מחירון חוג משחק

 

כמה עולה חוג משחק?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג משחק מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי משחק בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג משחק מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג משחק?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

● טווחי מחירים לחוג משחק: 150-300 ש"ח בחודש

ט.ל.ח

 

תיאטרון ילדים – הכיף החדש

 

הצגות ילדים הן כבר מזמן לא רק לאולמות קטנים של המתנ"ס והקניון. בארץ קיימות כמה וכמה חברות המציעות תיאטרון ילדים עם הצגות מותאמות לגילאים שונים, המבוססות על סיפורי ילדים מפורסמים והן מושקעות לא פחות מהצגות למבוגרים בתיאטרונים המובילים. אם בעבר הצגות ילדים היה פירושן בהכרח הצגה של תיאטרון בובות, כיום המצב כבר לא כזה והורים רבים קונים מנויים להצגות עבור הילדים שלהם בתיאטרוני הילדים המציעים זאת. ישנם הורים שאף יגדילו וירשמו את הילדים שלהם למגוון חוגים, כמו חוג דרמה לילדים או סדנאות משחק שונות כדי לקרב אותם לתחום ולחוויה.

 

החג של מופעי ילדים

 

חודש דצמבר, שבו חל חג חנוכה ועימו חופשת בת כשבוע ממוסדות הלימוד, מביא איתו מבול של הופעות לילדים, מופעים רבים של תיאטרון לילדים ונוער, מחזות זמר, מופעים מוזיקליים ועוד. הורים וילדים בכל הגילאים מכתתים רגליהם ממופע למופע, מהצגה להצגה ומאירוע של תיאטרון ילדים אחד למשנהו. בדרך כלל הילדים אוהבים את החוויה, את התפאורה, השירים ואחרי שהם חוזרים לשגרה וללימודים הם משתפים את החברים בכיתה בחוויות שצברו. ילדים רבים הולכים ביחד לכל מיני הצגות ומדובר בדרך הטובה ביותר להעביר בנעימים את חופשת חנוכה, שמזג האוויר בה לא מאפשר בילויים רבים בחוץ.

 

תיאטרון ילדים – גם לקטנטנים

 

גם הילדים הקטנים, בגילאים 3 ו- 4 יכולים למצוא הצגות תיאטרון המתאימות להם. הצגות אלה יתבססו, כאמור, על סיפורים ושירים מוכרים ולא ייארכו זמן רב מדי, שכן ידוע שילדים בגיל זה אינם ניחנים בסבלנות רבה. ההצגות תכלולנה שירים, מילים ומשפטים המתאימים להבנתם של הילדים קטנים, התפאורה והתלבושות יהיו עם צבעים רבים וחזקים כדי למשוך את עיניהם של הילדים ולנסות לגרום להם להיות קשובים ומרותקים להצגה.

 

הצגה של תיאטרון ילדים יכולה להיות כיף גדול. ילדים רבים מתחברים להצגות ונהנים מהם, הם מוצאים בשחקנים ובדמויות מקור להערצה וההצגה משאירה בהם חותם שיבוא לידי ביטוי במשחקי דמיון עשירים, מילים וביטויים חדשים ועבור הילדים הגדולים יותר – גם מוסר השכל ודרך חשיבה שתמשיך איתם הלאה.

 

טיפים עבור חוג משחק: מגיע לו אוסקר

 

כמה פעמים שמעתם את הסבתא או הדודה של הקטן שלכם אומרים לו שהוא "שחקן" מלידה, שמגיע לו אוסקר על ההופעה האחרונה או שהוא מבדר מאוד. לא תמיד נאמרים הדברים הללו בחיוב כמובן, אך הם תמיד יכולים להיות מקור לגאווה.

 

קודם כל חלום

 

גם אם הילד שלכם לא חולם להיות כוכב הוליווד, חוג משחק יכול בהחלט להיות אופציה טובה במקרה וזיהיתם כשרון. חשוב רק שתראו כי הילד מגויס וכי חוג משחק שלו לא נועד לספק את החסך או החלום שלכם. באם אין הדבר כך, חוג משחק ישלב בתוכו שלל תכנים שילדים יכולים להפיק מהם הרבה מאד תמיכה ברגעים קשים וקלים, מיומנויות ביטוי רגש וכמובן- הזדמנות להכיר חברים חדשים.

 

צעיר צעיר

 

טרנד החוגים לקטנטנים נמצא היום בכל מקום, עם זאת, לא הייתי ממליצה להכניס את הילד לחוג משחק לפני גיל 6. עד אז, הוא משחק מספיק גם במסגרות הרגילות שלו. החל מגיל 6 ועם הכניסה אל מערכת בית הספר "הרצינית" אפשר לתגבר את זמן המשחק שלו עם חוג משחק לילדים מותאם לגילו וכולל ילדים בגילו. לימודי משחק מקצועיים מתחילים הרבה יותר מאוחר ובשלב זה מדובר בעיקר על כיף ושוב כיף. ילד צעיר לא צריך הסברים רבים באשר למהות "להיות מישהו אחר" ובהחלט יכול להיות כוכב של סדנאות משחק שונות.

 

עכשיו ואחר כך

 

באם גיליתם או שמדריך החוג גילה כי לילדיכם יש כשרון משחק מיוחד, ייתכן כי סדנאות דרמה לילדים בגילו לא ממצות את הפוטנציאל שלו ואפשר לחשוב על שילובו בלהקה של שחקנים. הם מועטים, אך קיימים גם חוגי דרמה מעורבות גיל- המעלות הצגות של ממש. שיעורי משחק שונים במעט משיעורים של חוג תיאטרון לילדים רגיל ונראים יותר כמו עבודה ופחות כמו הנאה מהצד- אך ברב המכריע של המקרים, הילדים דווקא נהנים.

 

לא קטנים

 

מובן שאף פעם לא מאוחר להגשים חלום וגם חוג משחק למבוגרים יכול לתת לכם אופציות התפתחות בעולם המשחק. קיימות אופציות שונות של קורס משחק תיאטרון או חוג משחק מול מצלמה- רק תבחרו את מה שבא לכם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג משחק ולהבין את טווחי המחירים לפי החוג הרצוי לכם.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.