מחירון חוג רדיו

 

כמה עולה חוג רדיו?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג רדיו מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי רדיו בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג רדיו מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג רדיו?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג רדיו

(מחיר לחודש)

 

חוג רדיו לילדים: 150-250 ש"ח

חוג רדיו למבוגרים: 150-350 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג שדרני רדיו: להגשים חלום

 

לא משנה אם אתה בן 12, 21 או 46- אם תמיד חלמת להיות שדר רדיו- אין סיבה שתמשיך להפנות עורף לחלומך. השכנים הרי תמיד אמרו שיש לך קול רדיופוני ולפעמים, כשאף אחד לא שומע, במקלחת אולי- אתה עושה קריינות חדשות נהדרת. אז למה לא להשתעשע ברעיון באמת? למה לא ללמוד את רזי מקצוע הרדיו- גם אם מדובר לא על לימודים למען תעסוקה?

 

ככה עושים רדיו

 

חוג תקשורת רגיל יכול לכלול מגוון רחב של נושאים, לכן, אם ברצונך בלימודי רדיו ובעיקר בקריינות ברדיו- כדאי שתרשם אל חוג שדרני רדיו ולא קורס רדיו כללי לדוגמא. על אף שאין ספק, כי לימודי רדיו הם מעניינים למדי ויעשירו אותך מאד- הרי שאין בהם צורך אמיתי אם כל שברצונך ללמוד הוא איך להיות שדרן. גם מחיר חוג רדיו כללי יהיה לרב שונה מאשר קורס שדרני רדיו בלבד.

 

רדיו לקטנים

 

אם תרצה לחלוק את התשוקה שלך עם הילדים שלך, שלא כל כך מכירים את עולם הרדיו בימינו- אפשר שתרשום את ילדיך אל חוג רדיו לילדים. אם במקביל תרשם גם אתה אל קורס רדיו הרי שתפתח ערוצי תקשורת נוספים עם הילדים שלך ועומק היחסים בניכם יגדל. חשוב רק על הערך המוסף בו אתה והבן שלך לומדים אותם תכנים ומתכוננים לשיעורים יחד. נכון, אולם בקבוצות נפרדות- אך החומר שתלמדו בכל חוג שדרני רדיו הוא אותו חומר פחות או יותר, בטח אם אתם לוקחים את שניהם באותו מכון. כך חוג שדרני רדיו שלו יהיה מתואם יותר אל חוג שדרני רדיו שלך.

 

אומנות שכבר איננה

 

נשאלת השאלה למה לך ללמוד (ועוד לשלוח את הילדים שלך ללמוד גם) מקצוע שנעלם לאיטו מהעולם. יש לכך תשובות רבות, כמובן, חלקן נעוצות בעובדה שמדובר עדיין על טכנולוגיה מגניבה למדי- המאפשרת מרווח תמרון שאין בכלי התקשורת האחרים. שנית, קורס שדרנים יכול לתת בידיך כלים שימושיים הנלמדים בכל חוג טוב: משמעת עצמית, עניין, יצירתיות והנאה כמובן. ואולי, במדינה כמו מדינת ישראל, זה לא מיותר להתעסק ברדיו- אחרי הכל, בעתות מצוקה- זהו מסלול התקשורת היציב ביותר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג רדיו ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.