קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

מחירון חוג צורפות

 

כמה עולה חוג צורפות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג צורפות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי צורפות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג צורפות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג צורפות?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג צורפות

 

חוג האבקות לילדים: 100-300 ש"ח

חוג האבקות למבוגרים: 150-350 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג צורפות: אומן

 

העולם שלנו השתנה, אין ספק. פעם, כל נגר, קדר, צורף היה אמן. היום? רב מעשי המלאכה האלה נעשים ע"י מכונות ורובוטים מתוחכמים שמספקים דיוק, חן ועותקים רבים מאין ספור של בדיוק אותו תוצר- רק נשמה אין בזה. אומנות של ממש. אם תמיד התעניינת בעשיית תכשיטים או עבודות צורפות אחרות, אולי הגיע הזמן שתצטרף אל חוג לימודי צורפות ותחזיר מעט מהקסם אל מקצועות המלאכה העתיקה. לימודי צורפות הם חוויה אדירה למי שאוהב ליצור, לעבוד בידיים ולחוש את הסיפוק שבעשייה.

 

למה צורפות?

 

אז למה לימודי צורפות באמת? למה לא קדרות או פיסול? באם אין לך העדפה מסוימת, הרי חוג צורפות יעניק לך משהו שלא תוכל למצוא בחוגים אחרים: מלאכה מלבבת שתתפוס את עין האנשים- על אנשים. אין ספק כי גם בפיסול וקדרות ישנם תוצרים יפים, אך אנשים לא לובשים אותם. אחרי חוג צורפות ותכשיטנות תוכל בקלות למצוא את תכשיטיך תלויים על צוואריהן של נשות השכונה, העיר או אפילו המדינה כולה- בתנאי שתהיה מוכשר, תעבוד קשה ותהיה אמן של ממש.

 

כל אחד יכול?

 

כבשאר ענפי האומנות, גם ללמוד צורפות צריך אדם בעל הנטייה לכך. עם זאת, הצורפות הינה פעולה נרכשת ונלמדת, לכן סדנא לצורפות ישפרו את היכולות שלך באופן משמעותי.בתוך בית ספר לצורפות אפשר למצוא סוגים שונים של קורס צורפות המקנים לך סוגים שונים של הכשרה. אפשר למצוא למשל קורס צורפות אומנותית המאפשר לצד הפיוטי שלך להתבטא יותר, וישנם קורסי לימודי צורפות ועיצוב תכשיטים שילמדו אותך גם דבר או שניים על מה נשים וגברים אוהבים לשים על עצמם ואיך. מחיר חוג צורפות הוא זניח לחלוטין אם אתה עושה זאת בשביל הנפש.

 

להצליח בגדול

 

חשוב שתדע כי כמו בכל אומנות פופולארית, כדי להיות מעצב תכשיטים וצורף מצליח תצטרך יותר מאשר מיומנויות צורפות שתלמד בקורס. עליך להיות יצירתי, פורה ברעיונות, מבין באסטטיקה ואופנת התכשיטים ועדיף כמובן שתהיה גם מקורי עד מאד. אם תרצה לפתוח עסק משלך למכירת תכשיטים, תצטרך להבין גם מעט (או לאו דווקא מעט) בעסקים. אבל אם אתה בעניין רק בשביל הכיף- הרווח כולו שלך.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג צורפות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

עדכונים אחרונים