מחירון חוג טאקאונדו

 

כמה עולה חוג טאקאונדו ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג טאקאונדו מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי טאקאונדו בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג טאקאונדו מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג טאקאונדו?

 

חוג טאקאונדו לילדים - 100-150 ש"ח

חוג טאקאונדו למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

לשלוט בזעם

 

אם אתה אדם כועס, כזה המתקשה לשלוט בזעם שלו ולמנוע מעצמו התפרצויות- אין צורך להסביר לך כמה הרסני הוא הרגש הזה. וודאי כבר שילמת מחירים כבדים על חוסר היכולת שלך להתאפק: בעבודה, עם בת הזוג והילדים. כיום, ישנן שלל סדנאות שליטה בכעסים- אך רובן ככולן עוסקות בהרבה דיבורים, ניתוחים פסיכולוגים ומפגשים בקבוצות. דברים שאינך מתחבר אליהם. תתפלא לדעת, אבל ייתכן מאד שהכעס שלך נובע מאורך החיים שלך- אולי הגוף שלך פשוט לא זוכה לזיכוך הגופני לו הוא משתוקק וכל שעליך לעשות הוא להתאמן!

 

סייגים ואומנויות לחימה

 

אם הגעת למצב בו הכעס שלך עובר את גבולות האלימות- עליך לפנות לטיפול ומיד. אבל אם הכעס שלך הופך אותך לבנאדם בלתי נעים, שמתווכח ורב עם הסובבים אותו בלבד- ייתכן כי חוג טאקוונדו יכול להוות פתרון בשבילך. ייתכן ותרים גבה באוויר- ללמד אדם עצבני כיצד להלחם לא נשמע רעיון טוב במיוחד, נכון. אבל חוג טאקוונדו הוא יותר מלימוד לחימה לשם לחימה. כמו כל אומנויות הלחימה, חוג טאקוונדו מגיע עם תורת חיים שלמה המטיפה לרוגע, ריכוז, קור רוח, סובלנות ושליטה עצמית. לימודים כאלה יכולים להועיל לך ללמוד להתאפק ולשלוט בעצמך וגם להוציא מרץ בפעילות גופנית מהנה.

 

תיאורית הקתרזיס

 

לא מדובר על תיאוריה זו, על פיה- עליך רק להוציא את האגרסיות שלך כדי להגיע לפורקן ומשם תהיה איש נחמד וחביב. ההפך. המציאות מראה כי אנשים שמוצאים פורקן של כעס בסופו של יום כעוסים לא פחות ואולי אפילו יותר. לימוד טאקוונדו לא ילמד אותך איך להכות, אלא מתי לעשות זאת. הוא ילמד אותך איך להירגע, לחשוב בקור רוח ולמקד את המחשבות שלך. אתה תלמד איך להתמודד עם תסכולים, כישלונות, ניצחונות, איך לעבוד בצוות עם המתאמנים האחרים ועדיין לשמור על העצמאיות שלך.

 

מתי מתחילים?

 

חוג טאקוונדו לילדים מתחיל כבר בגילאים הצעירים, אבל אף פעם לא מאוחר מדי. חוג טאקוונדו לבוגרים מתקיים בכל הרמות וגם ברמות מתחילות, עבור אנשים כמוך. ישנה כמובן גם אופציה של חוג טאקוונדו לנשים. מובן שישנם סגנונות ספורט נוספים שילמדו אותך את כל זאת ועוד וחשוב לבדוק למה בדיוק אתה מתחבר.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג טאקאונדו ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.