מחירון חוגי העשרה

 

כמה עולה חוג העשרה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג העשרה מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים להעשרה בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוג העשרה מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוגי העשרה?

 

מחירי חוגי העשרה נקבעים על פי מספר פרמטרים:

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר ההרצאה קטן יותר

● חוג במתנ"ס יוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

טווחי מחירים עבור חוגי העשרה

 

חוגי העשרה: 150-300 ש"ח לאדם

חוגי העשרה להורים: 150-300 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוגי העשרה - מגדול לקטן

 

אנחנו עמוסים עד עייפה, מעל הצוואר. עבודה, ילדים, לעיתים גם לימודים- לא לשכוח לתחזק את הבית ולהתקשר לסבתא. אחריות אין סוף מכריעה את כתפינו כל יום, כל שעה, בתור אנשים מבוגרים. זו בדיוק הסיבה למצוא לעצמך שעה או שניים בשבוע ולעשות משהו בשבילך, בשביל הנפש. מן שעה חופשית מהעולם, אם תרצו. הרפיה בזמנים הנכונים מאפשרת לנו להיות ערניים, חדים ומפוקסים בשאר הזמן ולהמשיך לעמוד באחריות שלנו בקלות והנאה- הרשו לי להכיר לכם את מושג חוגי העשרה.

 

יאללה לבלות

 

אז יש אנשים שאוהבים מסיבות פרועות, אחרים מעריצים מושבעים של מכון הכושר, אבל רובנו- נו, מה לעשות- לא נמנים עם אלה. אין זה אומר שעלינו להישאר בבית ולנסות להינעל בתוך הספר או המחשב, למרות המולת הילדים ומטלות הבית. חוגי העשרה למבוגרים בתחומים שונים יכולים לתת לנו את המענה של המנוחה. העיקר? לבחור קורסי העשרה שעושים לנו "משהו"- ועדיף שהמשהו יהיה טוב. הביקוש הגובר אל קורסי העשרה למבוגרים יצר מגוון רחב מאד של קורסים וחוגים שאפשר לקחת כדי ליהנות: חוג תפירה, חוג בישול, חוג טבע, חוג מדע, חוגי העשרה ותרפיה שונים, ללחוצים מבנינו ואפילו קורסי העשרה ופנאי מקצועיים- שלא רק יתנו לכם מנוחה מהבית אלא יעזרו לכם בעבודה.

 

לראות בעין אחרת

 

העבודה שלכם לא חייבת להיות משעממת, אך בשגרה היומיומית נשחקים דברים מעניינים רבים. לעיתים, כל מה שחסר לכם בשביל הפלפל הוא קצת מידע, ולעיתים מידע זה עוד יגרום לכם להתקדם בתפקיד. סדנאות הכשרה מקצועית וגם לימודי הכשרה מקצועית נוצרו בדיוק בשביל זה. אגב, חוגי העשרה מקצועיים כאלה לא חייבים להיות במקצוע שלכם או אפילו במקצוע משלים לזה שלכם. אם בא לכם פשוט להתמקצע במשהו- לכו על זה!

 

גם לקטנים

 

חוגי העשרה לילדים מחוננים או חוגי העשרה למצטיינים הם כבר מזמן לא משהו נדיר. אך לא מובן למה הורים, המשקיעים כל כך הרבה במתן חוגי העשרה לילדים, פעילויות העשרה חוגים לגיל הרך, חוג ציור לילדים, לימודי העשרה, חוג חיות ומה לא- עבור ילדיהם- לא הפנימו עדיין כי גם להם מגיע שעה לעצמם.

 

טיפים עבור חוגי העשרה להורים - ספר הוראות

 

אנשי טיפול, חינוך ורווחה רבים מרימים גבה לא אחת לשמע ההצהרה של ההורה הממוצע: "ילדים לא באים עם ספר הדרכה". הייתכן כי בעולם של מידע רב ונגיש כל כך, עוד יש הורים שמתקשים בענייני הורות? אך כל מי שנולד לו ילד יבין מיד למה כוונת ההורים- אף ספר לא כותב על הדרך המהירה ביותר להרגיע אמא שנבהלה ואינה מצליחה להירגע, אף ספר לא יספר לכם מה התגובה ההגיונית והאחראית להודעת הילד שלכם כי "סחב" ספר מבית של חבר- לא באמת.

 

יותר מדי מידע

 

אין ספק כי אנו חייבים רבות לעידן האינטרנט. אך הצרה הכי גדולה שהביאה עלינו המדיה הנפלאה הזו היא ריבוי של מידע- לא כולו אמין, לא כולו החלטי והכי חמור: לא כולו מובן. כשהורה צעיר מנסה למצוא מידע על דרך פעולה כזו או אחרת בעולם ההורות המורכב- מידע כזה יכול להוביל לטעויות, רגשות אשם ותחושה קשה של חוסר אונים. הפתרון: מרכזי העשרה להורים.

 

קבוצת השווים

 

את המידע האמין ביותר אפשר לקבל משני סוגי מקורות: מומחים וקבוצת השווים. הדרך היעילה והטובה ביותר לעבור העשרה להורים היא לשלב בין השניים- לקבל טיפים ועיצות מהורים אחרים, בהשגחה של מומחה- המכוונת את הדברים באופן הנכון ומונעת שגיאות. קיימים שלל תוכניות העשרה להורים במקומות שונים- ממכונים יוקרתיים להורות, צעד אחר צעד- מגיל 0 ועד גילאי ההתבגרות המאוחרים- ועד מתנ"סים, מרפאות התפתחות הילד ועוד.

 

גם וגם

 

לעיתים, הורים מוצאים את עצמם חסרי יכולת השפעה על ילדיהם כיוון שהקשר בין השניים התרופף משנים של דרך שגויה. אולם העשרה להורים של ההורה בלבד יכולה להיות יעילה, אך יעילה ממנה תהיה העשרה להורים הכוללים גם מפגשים בהם מתקיימות פעילויות העשרה להורים ולילדים יחד- במקביל למפגשי הכוונה להורים בלבד. פעילויות העשרה אלה מאפשרים להורים להתמודד עם ילדיהם בשלל מצבים תחת העין התומכת של המדריכים וכמובן, באזור נייטרלי- ולא איזור הקונפליקט של הבית. אך דעו- כגודל ההזנחה של היחסים שלכם עם הילד- כן גודל ההשקעה לתיקונם. אין פתרונות פלא, חשוב להשקיע מהלב ולחכות בסבלנות לתוצאות.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוגי העשרה ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.