מחירון חוג מנגה

 

כמה עולה חוג מנגה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג מנגה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים למנגה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג מנגה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג מנגה?

 

מחיר חוג מנגה דומה למחיר חוג ציור כ- 150 ₪ לחודש. אחד המאפיינים המובהקים ביותר של מנגה הוא ציור העיניים. לדמויות יש עיניים גדולות ומלאות הבעה. למעשה העיניים בציור מנגה משמות ראי לנפש, והרגשות של הדמויות המצוירות מובעות דרך העיניים. בחוג מנגה איכותי מקדישים זמן רב ללימוד של ציור העיניים וההבעות שלהן מזוויות שונות, עד שמגיעים לתוצרים איכותיים.

 

טווחי מחירים לחוג מנגה

 

חוג מנגה לילדים: 100-150 ש"ח

חוג מנגה למבוגרים: 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג מנגה – חוג ייחודי ומעניין

 

כולנו נחשפים לסרטים של אנימציה יפנית באמצעות הטלוויזיה, סרטים שקל לזהות את מקורם בזכות הדרך שבה מעוצבות ומצוירות הדמויות. במקביל לאנימציה היפנית, פורחת ומשגשגת בצורה משמעותית בתרבות היפנית האומנות של קומיקס יפני הנקרא בשם מנגה. בארץ, ניתן למצוא במספר מקומות חוגים אשר מאפשרים ללמוד את האומנות הייחודיות הזאת, חוג לציור מנגה יפנית.

 

אומנות המנגה

 

אומנות המנגה – ציור הקומיקס היפני הוא אומנות פופולארית ביותר ביפן, ובכל יום, שבוע וחודש, יוצאות עשרות רבות של חוברות מנגה ביפן, וחלקן גם נמכר בארצות אחרות בעולם, למרות שקשה לתרגם את חוברות המנגה לשפות הנכתבות משמאל לימין. כיוון הקריאה של מנגה יפנית הוא מימין לשמאל ומלמעלה למטה. יש ארצות בהן נשמר הכיוון, ואז הקוראים מתבלבלים בקריאה, ויש אחרים שבוחרים להחליף את הכיוון.

 

ללמוד לצייר מנגה

 

מי שהתאהב בדמויות היפניות המצוירות ומלאות ההבעה, ומחפש דרך ללמוד אותה, ימצא באינטרנט אין ספור של מדריכים כתובים וסרטי הדרכה בווידאו, אשר מלמדים איך לעצב דמות מנגה, ואיך לצייר את הפרטים ממנה היא בנויה. יחד עם זאת, אין כמו למידה באופן ישיר ממורה המלמד חוג מנגה, ונותן הדרכה ספציפית ואישית לכל אחד מהתלמידים בקבוצה.

 

ללמוד חוג מנגה

 

מי שבוחר ללמוד חוג מנגה יגלה כי גם אם יש לו רקע בציור קומיקס, הרי שלקומיקס היפני יש מאפיינים מיוחדים, מאפיינים שבאים לידי ביטוי בגרפיקה, בעלילה ובמבנה הקומיקס. יחד עם זאת, מי שבוחר ללמוד חוג מנגה יגלה עולם מעניין ומרתק, שונה ממה שאנחנו רגילים אליו בדרך כלל, עולם שנובע מהתרבות היפנית הרחוקה. לכן, קורס מנגה לילדים ולנוער גם נוגע בלימוד התרבות היפנית.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג מנגה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.