מחירון חוג בישול

 

כמה עולה חוג בישול?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג בישול מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגי בישול בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג בישול מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג בישול?

 

מחירו של החוג נקבע על פי מספר פרמטרים:

● מקצועיות החוג: ככל שרמת החוג גבוהה ומקצועית יותר, כך מחיר החוג עולה

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● גיל הקבוצה: עם הגיל המחיר עולה

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג בישול

(מחיר לחודש)

 

חוג בישול לילדים: 100-150 ש"ח

חוג בישול למבוגרים: 100-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג בישול - דרך הבטן

 

לא רק הצבא צועד על קיבתו ולא רק ליבו של הגבר עובר דרך האוכל- תאמינו או לא- אבל לעולם הקולינריה יש קשר הדוק אל האהבה, המשפחה והיחד שלנו. הכל מתחיל מהבסיס- כשריח האם עוטף אותך יחד עם החלב הראשון- המגע והשובע באים יחד כדי לאותת שהכל בסדר וכל משאלותיך התגשמו. זה לא מפסיק שם. מספיק ריח של מאכל אהוב כדי לגרום לנו להתעודד ביום קשה, ביס מהמנה הקבועה של אמא כדי לחדש לנו מצברים ובכלל- אין אהבה גדולה מזו העוברת באוכל.

 

אופוריה

 

אבל לא כולם נחנו בטבחים מקצועיים בבית ויש כאלה מבנינו- בואו נודה- שגדלו בבתים בהם לא יודעים לבשל. אין אומר הדבר שגם הילדים שלנו צריכים לחיות בבית כזה. מה שלא למדת באופן "טבעי" לכאורה בתוך הבית, אפשר בקלות יחסית גדולה ללמוד היום בתוך חוג בישול. סדנאות בישול הפכו פופולאריות כל כך שהיום יש להם שלל פורמטים ויש אחד המתאים לכל אחד. מתקיימים חוג בישול לילדים, חוג בישול לנוער, חוג בישול למבוגרים, סדנאות בישול לקבוצות וסדנאות בישול פרטיות. כל אחד יכול למצוא לעצמו את המסגרת המתאימה עבור חוג בישול המתאים לו.

 

מההתחלה

 

בתי ספר לבישול נודעים וחשובים, כאלה המכשירים את השפים הטובים בארץ, מציעים היום גם קורס בישול למתחילים ממש- אלה שלא יודעים את ההבדל בין בצל ושום. זאת כיוון שכל אחד יכול להיות טבח- לפחות כזה של המטבח הביתי. קורסי בישול למתחילים מלמדים את הדברים הבסיסיים ביותר בעולם הבישול: חיתוך, קיצוץ ושימוש בתבלינים ועד לדברים מורכבים יותר. סדנאות בישול ואפייה מתקדמים יאפשרו לכם לשכלל את הבישול שלכם ולהיות מארחים אגדיים ולא רק בשלני בית. השלב הגבוה ביותר בתוך ביה"ס לבישול הינו קורס בישול מקצועי שמלמד את רזי המקצוע וממנו אפשר כבר ממש לצאת לעבוד כשף מסעדה.

 

לביתו

 

אבל הבה נחזור אל קורס בישול בסיסי או סדנאות אפייה בסיסיות. חוג בישול כזה יכול ללמד אתכם לא רק כיצד למלא את בטן האהובים עליכם בארומות וטעמים משגעים, אלה גם כיצד לדאוג לבריאותם (דרך לימוד חוג בישול בריא).

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג בישול ולהבין את טווחי המחירים לפי החוג הרצוי לכם.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

עדכונים אחרונים