מחירון חוג טיסנאות

 

כמה עולה חוג טיסנאות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג טיסנאות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי טיסנאות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג טיסנאות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג טיסנאות?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג טיסנאות

 

חוג טיסנאות לילדים: 100-250 ש"ח

חוג טיסנאות למבוגרים: 100-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג טיסנאות: להיות טייס

 

אנשים מרותקים מזה מאות בשנים בדרך בה האוויר נושא עליו את הציפורים, העפיפונים וכלי התעופה. אין דבר מרגש יותר עבור ילד, מלראות כדור פורח או מטוס מקרוב- לגעת ולחוות אותם. אבל הילדים שלנו לא חייבים להיות רק צופים מהצד. כיום אפשר לרשום את הילדים אל חוג טיסנאות מותאם לגיל, אגב מגילאים צעירים למדי, ולתת לו את ההזדמנות לשלוט בעצמו בכלי טייס וחוויה כמעט צבאית.

 

קודם כל כיף

 

כל פעילות שמאפשרת לילד שלכם למצוא זמן לפגוש ילדים אחרים בעלי תחומי עניין דומים, להיות מעורב, לחוות ולהתרגש הינה פעילות חיובית. אין ספק כי חוג טיסנאות מספק את הסחורה. חוג טיסנאות נחשב לאחד החוגים המאתגרים ומעניינים יותר שיש לעולמנו להציע כרגע. חוג טיסנאות לילדים מאפשר לילדים את אותו הריגוש שהם יכולים להשיג מול משחק מחשב של סימולציות טיסה- רק באמיתי, בתלת מימד ומוחשי.

 

לא רק לקטנים

 

לימודי העשרה טיסנאות הם כמובן לא עסק רק לקטנים. במהלך קורס טיסנאות לומדים המעוניינים להטיס עפיפונים ומטוסים זעירים ע"י שלטים. חלק מאותם מטוסים דומים בעיצובם למטוסי מל"טים ומזל"טים שברשות צבאות העולם השונים ומאפשרים לספק את הסקרנות בנושא- לאלה שיש להם. חוגי טיסנים לנוער יכולים להיות הכנה טובה אל הבנה אווירודינאמית ומולטי-טאסקינג לקראת הגיוס לצבא ובכלל, לימודי טיסנאות הם לא רק כיף, על אף שאין עוררין על הכיף- כמובן.

 

עוד לקטנים

 

אבל נחזור לרגע אל חוגי טיסנים לילדים. חשוב שתדעו כי מחיר חוג טיסנאות לא חייב להיות יקר. זאת אם לוקחים בחשבון רק את מחיר החוג עצמו. לרב החוגים ישנם טיסנים ועפיפונים שניתן לשכור או לקבל בחינם עבור השיעור, אך שיעורים אחדים דורשים גם טיסנים פרטיים. בחוגי טיסנאות ועפיפונים כאלה, מחיר החוג יכול לעלות באופן משמעותי- אך אפשר גם לראות את הנאת הילד בשל הטיסן הפרטי שלו. הוא גם יכול להתאמן אחרי הצהריים, והתמדה היא תכונה נדרשת אצל כל טייס לעתיד. חשוב לציין כי גם בחוגים הדורשים טיסנים של הנרשמים אפשר לחסוך מעט ולמצוא טיסנים מדגמים ישנים יותר או זולים יותר, ולא ללכת על המילה האחרונה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג טיסנאות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.