מחירון חוג הישרדות

 

כמה עולה חוג הישרדות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג הישרדות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי הישרדות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג הישרדות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג הישרדות?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

● מחיר משתנה בהתאם למספר נרשמים ויכול לנוע סביב 2,000-3,500 לכל משתתף

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג הישרדות: יאללה אקשן

 

הורים תמיד התלוננו על ילדיהם. פעם, התלוננו על כי הילדים הם "ילדי רחוב" ממש- לא חוזרים הביתה ישירות מבית הספר ורק משחקים בחוץ כל היום, עם ילדי השכונה. היום, התלונה היא ההפך כמובן- הילדים הם "בטטות", לא זזים מספת הטלוויזיה או כורסת המחשב. אבל גם אם נשכח לרגע את הנטייה הטבעית של ההורה להתלונן- אפשר שנבין כי הרגלי הישיבה שרוכשים הילדים שלנו יפגעו בהם בעתיד: פעילות גופנית הינו חלק חיוני בבריאות האדם, בשמירה על משקלו, לחץ הדם שלו ועוד מדדי סיכון שונים.

 

לא בדיאטה

 

אם הילד שלכם כבר העלה משקל או שאתם דואגים מהעתיד- הגיע הזמן לפעולות נחרצות בעניין. רק שימו לב שהפעולות הם פעולות של הבית כולו בבקשה- אין טעם לאומר לילד "אתה שמן, רד במשקל." או "אסור לך לאכול כך וכך, אתה בדיאטה". משפטים כגון אלה רק מעוררים את הרצון לזלילה והפרת החוקים אצל הילד. אם החלטתם להעמיד משטר של תזונה נבונה בבית, הרי שכל הבית צריך ליהנות מכך. הימנעו מרכישה של מזונות לא בריאים- מה שאין, אי אפשר לאכול.

 

לא חובה

 

הצד השני של מטבע הבריאות הינה כמובן הפעילות הגופנית. אל תרשמו את הילד שלכם אל קורסי הרזייה או פעילות גופנית משעממים. ההפך- הפכו את החוויה לכיפית וחיובית ע"י חוג הישרדות לילדים המשלב בתוכו פעילות אתגרית, הכרות חברים, צחוק ואולי מעט שיעורי הגנה עצמית והרי לכם מתכון להתאהבות הילד שלכם בפעילויות גופניות והרזייה בטוחה. חשוב שלא תחשבו על הילד שלכם במונחים מקובעים, גם הילד שיתלונן בלי סוף על כי אינו סובל להיות בחוץ ייהנה בהחלט מחברים, משחקים ופעילויות בטבע ובידור הגון- בתנאי שיהיה באמת טוב.

 

לא בכוח

 

עם כל הנאמר לעיל, אל תשלחו את הילד אל חוג הישרדות אם התנגדותו נחרצת למדי והוא מראה עניין בפעילויות ספורט אחרות. נכון, לא תמיד הילד מונע ממניעים ענייניים ולעיתים לא ירצה להיכנס אל חוג כזה או אחר מפחד, בושה, הערכה עצמית נמוכה או סתם עצלות- אך מחיר חוג הישרדות לנפשו לא צריך להיות גם גבוה מדי. סמכו על עצמכם.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג השרדות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.