מחירון חוג אוריגמי

 

כמה עולה חוג אוריגמי?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג אוריגמי מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לאוריגמי בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג אוריגמי מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג אורוגמי?

 

מחירי חוגי אורוגמי נקבעים על פי מספר פרמטרים:

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג אורוגמי

 

חוג אורוגמי לילדים: 100-200 ש"ח לאדם

חוג אורוגמי למבוגרים: 200-300 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג אוריגמי (קיפולי נייר): בנה לי בית

 

יפן הינה ארץ מדהימה שהביאה לעולם לא מעט דברי תרבות וחן מדהימים. אחד מאותן פנינים הינו האוריגמי. כיום, כבכל מדינות המערב, פורחת תרבות ואומנות זו של אוריגמי גם בקרב ישראלים רבים. אנשים- נשים, גברים ואף ילדים צעירים, לומדים את אומנות קיפולי נייר יפניים מסורתית זו כחלק ממסע לשיפור יכולות מוטוריות, כחלק מהווי בידור והעברת זמן ואפילו כחלק מתהליך אומנותי רחב יותר שהם מאמינים בו.

 

למה אוריגמי

 

האגדה מספרת כי האדם שנפטר ביפן יבנה את כל שיצטרך בעולם הבא מנייר- כדי שלא יחסר לו דבר. כך החלה תרבות האוריגמי והתעשרה עד מאד. אמני אוריגמי היו מכובדים והמורכבות של הקיפולים השונים הגיעה לרמות תחכום גדולות. בחלק מהלוויה היו מקפלי הנייר בונים בתים, חיות, אנשים וכל מה שרק אפשר היה לחשוב עליו. הססגוניות המרתקת של התחום, הריכוז הרב שנדרש עבורו והתוצאות המרהיבות- הפכו במהרה את תחום האוריגמי למבוקש למדי בתחום הבידור העצמי.

 

ללמוד לקפל

 

חוג אוריגמי הוא חוג פופולארי למדי- תתפלאו לשמוע. וכן, מקפלים בו דברים הרבה יותר מורכבים מורד בודד. הראשונים לזהות את הפוטנציאל האדיר של תחום זה היו מארגני חוגי הילדים- חוג אוריגמי לילדים נותן לילד כל מה שהוא אוהב: עשייה, הצלחה, צבעוניות ומקוריות- ואפילו ההורים מרוצים מהעבודה על המוטוריקה. עד מהרה, עם זאת, החלו לצוץ גם חוגים למבוגרים. חוג קיפולי נייר למבוגרים נחשב לסוג של ריפוי בעיסוק, מעודד אסטרטגיה וחשיבה מקורית. אפשר היה אפילו להמליץ על חוג אוריגמי או כמה מפגשי סדנאות אוריגמי לאנשי עסקים המחפשים להתרענן מעבודתם או להכניס אליהם רוח יצירה חדשה.

 

עוד לעובדים

 

השתלמויות אוריגמי יכולות להיות גם רעיון נהדר לערב גיבוש עובדים. נכון, סדנת אוריגמי זה לא בדיוק מה שהעובדים שלך רגילים אליו- אך אין ספק כי קורס אוריגמי מזורז יעורר את הקהל ויגרום לו ליהנות. אחרי הכל, יותר ויותר אנשים מתעניינים בהרשמה אל חוג אוריגמי. אז מהו מחיר חוג אוריגמי לעומת יצירתיות, התעוררות, פסק זמן מהעולם וכמובן הנאה צרופה. רק אל תשכחו לצלם את היצירות שלכם ולהשוויץ לחברים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג אורוגמי ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.