מחירון חוג בלט

 

כמה עולה חוג בלט ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג ריקודי בלט מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לריקודי בלט בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג בלט מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור חוג בלט

 

חוג בלט - 200-400 ש"ח (מחיר לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג בלט

 

מכלל אוכלוסיות הספורטאים, אין ספק כי רקדני הבלט- הגברים בשניהם- זוכים לעיתים קרובות ביחס מזלזל. איזה מן ספורטאי הוא זה הלובש טייץ לבן ומפזז על הבמה? האם הוא נחשב גברי? ריקודי הבלט נחשבו מאז ומעולם לאומנות נשית יותר בגלל העדינות והרכות הרבה שבו. היום, אפשר לאומר, כי הדברים משתנים סוף סוף וגם רקדני הבלט הגבריים זוכים לכבוד המגיע להם.

 

ללא גברים

 

תחשבו לדקה איך הייתה נראית הפקה גרנדיוזית ומדהימה של ריקוד בלט ללא המשתתפים הגברים שלה? התשובה היא: דלה מאד. עם זאת, עד לאחרונה הורים מיאנו לשלוח את בניהם אל חוגים של ריקוד בכלל ואל חוגים של ריקודי הבלט בעיקר. העיסוק בבלט נחשב ל"לא גברי" ואפילו נשי במובנים רבים. תודה לאל, בשנים האחרונות, הפתיחות אל חוגים של ריקוד ובלט לבנים גדלים וכיום אפילו גברים מבוגרים מרשים לעצמם להירשם אל קורסים המלמדים ריקוד.

 

צעיר צעיר

 

שלא כמו קורסים או לימודי ריקוד אחרים, קורסים בבלט צריך להתחיל מוקדם- ממש מגיל בית הספר. ככל שמתבגר האדם המפרקים והפרקים שבגופו מאבדים מגמישותם והריקוד הופך קשה יותר. אין אומר הדבר כי קורסים למבוגרים לא יעילים כלל, אך הסיכוי להפוך לרקדן מקצועי בגיל מבוגר קלוש עד לא קיים. לימודי ריקוד אחרים יכולים להתקיים גם בגילאים מאוחרים עם הצלחה טובה יותר, כך שאם החלטתם להגשים חלום ולהירשם אל הפעלות ריקוד כדי להפוך אותו למקצוע בגיל מבוגר- דלגו על הבלט. מאידך, אם חשקה נפשכם בהרשמה אל הפעלות ריקודים לשם תזוזת הגוף והנאת הנפש- אל יאללה לבלט, להנאה אין גיל.

 

עידוד הגבריות

 

מופעים אחרונים כגון של עולם הבלט, מציגים אותו באור שונה. הבלט אינו מורכב מבלט קלאסי בלבד יותר וישנם גם זרמים רוקיסטים ומודרניים בתוכו כיום. בלט מגוון כזה נחשב לסקסי וגברי יותר, פעיל יותר ומראה גם צדדים "מחוספסים" של הריקוד העדין. גם לבוש בלט קלאסי מסורתי שונה בלא מעט הצגות וכיום החופש היצירתי גדול יותר ומאפשר בחירת ביגוד מתאים לתפקידים שונים. כך שאם חשקה נפשכם לשלוח את הילד אל לימודי ריקוד, אל תשללו את הבלט מיד.

 

כמה עולה להירשם לחוג בלט?

 

מחירו של חוג בלט נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה.

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר. אימון בקבוצות גדולות תורם להגדלת המעגל החברתי של הילד, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון ללא קשר למחיר.

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה.

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג לריקודי בלט ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.