מחירון חוג ציור

 

כמה עולה חוג ציור?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ציור מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לציור בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג ציור מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג ציור?

 

מחירי חוגי ציור נקבעים על פי מספר פרמטרים:

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג ציור

 

חוג ציור לילדים: 100-200 ש"ח לאדם

חוג ציור למבוגרים: 200-300 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג ציור - חלמת או לא חלמת

 

יכול להיות שלעולם לא תהיה פיקאסו או פולק. אתה גם יודע את זה. אבל משהו, משהו בנפש שלך מושך אותך אל המכחול, אל הבד, אל הצבע. למה להתנגד לזה? למה שלא תלך אחרי החלום שלך? ישנה כמובן האפשרות הפשוטה: ללכת לחנות ציוד ציור ולהביא ציוד הביתה ופשוט להתיישב מול הקנבס. רב הסיכויים שתצא מתוסכל ובנזק כספי לא קטן. עדיף שתשקיע בכמה שיעורים טובים של לימודי ציור, לימודי טכניקות וצבעים, סוגי בד ואפשרויות שהם מקנים ואז- לימודי ציור אלה יתנו לך את הכלים להגשים את החלום.

 

מהכללי אל הספציפי

 

נכון, כאשר מדובר על קורסים של אומנויות מלאכה ויד בכלל ושיעורי חוג ציור בפרט, יש הרבה מה ללמוד. לכן, בתחילה כדאי שתמצא חוג ציור כללי- לא מתמחה. כזה שיכול להסביר לך את הבסיס של עולם היצירה ועולם אומנויות מלאכה ויד על כל הטכניקות, הכלים, הצבעים והשיטות שקיימות. קורסים של אומנויות מלאכה ויד מתקדמים ומעמיקים יותר יבואו מאוחר יותר ולפיכך יחולקו כבר לפי סגנונות- כך שתוכל להתעמק בנישה שתבחר בה ע"י חוג ציור מתמקצע.

 

איפה וכמה

 

חשוב שתשאל את עצמך מה אתה מנסה להשיג- ובהתאם תבחר את המקום בו תרשם אל קורסים בציור. אם אתה מחפש לצייר ברמה הגבוהה ביותר- שווה שתשקיע במכון קורסים לציור מקצועי ומתקדם. אבל בנינו, רב הסיכויים שלא תצטרך רמה גבוהה ביותר. אין זה אומר בהכרח ללכת אל חוגים במתנ"ס השכונתי או בבית של מישהו- בהחלט אפשר למצוא סדנאות ציור איכותיות בין לבין. למה זה משנה בעצם, למה לא ללכת על הטוב ביותר? ובכן, השם של המכון והמקצועיות שלו יעלו את מחיר חוג הציור אותו תרצה לקחת באופן משמעותי.

 

למה חוג ציור?

 

כשכבר נרשמת אל סדנאות שים לב שאתה ממצא אותן עד תומן: למד על טכניקות, צבעים, בדים לציור ואיכויות שונות שלהם. ייתכן ובסוף תחליט כי סדנאות ציור הן לא בשבילך ואתה מעדיף דווקא חוגים בתחומים אחרים כגון פיסול- אין לדעת עד שלא תתנסה בשלל חוגים שונים ותמצא את הנישה שלך.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג ציור ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.