מחירון חוג עיסת נייר

כמה עולה חוג עיסת נייר?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג עיסת נייר מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לעיסת נייר בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג עיסת נייר מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג עיסת נייר?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג עיסת נייר

 

חוג עיסת נייר לילדים: 100-200 ש"ח

חוג עיסת נייר למבוגרים: 150-250 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג עיסת נייר: מגע ושוב מגע

 

למגע יש סגולות מרפאות, זאת כבר ידוע. כך למשל, צריך התינוק את אמו למן הרגע שהוא נולד- יותר למגע מאשר לכל דבר אחר. עם השנים, קורה לעיתים כי ילדים מפתחים דחייה ממגע בחומרים או מרקמים שונים. בדומה להפרעות אכילה, מדובר על בעיית ויסות רגישות לא קלה שיכולה להקשות על חיי הילד ולעורר בו חרדה. ישנם דרכים רבות להתמודד עם התופעה- אך בעיקר כולן: להתלכלך ולגעת.

 

דביק ורירי

 

הדבר הנחמד ביותר שאפשר לעשות בבחינת "להתלכלך" הינו ליצור כמובן. כך רב הילדים בגיל הרך נהנים מאד ממשחקים באוכל, בצבעי ידיים וכמובן- בעיסות נייר. אבל גם אם הילד שלכם כבר על גבול הגיל הרך ואינו אוהב מגע של דברים כאלה, זה בדיוק הזמן לרשום אותו אל חוג עיסת נייר. פיסול בעיסת נייר הינה יצירה לכל דבר. מדובר על גזרי עיתון המושרים בתוך מים עם דבק, ההופכים לעיסה- דמוית בצק- שממנה אפשר ליצור פסלים. אולם פסלים אלה אינם עמידים במים, אך עם התייבשותם אפשר לצבוע אותם ולשמור אותם למספר לא מועט של שנים.

 

התהליך

 

רב הסיכויים כי ילדך חרד המגע לא יתלהב במיוחד מאותן סדנאות עיסת נייר לציבור הכללי ויהיה צורך למצוא לו חוג עיסת נייר לילדים חרדים, טיפולי, או לכל הפחות כזה בעל מדריכה המבינה ועוזרת עם בעיית המגע של הילדים. ייתכן וברגע הראשון שילדך יתמודד עם לימוד פיסול נייר הוא יתנגד, יתמרמר, יבכה ויצרח ויעשה הכל כדי שהחומר הדביק והרירי לא יגע בו. הפתרון פשוט מאד- להכניס את שתי הידיים שלך אל העיסה ולהתחיל לבנות. אין צורך להירשם אל חוג עיסת נייר למבוגרים בשביל כך- אפשר שתעשי זאת בתוך חוג עיסת נייר של ילדך למשך מפגש או שניים ואפשר שתבקשי הסברים כלליים מהמדריכה ותעשי זאת בבית לנגד עיניו.

 

עוד על הבית

 

אם אפשר ליצור עיסת נייר בבית, נשאלת השאלה למה לרשום את הילד אל חוג עיסת נייר בכלל? ובכן ישנן כמה תשובות: קודם כל, יהיה לילדך מרחב, רחוק ממך, לעסוק בפחדיו ולהתמודד איתם- דבר שאין לזלזל בו. חוץ מזה, חוג עיסת נייר מאפשר אופציות רבות של פיסול בעיסת נייר, בדגמים ודוגמאות שונות ומשונות ובטכניקות שונות ומשונות שאת- בתור מי שאינה בעלת מקצוע בענייני יצירה עיסת נייר- פשוט לא יכולה להכיר. וחוץ מזה, מחיר חוג עיסת נייר יצדיק את הבלגן שאת חוסכת מביתך, האמיני לי.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג עיסת נייר ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.