מחירון חוג גימבורי

 

כמה עולה חוג ג'ימבורי?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ג'ימבורי מעודכן לשנת 2020.

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לג'ימבורי בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג ג'ימבורי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה חוג ג`ימבורי?

 

חוג ג`ימבורי: 150-200 ש"ח (מחיר לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור פעילות ג'ימבורי - על בטיחות וניקיון

 

הקטן שלכם לא ממש קטנטן יותר והוא כבר רוצה לזוז ולטפס, לעשות קצת בלגן ואם אפשר גם להזיע ולטעום- אז מה טוב. זהו בדיוק הזמן לעודד את ההתקדמות הפיזית שלו ע"י חוגי תנועה וחוגי ג`ימבורי- המאפשרים לו למצוא את מסלול המכשולים האישי שלו בתוך סביבה מוגנת ובטוחה- הרחק מהריהוט, המסוכן לעיתים, של הבית. אבל לא כל מה שאמור להיות בטיחותי- אכן בטיחותי עבור הקטן שלכם. להלן מדריך להורה הזהיר.

 

קודם כל בטיחות

 

חוג ג'ימבורי איכותי ובטוח יהיה ממוקם במקום בטוח: מחסן עבש או מקום ללא אוורור נכון הוא בעייתי למדי לבריאות הקטן שלכם. כמו בגן, גם באותו חוג ג'ימבורי יפגש עם ילדים אחרים- משמע עם חיידקים חדשים- ולא מעטים. לכן, חייבת להיות במקום מערכת אוורור טובה. ג`ימבורי לגיל הרך בפרט וגם חוגים לתינוקות בכלל מחוייבים בציוד מיוחד. בדקו כי ציוד ג'ימבורי שבהם משתמש חוג ג'ימבורי אותו אתם בודקים אינו קרוע, רך, מכוסה חומר עמיד מים ונעים למגע. חוגי ג`ימבורי יכולים לכלול בריכת כדורים‚ קוביות גדולות‚ גלילים‚ חיות קופצות‚ חיות ענקיות ושלל ציוד נוסף.

 

ניקיון

 

בהמשך ישיר אל רשימת הציוד של חוג ג'ימבורי לפעוטות חשוב לשים לב שמדובר על ציוד מתוחזק, ולא רק מהבחינה הבטיחותית. גם הניקיון בעל ערך עליון, בעיקר כאשר מדובר על ג'ימבורי לתינוקות או חוגים לפעוטות בגילאים צעירים. עד גיל 3, מערכת החיסון של הילד פגיעה במיוחד ולאור העובדה שהוא ממילא נפגש עם שלל חיידקים של ילדים אחרים- חשוב להקפיד על ניקיון מרבי של המתקנים. אל תתביישו לבקש לבדוק אפילו את הציוד של מפעיל חוגים לגני ילדים המגיע אל גן הילד שלכם או אלה של עושה הפעלות לימי הולדת. קודם כל בריאות הילד.

 

לרדת מהלחץ

 

בגילאים הבוגרים יותר, החל מגיל 3 בערך, הרבה פחות חשוב להקפיד על היגיינה מרבית כל כך של הציוד. אחרי הכל- ילדים כאלה כבר לא מלקקים ומכניסים לפה כל דבר. לכן הפעלות לגני ילדים בגילאים בוגרים, שלא כמו חוגים לגיל הרך, גם רכים פחות וכוללים יותר הפעלות לילדים או מתקנים גדולים כגון מתנפחים למסיבות וימי הולדת. עם זאת, גם כאן- לא צריך לוותר על הניקיון לחלוטין.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג ג'ימבורי ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.