשיעור בודד למאות שקלים לחודש. שיעור סלסה פרטי נע בין 150 ל-300 ₪ לשעה (תלוי במדריך). אם אתם יוצאים לרקוד בערב בקבוצות לימוד, קחו בחשבון שמדובר בבילוי. לעיתים המחיר כולל גם כניסה למועדון הריקודים ושתיה ראשונה חינם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג לריקודי סלסה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.