מחירון חוג פיסול

 

כמה עולה חוג פיסול?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג פיסול מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לפיסול בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג פיסול מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה חוג פיסול?

 

ככלל, סדנאות יצירה הם חד שבועיים אך לעיתים אפשר למצוא גם חוג דו שבועי. חוגים פרטניים גמישים הרבה יותר ונקבעים בהתאם לרצונכם, אבל בפועל אין צורך ביותר מפעם- פעמיים בשבוע של סדנאות כדי ללמוד את שצריך- כיוון שתמיד אפשר לתרגל בבית בין מועדי קורסים. עלות קורסים נעה בהתאם למוסד הלימודים והמורה המלמד. קורסים של אמנים עובדים, אפילו לא מפורסמים במיוחד, יעלו סכום לא קטן- בעיקר אם אלה הפעלות פרטניות. עם זאת, אפשר למצוא גם מחיר סביר לסדנאות פיסול, העיקר לחפש מחיר כזה ולא להסתנוור מהשמות הגדולים או הקטנים המלמדים אתכם.

 

מחירי חוגי פיסול נקבעים על פי מספר פרמטרים:

 

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר.

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג פיסול

 

חוג פיסול לילדים: 100-180 ש"ח לאדם

חוג פיסול למבוגרים: 200-250 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג פיסול - על מגע ואהבה

 

את העובדה שבני אדם (ואגב הרבה חיות אחרות) הן חובבות מגע ובלעדיו לא יכולות להתפתח, כבר אין צורך לבסס. מחקרים רבים על קופים ובני אדם כאחד, מראים כי התינוק יעדיף מגע על אוכל ואהבה על צרכים בסיסיים אחרים. אולי מעולם זה של אהבת המגע, החם והמלטף, יש מי מאתנו שמוקסם מעולם הקדרות והפיסול. אין צורך להיות מיכאלאנג'לו כדי לפסל- צריך רק קצת תשוקה לדבר.

 

על החומר

 

עד לא מזמן, כשחיפשת חוג פיסול היה בידיך לבחור מתוך שניים שלושה סוגים של חוגים קבועים למדי: פיסול בחימר, קדרות, פיסול בגבס ועוד איזה חוג או שניים. השנים הפכו את תחום אומנויות מלאכה ויד של הפיסול למרתק שאין כמוהו. כיום כבר אפשר למצוא חוג פיסול בחול, בקרח, אפילו פיסול באשפה ממוחזרת. אין ספק כי לאנשים היצירתיים ביותר יש מענה יצירתי לא פחות בתחום זה של אומנויות מלאכה ויד. עכשיו נשאלת רק השאלה מה אתם מחפשים? לעבוד בעץ, בזכוכית, בקרח או חול? להכין כלים יפים לבית או יצירות אומנות של ממש. כל זה ישפיע על סוג חוג פיסול אליו תרשמו.

 

כל מיני מכל מיני

 

ברגע שהחלטתם מהו החומר בעולם אומנויות מלאכה ויד אליו אתם מתחברים- זה עוד לא נגמר. ישנן שלל שיטות לעבוד עם החומרים השונים, כל חוג יכול לתת ללמד אתכם משהו אחר. כלים שונים יוצרים אפקטים שונים ובדיוק כמו סדנאות ציור- יש לא מעט טכניקה ללמוד גם בתוך חוגים של פיסול.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג פיסול ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.