מחירון חוג סיטאר

 

כמה עולה חוג סיטאר?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימוד נגינה בסיטאר מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי סיטאר בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי סיטאר מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה בסיטאר?

 

חוג נגינה בסיטאר במתנ"ס: 100-150 ש"ח (מחיר לחודש)
* לא תמיד קיים החוג

שיעורי נגינה בסיטאר: 75-130 ש"ח (מחיר לשיעור - מורה פרטי)

ט.ל.ח

 

להתחבר אל החיים

 

נטען כי מי שאינו זוכר את עברו- אין לו עתיד. מילים חכמות אלו נכונות גם ואולי בעיקר היום- בעידן המודרני והמנוכר בו אנשים כבר אינם מכירים את שכניהם, לא מערבבים בין חברות לעבודה ולא גרים באותם ערים או מדינות עם משפחתם. הזיכרון המשפחתי, הינו הדבר היחיד שנשאר לאדם כדי לא לחוש בודד לגמרי. כדי להתחבר אל העבר כל אדם משתמש בכלים משלו- יש מי שיבשל אוכל מסורתי, אחרים יעסקו במקצוע שעסקו בו דורות על דורות במשפחתו אבל יש גם מי שמעוניין ללמוד לנגן כמו פעם וירשם אל חוגי כלי נגינה אתניים נוסח האוד, הסיטאר או המנדולינה.

 

ללמוד מסבא

 

בימים עברו, כאשר כל המשפחה המורחבת חיה ביחד, הייתה למבוגרי המשפחה הזדמנות ללמד את הנכדים והנינים מיומנויות שונות- למשל נגינה בכלים מסורתיים. בימינו אנו, אין הדבר מתאפשר ברב המקרים ופעמים רבות, רק לאחר לכתם של המבוגרים מהעולם מתעורר צורך בקרב ילדיהם ונכדיהם ללמוד את האומנות החיננית בה היו מפורסמים. היום, אפשר ללמוד חוג סיטאר עם אנשים נוספים או בשיעורים פרטיים עם מורה לסיטאר מומחה- וללמוד את רזי הנגינה על הכלי המיוחד הזה.

 

כמו של פעם

 

להדיוט בנוגע לכלי נגינה נראים הסיטאר, המנדולינה והאוד כלים דומים למדי- אך השוני בניהם רב, על אף שמדובר על כלי מיתר. חוג סיטאר יוכל ללמד אתכם לנגן בכלי עוצמתי ויפיפה זה ואת רזי קריאת התווים והבסיס המוזיקלי שכל מוזיקאי חובב או מקצועי צריך. משם, הדרך להבנת כלי המיתר האחרים יכולה להיות פשוטה למדי. חוג סיטאר יכול להיות רק ההתחלה של ההתעניינות שלכם בעולם המיתרים, מתוך היכרות עם עולם מיוחד וקסום, אתני במהותו, שלא תוכלו ללמוד אותו דרך לימודי גיטרה או כלי מיתר מערביים ומודרניים יותר.

 

לחוד או יחד

 

אמור לימודי סיטאר מתאפשרים בתוך שיעורי סיטאר פרטיים או קורס סיטאר קבוצתי. למעוניינים ללמוד לנגן מומלץ החוג הפרטי, בעוד מחפשי החוויה- שיכולים ליהנות גם מנוכחות של אנשים בעלי תחום עניין משותף זה- כדאי דווקא לפנות אל סדנא רבת משתתפים. עבור חוג סיטאר מחירים שונים בהתאם- בד"כ מורה פרטי עלותו גבוהה יותר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי נגינה בסיטאר ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.