מחירון חוג עיסוי

 

כמה עולה חוג עיסוי?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג עיסוי מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי עיסוי בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג עיסוי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג עיסוי?

 

(מחיר לחודש)

חוג עיסוי - 150-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג עיסוי - לפנק את הסובבים

 

אם אתה בנאדם שנהנה לתת ובעיקר לתת מעצמך, אדם שנהנה ממגע וכזה שאוהב להקל על סבלו של האחר- חוג עיסוי זה הדבר בשבילך. גם אם יש לך עבודה טובה ואתה לא מעוניין כלל לשנות אותה, אין סיבה שהסובבים אותך ואתה לא תיהנו מהמתת שלך לתת באופן המענג ביותר. חוג עיסוי יחיד לא ילמד אותך להיות מעסה מקצועי, אבל ייתן בידך את הכלים להקל על כאבי הגב התפוס של אשתך ההרה, כאבי הגזים של הפעוט שלך ואפילו כאבי הפרקים של אמך הקשישה.

 

לבוא ביחד

 

אין שום סיבה שתירשם אל חוג עיסוי לבד, הרי גם לך מגיע פינוק לפעמים. סדנאות עיסוי עם בת זוגך יכולות להיות דרך נהדרת להעביר את הזמן ביחד ולחדש את הרומנטיקה ביחסים בניכם, להעלות את רמת הפינוק עוד קצת. קורס מסאג קצר ילמד אתכם איך לשחרר שרירים דואבים, להקל על כאבים כרוניים ואפילו להדליק להבה ישנה. גם אל קורס עיסוי תינוקות מומלץ שתופיעו שניכם- כך התינוק שלכם יוכל לסמוך על הקלה ברגע של כאבי בטן, גזים ואולי כאבים נוספים- מבלי תלות למי מכם נמצא איתו באותו הרגע.

 

מה איתי?

 

לימוד עיסוי שונים יכולים לאפשר לכם ללמוד גם לעסות את עצמכם. בדרך כלל, כאשר מדובר על עיסויים פופולאריים דוגמת חוג עיסוי שבדי, חוג עיסוי תאילנדי הדבר לא באמת מתאפשר, אבל בעת למידת קורס עיסוי רפלקסולוגי בהחלט אפשר ללמוד איך להקל על תופעות פיזיות של עצמכם ע"י עיסוי עצמי. לימודי קורס עיסוי כאלה כוללים לעיתים שימוש באביזרים שיכולה לשמש לכם כמחליף לפרטנר מעסה עבורכם.

 

רווח משני

 

אם החלטתם להירשם אל חוג עיסוי במגע כדאי שתדעו כי רק מעצם המגע באדם אחר, בריאותכם מרוויחה. מחקרים מראים כי המגע האנושי מאריך חיים ושומר על הבריאות הנפשית והפיזית ע"י שחרור של חומרים חיוביים נוגדי לחץ אל מחזור הדם. שלא לדבר על כך שאתם בוודאות תהפכו לאנשים החביבים על יקירכם עם מיומנות חדשה זו. מה גם, שעבור הרשמה אל חוג עיסוי מחירים סבירים בהחלט - כך שגם מופסדים מבחינה כלכלית לא תצאו.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג עיסוי ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.