מחירון חוג אומנות הויטראז

 

כמה עולה חוג אומנות הויטראז' ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג אומנות הויטראז' מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים לאומנות הויטראז' בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג אומנות הויטראז' מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג אומנות הויטראז' ?

 

מחירי חוגי אומנות הויטראז' נקבעים על פי מספר פרמטרים:

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר החוג קטן יותר

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוג אומנות הויטראז'

 

חוג אומנות הויטראז' לילדים: 100-200 ש"ח לאדם

חוג אומנות הויטראז' למבוגרים: 200-300 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוג אומנות הויטראז'

 

אין ספק כי האדם היצירתי היום מאושר מאי פעם. יש לו שלל סיבות לחגוג. אין צורך להיות פיקאסו מלידה ואפשר ללמוד אומנות מכל סוג בשלל חוגים מקצועיים ומקצועיים פחות. כמעט כל אחד מתנסה בחייו באחת מאותם חוגים של אומנויות מלאכה ויד: פיסול לסוגיו או ציור על כל גווניו- בהחלט לא חסר היצע. אבל ישנם גם חוגים ייחודיים באמת, לכל אלה שלא רוצים ללכת עם הזרם וללמוד את הקונוונציונאלי בעולם אומנויות מלאכה ויד- ישנה אופציה של לימוד בתוך סדנאות ייחודיות המייצרות תוצרים ייחודיים עוד יותר.

 

אין חדש

 

מה כבר יכול להיות ייחודי בעולם של אומנויות מלאכה ויד? איזה סדנאות עוד לא ראיתם? בעיקר מדובר על סדנאות שראיתם ושכחתם. לדוגמא, פסיפס או אומנות הויטראז''. אומנות הויטראז'' מיוחדת במינה ועוסקת בהדבקה יחדיו של פיסות זכוכית צבעוניות כדי ליצור יצירה מרהיבה וחד פעמית של אומנות. את אומנות הויטראז'' אפשר למצוא בתור חלונות או תלויה על קירות כתמונה, הנעשית ע"י אנשים בעלי לב של אומן ויד של מנתח.

 

נדיר נפוץ

 

על אף "חוסר" הפופולאריות היחסי של לימודי פסיפס או ויטראז'' (ביחס לציור למשל), מדובר על קורסים בעלי פריסה ארצית רחבה ואין שום בעיה למצוא אותם. לימודי קורסים אלה מעשירים, בין אם מדובר על אומן עובד בתחום אחר או הדיוט שרק מתחיל לחקור ולגלות את עולמות האומנות. מתקיימות גם הפעלות במרכזים שונים, המאפשרים השתתפות חד פעמית בסדנא המלמדת אומנויות "עתיקות" כאלה. הפעלות ראשוניות אלה יכולות להיות חלק ממסע המכירות של החוגים או להיות הפעלות העומדות בפני עצמן ולא ממומנות ע"י מכוני החוגים.

 

בין אומנות לכסף

 

מחיר לימודי קורסים מיוחדים כאלה, למרות ייחודיותם, לא שונה בהרבה ממחירי חוג פשוט של אומנות מכל סוג אחר- ללא עלות חומרים. אחרי הכל, חוג אומנות דורש מכם מכחולים, בדי קנבס וצבעים ואילו חוג ויטראז' דורש זכוכיות צבעוניות איכותיות. אגב, אין זה אומר בהכרח כי מחיר חוגי ויטראז' יהיה יקר יותר, שהרי מחיר השיעורים מושפע מגורמים רבים אחרים ולא רק חומרים נלווים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג אומנות הויטראז' ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.