מחירון חוג פסנתר לילדים

 

כמה עולה חוג פסנתר לילדים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג פסנתר לילדים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי פסנתר לילדים בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי פסנתר לילדים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה בפסנתר?

 

חוג נגינה בפסנתר לילדים במתנ"ס - 100-150 ש"ח (מחיר לחודש)

שיעורי נגינה בפסנתר לילדים - 75-130 ש"ח (מחיר לשיעור - מורה פרטי)

ט.ל.ח

 

חוג פסנתר לילדים

 

הורים רבים רוצים שילדיהם ילמדו לנגן על פסנתר. "זה כלי כל כך יפה, הצליל שלו עדין וענוג", הם אומרים, ומדמיינים את עצמם יושבים באולם הקונצרטים מלאי גאווה, בעוד הילד מנגן את באך באופן מושלם, לאוזני כל הדודות והסבתות.

 

פסנתר הוא ללא ספק כלי קסום. הצלילים העמוקים שהוא מפיק, אינספור היצירות הקלאסיות המרגשות שנכתבו עליו, המראה מעורר היראה שלו- כל אלו הופכים אותו לאחד מן הכלים המוזיקליים הנחשבים והאהובים ביותר שישנם. לא פלא שהורים רבים רוצים שהילדים ילמדו לנגן עליו, ומנסים לדחוף אותם לכיוון זה. עם זאת, חשוב מאוד לחשוב היטב כיצד לעשות זאת בצורה נכונה שתגרום להם ליהנות ולהתלהב, ולא בדרך שתהפוך את הנגינה לסבל ואת האימונים לעול מפרך.

 

האם הילדים רוצים ללמוד לנגן?

 

השאלה הראשונה שחשוב לשאול את הילדים שלכם, היא האם הם רוצים ללמוד לנגן. כדאי להסביר להם את החשיבות של הדבר: נגינה היא יכולת חשובה, היא מפתחת את המוח ואת היצירתיות, היא מרגיעה וממקדת, ומעל לכל, היא יכולה להיות מהנה ומענגת מאוד. כאן יגיע השלב בו לעיתים תתעורר מחלוקת בין ההורים לילדים: בחירת הכלי. האבא יגיד פסנתר, והילדה תתעקש על תופים. ישנן גישות שונות להורים שונים מה לעשות במצב כזה. חלק יתעקשו על הכלי שהם מעדיפים, אחרים יחשבו שכדאי להקשיב לילדים ולרצונות שלהם.

 

בחירת מורה לפסנתר

 

חלק חשוב מאוד בלימודי הנגינה הוא בחירת המורה. חשבו על עצמכם- איזה מקצועת נהניתם ללמוד כאשר הייתם בבית הספר? סביר להניח שהדבר היה תלוי לא רק באהבתכם לתנ"ך או לאומנות, אלא גם במורה עצמה. גם בשיעורי פסנתר פרטיים הדבר חשוב מאוד- מורה טובה וסבלנית עשויה לגרום לילדים שלכם להתאהב בכלי, ואילו מורה קשוחה מדי עשויה להפוך את השיעור לשעה השנואה עליהם בשבוע...

 

חשוב להגיע לשיעור הראשון ולהיות בו יחד עם הילדים, כדי להרגיש בעצמכם את האווירה שנוצרת בו. כמו כן יש לזכור כי לכל ילד וילדה חיבור שונה לכלי- יש כאלו שיתאהבו בו ויצליחו מהרגע הראשון, ויש כאלו שיגלו אחרי זמן מה שזה פשוט לא בשבילם...

 

טיפים עבור חוג פסנתר לילדים - להעסיק את הילדים

 

אחד החוגים הקלאסיים בכל הזמנים הינו חוג פסנתר לילדים. חוג זה הינו פופולארי עוד מימים ימימה ונחשב לסימן היכר של המשפחה האינטלקטואלית והאריסטוקרטית. בשונה מכלי נגינה אחרים, פסנתר נחשב ככזה המאפשר לילד את המגוון הגדול ביותר של צלילים, אפשרויות נגינה ויתרונות מוזיקליים. חוג פסנתר לילדים גם נחשב לחוג אליטיסטי משהו בגלל שמדובר בכלי נגינה יקר בהרבה יותר ממקביליו הקטנים כגון גיטרה או כינור.

 

לא רק בחוג

 

כל כלי נגינה דורש מיומנות. במילים אחרות, כל כלי נגינה דורש שעות של אימונים, חזרות ונגינות חוזרות ונשנות של אותם מנגינות, עם אותם זיופים איומים בהתחלה. לכן, אין מנוס מלרכוש את כלי הנגינה הביתה. אבל חוג פסנתר לילדים כבר אינו חוג של האליטה בלבד- קודם כל, מחירי הפסנתרים ירדו באופן משמעותי, הגם שעדיין מדובר על הוצאה נכבדת, ביחס למקבילות השונות. אך בנוסף, קיימת האלטרנטיבה של האורגן- המאפשרת את כל טווח הנגינה של הפסנתר, בכמעט אותו ניקיון צליל, ודברים נוספים.

 

בבית ובחוג

 

למעוניינים לרשום את ילדיהם אל חוג פסנתר, כדאי לקחת בחשבון כי אורגן בבית יכול לענות על הצרכים ההתחלתיים של המוזיקאי הצעיר שלכם- כל עוד בחוג שלו יש פסנתר של ממש. לימודי נגינה על פסנתר שונים במעט מאלה של ניגון באורגן, ולכן, אם יתקיימו בביתכם עם מורה לפסנתר אך בשימוש אורגן- יתפספס הפוטנציאל הגדול של הכלי והיכולות של הילד שלכם מבחינתו.

 

דווקא בעד החיקוי

 

למרות הדבקות של ההורים במתן שיעורי פסנתר ילדים רבים יעדיפו דווקא את האורגן. היכולות המשולבות של מקצבים, מוזיקה טכנית ושאר תוספים מדליקים שיש במערכות הללו יכולות לתת לילד שלכם פרץ יצירתיות ורצון לאלתר ולא רק לחזור ולהתאמן במנגינות ידועות שעות ארוכות. עבור חוג פסנתר לילדים מחירים שונים מאשר עבור חוג אורגן. מובן שגם למבנה הלימוד יש השפעה רבה על המחיר: מורה פרטי יעלה יותר מאשר לימוד קבוצתי, מורה וותיק ובעל ניסיון יותר מאשר סטודנט למוזיקה. עם זאת, מוזיקה היא אהבה, וחשוב ביותר שהילד שלכם יתחבר אל המורה ואל הכלי אותו אתם רוצים לשדך לו.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי פסנתר לילדים ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.