מחירון חוג מחשבים

 

כמה עולה חוג מחשבים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג מחשבים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי מחשבים בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג מחשבים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג מחשבים?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג מחשבים (מחיר לחודש)

 

חוג מחשבים לילדים: 75-150 ש"ח

חוג מחשבים למבוגרים: 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג מחשבים - יאללה ללמוד

 

ממוצע הגילאים החדש של חוגי הטכנולוגיה עלה באופן מפתיע לאחרונה. יותר ויותר פנסיונריים, בני הגיל השלישי, מחפשים להבין מה בדיוק איבדו נכדיהם בתוך הקופסא הקטנה שנקראת מחשב. הם מבינים כי הטכנולוגיה החדשה יכולה להקל על חייהם: במילוי טפסים, ביקורים במשרדי ממשלה, שליחת מיילים ואפילו וידאו צ'טים עם הילדים בחינם- דרך תוכנית הסקייפ.

 

סבלנות וסובלנות

 

אין ספק כי המעביר חוג מחשבים לילדים צריך להיות בעל יכולת הסברה וסבלנות גבוהים. זאת בשונה, למשל, ממדריך חוג מחשבים לנוער שיכול, ברב המקרים להתקדם מהר יותר ולהעמיק בידע שהוא מקנה לנוער יותר מאשר בחוגים אחרים. הסיבה פשוטה: נוער הגדל בסביבה ממוחשבת כמו במדינת ישראל, בעל ניסיון רב בטכנולוגיה עוד טרם הגעתו לחוג. קורס מחשבים לנוער מעמיק את הידע שלהם ולא מלמד אותם את הבסיס.

 

גדולים וקטנים

 

באופן דומה, גם הילדים בעלי אוריינטציה טכנולוגית עכשווית- הרי לכל אחד בגיל 6 היום כבר יש סמארטפון. אנשים מבוגרים המעוניינים להירשם אל חוג מחשבים לעומת זאת, הם אנשים שונים לחלוטין. מדובר על דור שגדל טרם האייפון, האייפוד והמחשוב המתקדם. גם לאלה המכירים את בסיסי המחשב, כזה שהיה רק בחיתוליו בנעוריהם- בד"כ לא היה עניין בו או את האמצעים לרוכשו. לכן, חוג מחשבים לגיל הזהב צריך להתחיל מנקודת פתיחה אחרת, אחת לפני הבסיס- הכוללת חשיבה טכנולוגית.

 

הכללות

 

נכון, ישנם אנשים מבוגרים שמבינים במחשוב, אין להכליל. אך אלה לא האנשים שפונים אל חוג מחשבים בד"כ. חוג מחשבים למבוגרים ובעיקר חוג מחשבים לגיל השלישי מועבר בד"כ ע"י מדריך מומחה מאד, סובלני ובעל יכולות הוראה גבוהים מהרגיל. לכן, מומלץ למצוא חוג לימוד מחשבים יעודי לבני האוכלוסייה הזו. לימודי מחשבים או מחשבים ואינטרנט אינם סיפור של ממש אם יש לך את המדריך הנכון.

 

למעלה למעלה

 

אולם אין שום מניעה להתקדם אל הרמות הגבוהות יותר של לימודי המחשוב, ולא רק תפעול בסיסי של תוכנות ואינטרנט, לרב לא תמצאו בני גיל שלישי רשומים אל חוג תכנות, פיתוח משחקי מחשב, תכנות משחקי מחשב או כיוצא באלה. עם זאת, לא רחוק היום בו כן נראה את הדבר קורה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג מחשבים ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.