מחירון חוג מוסיקה לילדים

 

כמה עולה חוגי מוסיקה לילדים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוגי מוסיקה לילדים מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לילדים בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי מוסיקה לילדים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

 

כמה עולה חוג מוסיקה לילדים?

 

טווחי מחירים לשיעור
  
חוג נגינה בגיטרה קלאסית - 70-120 ש"ח

חוג נגינה בגיטרה חשמלית - 70-120 ש"ח

חוג נגינה בגיטרה בס - 70-120 ש"ח

חוג נגינה בפסנתר - 70-150 ש"ח

חוג נגינה באורגן - 70-150 ש"ח

חוג נגינה בתופים - 100-150 ש"ח

חוג נגינה בכינור - 70-150 ש"ח

חוג נגינה בסקסופון - 70-150 ש"ח

חוג נגינה בקלרינט - 70-150 ש"ח

חוג נגינה בחצוצרה - 70-150 ש"ח

חוג נגינה בסיטאר - 70-150 ש"ח

חוג נגינה במנדולינה - 70-150 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוגי מוסיקה לילדים

 

על מנגינה ומתמטיקה

אנשים מעטים כיום לא מבינים את התרומה הרבה שיש לעולם המוזיקה על נפש ותודעת האדם. מחקרים טוענים כי שימוש במוזיקה משפר ריכוז, מגביר יכולות הבנה מתמטיות ועוזר בשלל מקצועות לימוד נוספים. שלא לדבר על כל היתרונות הנפשיים הגלומים בתוך שמיעה, הפקה ויצירה של מוזיקה לאוזנינו. כמו במחול ובסוגים רבים של פעילות גופנית, גם אימון המח והאצבעות בנגינה ושירה- צריכים להתחיל מוקדם. לכן, מומלץ ביותר להתחיל חוג מוסיקה לילדים מוקדם, אפילו בגיל 6-7, עם גילוי נטיית הלב, הכישרון או הרצון הראשוני.

 

מתחיל בקטן

 

גם הזמרים הגדולים ביותר של העולם היו ילדים, ורובם ככולם, היו מכורים למוזיקה עוד לפני שלמדו לעמוד יציב. חוג מוסיקה לילדים אולם יכול לעזור לילד שלכם בדרך אל הגדולה, אך ברב המקרים לא מדובר בכך. נכון, כל אמא ואבא בטוחים שילדם הוא המוכשר והמדהים ביותר בעולם, אבל המציאות היא שרב הפונים אל חוג מוסיקה לילדים לא יסיימו בתור מריה קארי או מייקל ג'קסון הבאים. עם זאת, גם לילד הממוצע ביותר יש הרבה מה להרוויח מקורסי מוזיקה השונים. לימודי מוסיקה לילדים מלמדים את הילד אחריות, הנאה, ערך עצמי גבוה יותר והתמדה. בנוסף, כפי שנכתב לעיל, יש הטוענים להשפעות פנימיות מרחיקות לכת- מנטייה למתמטיקה ופיזיקה ועד לשלווה נפשית ונטייה פחותה לדיכאון בגיל בוגר.

 

אמא וילד

 

עם זאת, שיעורי מוזיקה לא חייבים להתחיל בגילאי בית הספר, כאשר הילד עצמאי. שיעורים למוסיקה לפעוטות הינו להיט לא קטן בתקופה האחרונה ובד"כ דורש השתתפות של אחד ההורים. על אף שהמחקרים המראים על יתרונות חוג מוסיקה לתינוקות שנויים במחלוקת, אין ספק כי הפעלות מוסיקליות לתינוקות כן מראות שיפור בקשב, ברוגע ובחיבור בין ההורה הנוכח לתינוק (שיכול להיות גם הסיבה לכל השאר כמובן, אבל עדין לא ממעיט בערך היתרונות). אגב, מבין שלל החוגים, כאשר מדברים על חוג מוסיקה לילדים מחירים שפויים יותר משלל חוגים אחרים- הכל בהתאם לגיל כמובן. לכן, בעיקר אם אתם מחפשים חוג לפעוט שלכם, ייתכן וחוג מוזיקלי צריך לבוא בחשבון. היתרונות זהים לחוגים מתוחכמים ויקרים הרבה יותר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי מוסיקה לילדים ולהבין את טווחי המחירים לפי החוג הרצוי לכם.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.