מחירון חוג היפ הופ

 

כמה עולה חוג היפ הופ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ריקודי היפ הופ מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לריקודי היפ הופ בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג היפ הופ מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור חוג היפ הופ

 

חוג היפ הופ לילדים - 100-150 ש"ח

חוג הופ לבוגרים - 100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג היפ הופ - להזיז את הגוף

 

הרומן בין המקצב לבין האדם נולד עוד מלפני שידעו בני האדם לספור את השנים. התוף הגיע אלינו מארצות אפריקה ועמו הקצב הקסום שאפשר להפיק מהכלי הנפלא הזה. בהתאם, התפתחו שלל ריקודים המקדשים את המקצב הבסיסי של התוף ואת התוספים עליו. לימודי ריקוד היפ הופ פופולאריים ביותר בקרב כל האוכלוסיות, אבל בעיקר בקרב בנים ובקרב ילדי בית ספר. איכשהו, הריקוד הזה, שכולו מקצב, הפך להיות מועדף על הצעירים.

 

להזיז ולסובב

 

אין ספק כי לימודי ריקוד היפ הופ שונים מאוד מלימוד בלט למשל, אך רבים לא יודעים שמדובר על אימון מפרך ואינטנסיבי לא פחות מזה של לימוד ריקודים אחרים. ככלל לימודי ריקוד היפ הופ יכולים להיות אפילו יותר קשים, או בעלי פוטנציאל לפציעות רבות יותר בקרב הלומדים אותו מאשר ריקודים אחרים. אולי זו הסיבה, האקסטרים של סדנאות ריקודי ההיפ הופ, שהם פופולאריים במיוחד בקרב הבנים.

 

מהאינטרנט

 

אחת התופעות הקורות בעידן המחשב היא לימוד עצמי של ריקודים דרך הרשת. הורים יקרים, אם ילדכם מנסה ללמוד ריקודי היפ הופ מהרשת- כדאי שתרשמו אותו אל חוג מקצועי לפני שיזיק לעצמו. סיבוב על הראש ללא השגחה או הדרכה יכול להיות קטלני. בעוד שבתוך חוג מדריך מיומן ילמד את הילד שלכם איך מבצעים אותו ללא סיכון. מחיר חוג כזה אולי יהיה יקר יותר מאשר מנוי לרשת, אבל איזה מחיר שווה את התאונות האופציונאליות של הילד שלכם? אגב, לא מדובר על מחיר יקר משאר חוגי ריקודים בשוק.

 

על חוגי הריקודים

 

ככל סדנאות הריקודים, גם בהיפ הופ ישנה חלוקה לגילאי הרקדנים ולרמות. עם זאת, מכונים מסוימים מעדיפים ללמד את כל התלמידים, על רמותיהם השונות יחד. כאן תצטרכו לבחור סדנאות ע"י החלוקה המועדפת לכם: לכל אחת יתרונות וחסרונות משלה, עליהם תוכלו ללמוד במכונים השונים. למשל: חוגים בהם למדים כל הרמות ביחד לומדים יותר ערבות הדדית, התחשבות ומעודדים תחושה של קבוצה. בעוד חוגים מחולקים לפי רמות הן תחרותיות וגם משופשפות יותר- כיוון שקצב ההתקדמות מהיר יותר. השאלה היא לאיזה מאותם חוגים יתחבר הילד שלכם?

 

כמה עולה להירשם לחוג היפ הופ?

 

מחירו של החוג נע בין עשרות למאות שקלים לשיעור והוא נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה.

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר. אימון בקבוצות גדולות תורם להגדלת המעגל החברתי של הילד, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון ללא קשר למחיר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג לריקודי היפ הופ ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.