מחירון חוג קיקבוקס

 

כמה עולה חוג קיקבוקס?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג קיקבוקס מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי קיקבוקס בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג קיקבוקס מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג קיקבוקס?

 

חוג קיקבוקס לילדים - 100-150 ש"ח

חוג קיקבוקס למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג קיקבוקס - להיות יפה

 

בין אם את צעירה או לא ממש, נערה בת עשרה או אם אחרי לידה- יש סיכוי סביר מאד שהגוף שלך חשוב לך. את רוצה להיראות יפה ומושכת ויודעת שלפעילות גופנית יש השפעה מכרעת על כך. את רוצה להתעמל, אפילו מוצאת את הזמן לזה ומקדישה לזה את כל המרץ שיש לך. אבל ההליכות והריצות משעממות אותך, הכרטיסייה מחדר הכושר עומדת ומעלה אבק כי אין לך מוטיבציה ואינך בנויה לאירובי. מה עושים?

 

קצת פלפל

 

פעילות גופנית כמוה כספר- אם אתה משתעמם כשאתה עושה אותה, סימן שאתה עושה את זה לא נכון. עליך למצוא את הפעילות הגופנית שתתן לך מוטיבציה, תעשה לך טוב ותגביר את הערכה העצמית שלך באופן אוטומטי. נשים רבות יעדיפו פעילות ריקוד כגון זומבה, אירובי או דומיו- אבל אם את יותר בחורה של אומנות לחימה- הנה הפתרון המושלם בשבילך: חוג קיקבוקס.

 

כל הגוף

 

בשונה מפעילויות לחימה אחרות, חוג קיקבוקס כולל פחות מגע. מדובר על משהו המזכיר אגרוף, עם כפפות ממוגנות ומסכות המגנות על פניך- אך מערב את כל הגוף וכולל גם בעיטות גבוהות המפעילות את הרגליים. ערך מוסף בולט של חוג בסגנון חוג קיקבוקס היא העובדה שאת גם למדה להגן על עצמך, על הדרך. לימודי קיקבוקס מפעילים את כל הגוף ולא מפמפמים שרירים מיותרים- לכן, הם גם מושלמים עבור עיצוב הגוף שלך בצורה הטבעית, הנשית והמתאימה לך ביותר.

 

בטיחותי

 

החוג בטיחותי, מספיק בטיחותי כדי שיהיה גם חוג קיקבוקס לילדים- כך שלמרות החזות האלימה שלו, הציוד המגן והחוקים שומרים על המתאמנים מלפצוע אלה את אלה. חוג קיקבוקסינג כמו כל חוג אומנות לחימה, חייבים לקחת במכון מוכר, מקצועי ואמין- עם מורים בעלי וותק וניסיון, שיודעים מה הם עושים. אחרת את עלולה לסכן את עצמך. בד"כ כאשר מדובר על חוג קיקבוקס מחירים די דומים בין המכונים השונים- אך עדיין מומלץ לערוך סקר שוק מקיף.

 

תחרויות

 

לא תאמיני אבל יכול מאד להיות שהשתתפותך בתוך חוג קיקבוקס תגלה בך כישרון נסתר ועד מהרה תעברי שיעורי קיקבוקסינג למתקדמים. בארץ ישנן אפשרויות אחדות לתחרויות בקיקבוקס- עכשיו, שרק יהיה בהצלחה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג קיקבוקס ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.