מחירון חוג הגנה עצמית

 

כמה עולה חוג הגנה עצמית?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג הגנה עצמית מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים להגנה עצמית בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג הגנה עצמית מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג הגנה עצמית?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג הגנה עצמית

(מחיר לחודש)

 

חוג הגנה עצמית לילדים: 100-180 ש"ח

חוג הגנה עצמית למבוגרים: 150-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

ליתר בטחון

 

אנשים רבים לא מגיעים אל חוג הגנה עצמית מתוך רצון להתגבר על פחד. הפחד מפני אלימות ותוקפנות, הפחד מפני אי הוודאות ואפילו הפחד מפני עצמך- כולם פחדים לגיטימיים, בעלי מענה ברור. כאשר אדם לומד קורס הגנה עצמית- אגב, לא משנה מאיזה סוג- מתאפשר לו מרחב פעולה כדי להכיר את הפחדים האלה, ללמוד לחיות איתם ואף לאלף אותם.

 

על הפחד

 

אין ספק כי הפחד הוא המוביל העיקרי של ההישרדות, זהו הרגש במרכז האינסטינקט הבסיסי ביותר שלנו- שהרי לולא פחדנו, היו חיינו נגדעים כבר מזמן. עם זאת, פחד מוגזם, העוצר את האדם מלנסות- הוא מנגנון בריא שהתקלקל. לכך אפשר שיעזור חוג הגנה עצמית. במהלך לימודי חוג הגנה עצמית למד הפרט את היכולות הפיזיות שלו, צובר בטחון ביכולות שלו ועומד מול חבריו ללימודים- "התוקפים" שלו- כך הוא למד להתמודד עם הפחדים שלו, כך הוא לומד שיש לו תחושת מסוגלות ותחושת חוסר האונים, התחושה שבבסיס הפחד המשתק, מתרופפת לאטה.

 

לפני ואחרי

 

אנשים רבים הסובלים מפחד משתק, הנקרא גם חרדה לעיתים, פונים אל לימוד הגנה עצמית בעקבות אירוע טראומטי כזה או אחר שחוו. יש מי שחווה אלימות, איום קיומי כזה או אחר- אגב, אינו מחויב להיות קיומי במציאות. אנשים אחרים פונים אל חוגי הגנה עצמית כדרך למנוע את החוויה הלא נעימה, כפחד מפני העתיד. מובן שישנם אנשים שפונים אל חוגי הגנה עצמית שלא מסיבות אלה ולא מסיבות פחד כלל- הפונים כדי להתגבר על הפחד אינם מיעוט.

 

מי ומתי

 

אנשים מפוחדים באים בכל הגילאים, בכל הצורות והצבעים והמגדרים. אין ספק היום כי ילד החווה התעללות בריונית בבית הספר, אישה החווה הטרדה מינית או גבר החווה שוד בסמטאות העיר – שלושתם יחוו פחד, ייתכן כי שלושתם יחפשו מסגרת של לימודי הגנה עצמית המתאימה להם- הגנה עצמית לילדים, הגנה עצמית לנשים, הגנה עצמית למבוגרים ואפילו גילאי הביניים כגון נוער יכולים למצוא קבוצות נפרדות של הגנה עצמית לבוגרים. טווח מחיר חוג הגנה עצמית דומה למדי בכל סוגי קרב מגע ובין הקבוצות השונות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג הגנה עצמית ולהבין את טווחי המחירים לפי החוג הרצוי לכם.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.