מחירון חוג יצירה

 

כמה עולה חוג יצירה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג יצירה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים ליצירה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג יצירה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג יצירה?

 

יש מי שבוחר להשתתף בחוג יצירה על בסיס קבוע לאורך שנה, ואפילו לאורך שנים רבות. מחיר חוג יצירה, דומה למחיר של חוגים אחרים, בין 150 ל- 200 ₪ לחודש, תלוי בסוג החומרים בהם משתמשים במהלך החוג. יש חוגי יצירה המאפשרים השתתפות מזדמנת על תקן של סדנה פתוחה, כלומר, אנשים יכולים להגיע אל הסדנה ליצירה כאשר מתאים להם הנושא או שיש להם זמן פנוי, ואז התשלום הוא כמובן על פי פגישה.

 

טיפים עבור חוג יצירה – להעשיר את יכולת ההבעה

 

המושג חוגי יצירה הוא מושג רחב ביותר הכולל תחת כנפיו מגוון גדול ביותר של עשייה אומנותית. יש כאלה אשר מציעים חוג יצירה למבוגרים וילדים, ומתכוונים לסוג מסויים של אומנות, כמו: עבודה בזכוכית, פיסול באבן, ציור בצבעי מים ועוד. אחרים, מציעים חוג יצירה לילדים או למבוגרים, כזה שכולל בתוכו מפגש עם סוגים שונים של אומנויות, חומרים והתנסויות, במהלך החוג עצמו.

 

סדנאות יצירה – מקום לביטוי אומנותי

 

סדנת יצירה היא מקום בו כל אחד ואחת יכולים לפתח פרט לאינטליגנציה האינטלקטואלית גם את האינטליגנציה הריגשית ולאמן את שתי אונות המוח. חוג אומנות הוא מקום שמאפשר לתת לרגש להתבטא שלא דרך המילים, לפתח את הדימיון ולטפח את היצירתיות. לכן, השתתפות בסדנה מסוג זה איננה תלוית גיל, איננה תלויה בידע קודם, וכל אחד יכול למצוא בה את הדרך להביע את עצמו, ללא ביקורת, ללא שיפוטיות.

 

חוג יצירה – סוגים שונים של אומנות

 

חוגי יצירה לילדים וגם למבוגרים הם חוגים אשר מציעים למשתתפים בהם אפשרות לעבוד, להתמודד ולהכיר מגוון גדול מאוד של טכניקות, סגנונות וחומרים. בדרך כלל כל מפגש או מספר קטן של מפגשים מוקדשים לטיפול בנושא אחר. הנושא יכול להיות זרם באומנות, אומן מתחום מסוים, סגנון עבודה, רגש, חומר, שילוב בין חומרים, טכניקה מסוימת, שילוב בין טכניקות ועוד.

 

חוג יצירה הוא חוג אשר מרחיב את הידע של המשתתפים בו. בדרך כלל השיעור מתחיל עם שיחה על הנושא בו עוסקים, שיחה הכוללת חשיפה לנושא דרך יצירות אומנות בתמונות או במחשב, צפייה בסרטים, ורק בשלב השני ניגשים לעבודה ויצירה אישית סביב אותו נושא מדובר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג יצירה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.