מחירון חוג סייף

 

כמה עולה חוג סייף?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג סייף מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי סייף בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג סייף מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג סייף?

 

חוג סייף לילדים - 100-150 ש"ח

חוג סייף למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג סייף - מלאכת מחשבת

 

אלגנטיות. אסטרטגיה. קור רוח. שליטה עצמית. אלה המילים המתארות בראשי רבים מאתנו את הספורט החינני והאצילי- סייף. אך רבים מאתנו לא מבינים שמדובר על ספורט לכל דבר. כזה המאמן את השרירים, מחזק את הגוף ומקנה יציבה נכונה לגוף. למרות היות הסייף אחד ממקצועות הספורט העתיקים ביותר בעולם, לא נראה כאילו לעולם יפוג הקסם וילדים תמיד יתלהבו מלימודיו.

 

מה זה סייף בכלל?

 

יש סיכוי סביר כי הילד או הילדה הקטנים שלך לא יתלהבו מהרעיון לרשום אותם לסייף על ההתחלה. אין ספק שסייף לא פופולארי כמו כדורגל או אומנויות לחימה מהמזרח הרחוק. אבל, כמעט ואין ילד שמבקר בשיעור לדוגמא של חוג סייף ונשאר אדיש. העובדה שנותנים לילדים להתאמן ב"נשק", ועוד בחרבות סייף, מקנה להתעסקות הסייף סוג של אווירה רומנטית שקשה לעמוד בפניה. רק אחרי כן הם מגלים שמדובר בהרבה עבודה קשה ולא הצגה בלבד. חוג סייף לילדים אפשר להתחיל כבר מגיל 7 וכמובן שאין גיל לסיום.

 

זהירות, התלהבות יתר

 

בדומה לחוגים רבים אחרים סייף הוא ספורט הדורש ציוד ולא מדובר על ציוד זול. אלא שאנשים לא יודעים, כי בהרשמה ראשונית אין כלל צורך ברכישת הציוד- אלא הציוד הבסיסי מסופק בד"כ ע"י מכון הלימוד בו לומדים. רק לאחר מספר חודשים של לימוד בתוך חוג סייף לנערים, חוג סייף לבנות, חוג סייף לנשים, מבוגרים או גיל הזהב- מומלץ לרכוש את הציוד. מחיר הציוד לא זול ונע בין 600-1300 ₪, אך הבלאי שלו יחסית נמוך ולכן מדובר על השקעה כדאית. חשוב להבין שמדובר על ציוד בסיסי- אך אין לקנותו לפני הזמן.

 

המשך הדרך

 

למעוניינים ומסוגלים להתחרות בתחרויות, מעל גיל 15 בלבד, יש צורך לרכוש ציוד סייף מקצועי, זה עולה יקר יותר והינו עמיד עוד יותר. מועדוני סייף מסוימים מחזיקים ברשותם חנויות המתמחות בציוד סייף ויכולות להוזיל את המחיר לחברי המקום.אם לא מחשבים את הציוד הבסיסי (שהרי אינו נקנה מיד עם ההרשמה) הרי שלהרשמה אל חוגי סייף מחירים נוחים יחסית לחוגים השונים הנמצאים בשוק, בעיקר אם מדובר על חוגי תחרויות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג סייף ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.