מחירון חוג חצוצרה

 

כמה עולה חוג חצוצרה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון לימוד נגינה בחצוצרה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי חצוצרה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי חצוצרה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג נגינה בחצוצרה?

 

חוג נגינה בחצוצרה במתנ"ס: 100-150 ש"ח (מחיר לחודש)
* לא תמיד קיים החוג

שיעורי נגינה בחצוצרה: 75-130 ש"ח (מחיר לשיעור - מורה פרטי)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג חצוצרה - מההתחלה

 

יש הטוענים כי התינוק נולד עם חוש קצת עוד ביומו הראשון. העובדה שנוצר וחי את תשעת חודשי ההיריון בצמוד אל לב האם, הקצבי מטבעו, כביכול עוזרת לו "לחוש" את המוזיקה, עוד טרם היותו מסוגל לשמוע אותה אפילו. אבל גם אם נניח שאין הדבר נכון, הרי שכל הבא ליד תינוקות יודע שמוזיקה הינה הדבר החביב עליהם מינקות ועד סוף חיינו. היא מרגיעה אותנו בעת מצוקה, עוזרת לנו לשפר זיכרון ויכולות לימודיות, מלווה אותנו בעת הרפיה ומקפיצה אותנו בשמחות. החיים ללא ספק היו נראים אחרת ללא מוזיקה.

 

ללמוד לנגן

 

אין פלא, אם כן, שילדים רבים תרים אחרי לימודי מוזיקה. אם גם הילד שלכם החליט שברצונו להפוך מוזיקלי כדאי שתשלחו אותו אל חוג חצוצרה שנחשב פשוט יותר מכמה כלי נגינה אחרים ונייד הרבה יותר ממערכת תופים או צ'לו- למשל. כדי שהילד שלכם באמת ילמד דבר או שניים על מוזיקה, וודאו כי חוג חצוצרה אליו אתם שוקלים לשלוח את הילד כולל גם הדרכה בסיסית על עבודה עם תווים- מקריאה ועד נגינה. מדובר לכאורה על הדבר המובן מאליו- אך הוא לאו דווקא נכלל בכל חוג חצוצרה באופן אוטומטי.

 

ככה ככה

 

הדרך הזולה ביותר לרשום את הילד שלכם אל חוג כלי נשיפה מכל סוג שהוא הוא להעסיק עבורו מורה לחצוצרה שהינו סטודנט למוזיקה או נגן חופשי ללא השכלה. אנשים אלה, מוכשרים ככל שיהיו, אינם גובים כסף רב על הלימוד כיוון שאין בידיהם תעודות. אבל, עליה וקוץ- לצד היתרון שמדובר במחיר זול יותר, צריך לזכור שמדובר על אדם ללא ניסיון בהדרכה, כזה שאינכם בטוחים ב- "תכנית הלימודים" שהוא מעביר או שאינו מומחה בתחומו.

 

אם החלטתם ללכת על האופציה של שיעורי חצוצרה לילדים ע"י סטודנט או מוזיקאי מתחיל- וודאו כי אתם בקשר הדוק עם המורה ועוקבים אחרי התקדמות הילד שלכם במקביל אל קורס חצוצרה מקצועי יותר ממכון כלשהו. לימודי נגינה על חצוצרה אחרים, משל מורים פרטיים בעלי ותק, ניסיון ושם הם יקרים הרבה יותר. ככלל, עבור לימודי חצוצרה מחירים סבירים דווקא בלימודים קבוצתיים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי נגינה בחצוצרה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.