מחירון חוג קרקס וגנגלינג

 

כמה עולה חוג קרקס וג'נגלינג?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג קרקס וג'נגלינג מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי קרקס וג'נגלינג בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג קרקס וג'נגלינג מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה חוג קרקס וגא'גלינג?

 

150-300 ש"ח (מחיר ליחיד לחודש)

ט.ל.ח

 

חוג קרקס וג'אגלינג – פעילות סוחפת ומלהיבה

 

לפני מספר שנים כאשר ערכנו יום הולדת לסבא במשפחה שאלה בת החמש האם הזמנו מופע של קוסם או של ליצנית. אותה ילדונת שכבר גדלה ודאי תשאל היום אם הזמנו מופע קרקס או מופע ג'אגלינג, כי אין כמו שני מופעים אלה בכדי לגרום לקהל שמחה רבה, חוויה מהנה במיוחד והזדמנות להתנסות במשהו אחר.

 

יום הולדת קרקס וג'אגלינג – יום הולדת אחר

 

הזמנת אומן מהתחום של קרקס וג'אגלינג יכולה להפוך כל יום הולדת לחווייתי, שונה, אחר ומעניין במיוחד. החל מקבלת הפנים לה זוכים האורחים המגיעים לאירוע, קבלת פנים שהיא מופע של ליצנות רחוב, כביכול מקרית ולא מכוונת.

 

לאחר שמגיעים כל האורחים, נערך מופע של פעלולי קרקס וג'אגלינג, מופע אשר כולל, כמו כל קרקס מופעי אקרובטיקה על מתקנים מיוחדים, להטוטנות וליצנות. יומולדת קרקס כוללת רכיבה על חד אופן, תרגילי שיווי משקל, מופעי אש וחרבות, להטוטי כדורים ועוד, תוך שיתוף של חתן השמחה בשמחה וכן, ילדים שהוא בוחר לשתף. אומנים מנוסים גם לוקחים על עצמם את טקס יום ההולדת כולל הדלקת הנרות וחלוקת העוגה.

 

בהמשך, האומן המפעיל נותן סדנת קרקס וג'אגלינג קצרה על המכשירים המשמשים אותו בהופעות, ועל דרך הפעלתם, ומאפשר לקהל להתנסות בהפעלת אותם מכשירים בעצמו. כאן מתחילה החגיגה האמיתית. בדרך כלל בשלב הזה אי אפשר למצוא אדם אחד שבוחר לשבת על כיסא, כולל המבוגרים ביותר, ניסיון להפעיל מכשירי קרקס וג'אגלינג הוא כייפי ביותר, משמח ועליז.

 

קרקס וג'אגלינג – לכל מטרה

 

אפשר להשתמש בסוג זה של חוויה מיוחדת של קרקס ו/או וג'אגלינג לא רק באירועים של יום הולדת. מופעים וסדנאות כאלה מתאימים גם לאירועים אחרים: אירועים של חברה לציון שנת פעילות מוצלחת, לדוגמא, או ליום עיון של גיבוש צוות. האירוע הכולל גם מופע וגם סדנת התנסות לאנשים יכולה להיות באורך של שעה וחצי עד שלוש שעות. פעילות קרקסית ולהטוטנית היא פעילות אשר דורשת מספר תכונות כמו: קשר עין יד, קורדינציה, יכולת אתלטית, גמישות, שיווי משקל ועוד. ואפשר לפתח שיחה ודיון בעקבות הפעילות וההתנסות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג קרקס וג'נגלינג ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.