מחירון חוג ריקודי בטן

 

כמה עולה חוג לריקודי בטן ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ריקודי בטן מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לריקודי בטן בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג לריקודי בטן מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור ריקודי בטן

 

חוג ריקודי בטן לילדים - 100-250 ש"ח (לחודש)

חוג ריקודי בטן למבוגרים - 100-300 ש"ח (לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג ריקודי בטן - להרגיש אישה

 

עולם של ריקוד נחשב לעולם בו האישה מרגישה עצמה בנוח כמעט תמיד. בד"כ אין לאימא דילמה האם לשלוח את ביתה אל חוג ריקוד זה או אחר כבר מגילאים צעירים מאד. אך מה בנוגע לחוגי ריקוד המהללים את גוף האישה השופע והנאה, החושפים את גופה וגורמים לה לחוש סקסית ולשדר חושניות? מדובר כמובן על חוג ריקודי בטן. יש אמהות ואבות הנרתעים מלרשום את ילדתם הקטנה והתמימה אל חוג המעודד חושניות ומיניות- ואין ספק כי ריקודי בטן הם אומנות חושנית.

 

ברוך שעשני אישה

 

להיות אישה בעולם המודרני אולם קל יותר מאשר בעולם העתיק, אך עדיין- קשה לאין שעור. מבחינות רבות, האישה המתבגרת והצעירה חשופה היום לביקורת מקיפה יותר על תפקודה, על מראה והתנהלותה. חוגים של הפעלת הגוף בגיל הזה נועדו בד"כ כדי לשנות אותו- ז"א להרזות, להתעצב, להיות שרירית יותר. המיוחד בריקוד ובעיקר בריקודי בטן הינה חגיגת גוף האישה. חוגים אלה מהללים את הגוף הנשי, השופע, בעל הקימורים וחוגגים את יחודו, יופיו וחנו. אל תטעו, גם כאן מדובר על חוגים ספורטיביים למדי הדורשים אימונים וחזרות כמו כל סגנונות הריקוד, רק ללא הביקורת על צורת הגוף.

 

הגיל והתרגיל

 

גיל ההתבגרות של הנערות בעולם המודרני הולך ופוחת ויש המדברים על תחילת גיל ההתבגרות אפילו בגיל 10. עם זאת, אישית, כנראה שהייתה לי בעיה להכניס את ביתי אל הפעלות המהללות חושניות ואת גוף האישה טרם בת המצווה, וזה כולל כמובן לימודי ריקודי הבטן. עם זאת, חשוב להתחשב בדעת הילדה- בנות מסוימות הופכות "נשיות" יותר מאחרות מוקדם יותר והן בהחלט יכולות ליהנות מאותן הפעלות ואותם לימודי קבלה של הגוף והעצמי בתקופה המבלבלת של גיל ההתבגרות.

 

גם מלאכה

 

ישנן עוד הפעלות ודרכים לחגוג את היותך אישה ואת גוף האישה. לדוגמא הפעלות הכוללות לימודי איפור ומקצועות יופי אחרות, וגם לימוד בישול או תפירה. עם זאת, סדנאות או קורסים כאלה בד"כ מחזקים סטריאוטיפים במקום לחגוג את הנשיות, מה גם- סדנאות או קורסים אינן פעילות ולא עונות על צרכי הפעילות הגופנית של הנערות המתבגרות.

 

כמה עולה להירשם לחוג ריקודי בטן?

 

מחיר חוג ריקודי בטן נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור. המחירים נקבעים על פי כמה פרמטרים:

1 גודל הקבוצה: בדרך כלל קבוצה קטנה יותר תעלה יותר מקבוצה גדולה

2 הכשרת המדריך: ככל שהמדריך מקצועי יותר החוג יעלה יותר

3 רמת הקורס: ככל שהרמה גבוהה יותר כך המחיר גבוה יותר

4 חוג פרטי או מתנ"ס: החוגים הפרטיים יקרים יותר מהחוגים במתנ"סים המסופסדים באופן חלקי. לכן אם יש מתנ"ס בסביבת המגורים שלכם שווה לברר על חוג ריקודי בטן המתקיים שם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג לריקודי בטן ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.