מחירון חוג זומבה

 

כמה עולה חוג זומבה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג זומבה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי זומבה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג זומבה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור חוג זומבה

 

חוג זומבה לילדים - 100-150 ש"ח

חוג זומבה למבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג זומבה - האושר שבתנועה

 

שני סוגים של אנשים מודעים למדי לחשיבות הפעילות הגופנית עבור מערכות האושר שבגופינו- אלה העוסקים בספורט ואלה שגופם דורש זאת, אך אינם מתפנים לכך. עם השנים, העבודות שלנו הפכו יותר ויותר עבודות חשיבה ופחות ופחות עבודות מלאכה- כך שאנו יושבים יותר וזזים פחות. חוסר התזוזה גורם לשלל בעיות בגופנו, אבל המציקות ביותר הינן הבעיות הנפשיות.

 

קודם כל סטרס

 

אנשים רבים מוצאים את עצמם נרשמים אל לימודי קורסים בהעצמה עצמית, סדנאות שליטה בכעסים או חוגים מעולם המיסטי כדי לנסות להוריד את הסטרס בו כולנו נתונים. מה שהם לא יודעים הוא מידע פשוט ושימושי: התזוזה מרפאה את הסטרס באופן הטוב ביותר. אין זה אומר כי כל אותם לימודי קורסים בהעצמה עצמית, סדנאות שליטה בכעסים או חוגים מעולם המיסטי חסרי תכלית לחלוטין- רק שכדאי היה אולי להתחיל עם סדנאות ספורטיביות, קורסים בתזונה נכונה וכמובן לימודי תרופות טבעיות לפני שרצים למתועש והאנטי-ביוטי.

 

לא מזיע

 

רבים מאתנו לא אוהבים לעשות פעילות גופנית, בואו ונדבר אמת. אבל פעילות גופנית לא חייבת להיות פעילות משעממת- קחו לדוגמא חוגים או הפעלות ריקוד. מעטים האנשים שלא נהנים לרקוד, לכן, הפעלות מזדמנות של ריקוד במועדון יכולות להפוך אל חוג ריקוד קבוע- המכיל בעצמו את כל היתרונות של חוג ספורט טוב בנוגע להסרת סטרס ולהיות גם מהנה עד מאד. חוג מהנה יגרום לכם להתמיד- ואילו הפעלות משעממות הן מתכון בטוח לוויתור.

 

לבד או יחד

 

קיימים כמה אופציות של חוגי ריקודים- חלקם זוגיים או קבוצתיים ואחרים לבד. אחד המהנים ביותר בעולם הריקוד הספורטיבי הינם ריקודי זומבה. לרב בחוגי ריקודי זומבה מדובר על אווירה של חגיגת הגוף והנפש, משהו דמוי קרנבל גדול של מצב רוח, תנועה והרבה הרבה כיף. אין ספק כי לסרבני התזוזה- ריקודי זומבה הינם פתרון מעולה בין התנועה להנאה. מחיר קורס זה אינו גבוה בהרבה מאלה של ריקודים אחרים, אך אין ספק כי מחיר זה משתלם בהחלט. אחרי הכל- איזה מחיר תשימו על כיף, הנאה- וגם כל יתרונות הספורט לטווח הארוך, הנפשיים והפיזיים?

 

כמה עולה להירשם לחוג זומבה?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה.

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר. אימון בקבוצות גדולות תורם להגדלת המעגל החברתי של הילד, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון ללא קשר למחיר.

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה.

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג לריקודי זומבה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.