×


תפריט נגישות

מחירון זגגים

מחפש לדעת כמה עולה זגגים?

כמה עולה זגגים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון זגגים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : המדריך לבחירת זגג מומחה.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של זגגים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש זגגים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 זגגים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי עבודות זגגים

מחירון מומלץ

מחירון זגגים עודכן בתאריך 20.06.19

ט.ל.ח

 

טווחי מחירים

 

עלות זיגוג ויטרינות

זיגוג ויטרינה עם זכוכית מחוסמת
500-700 ש"ח

זיגוג ויטרינה עם זכוכית בידודית
400-800 ש"ח

זיגוג ויטרינה עם זכוכית טריפלקס
280-380 ש"ח

 

עלות זיגוג חלונות ראווה

זיגוג חלון ראווה עם זכוכית מחוסמת
450-600 ש"ח

זיגוג חלון ראווה עם זכוכית בידודית
300-500 ש"ח

זיגוג חלון ראווה עם זכוכית טריפלקס
300-400 ש"ח

 

עלות בניה והתקנת מחיצות זכוכית

בניה והתקנת מחיצת זכוכית מחוסמת
450-650 ש"ח

בניה והתקנת מחיצת זכוכית בידודית
700-800 ש"ח

בניה והתקנת מחיצת זכוכית טריפלקס
350-800 ש"ח

   
עלות החלפות זכוכית חלון

החלפת זכוכית חלון עם זכוכית מחוסמת
400-500 ש"ח

החלפת זכוכית חלון עם זכוכית בידודית
350-500 ש"ח

החלפת זכוכית חלון עם זכוכית טריפלקס
300-500 ש"ח

 

המדריך לבחירת זגג מומחה


בין אם מדובר בחלון, במקלחון או אפילו בוויטרינות המזנונים שלך- לעיתים תצטרך להזמין שירותי מומחים לעבודות זגגות כדי לתחזק, לתקן, לחדש או להחליף את הזגוגיות בבית שלך.

בחירה של מומחה זגגות לבית, וגם לרכב אגב, הינה בחירה משמעותית וחשובה שכן מדובר על בעל מקצוע שחייב להיות בעל מיומנויות ואמינות גבוהה- כדי שלא תמצא את עצמך במצב של עוגמת נפש גדולה עקב בזבוז זמן, כסף ואנרגיה על עבודה ממוצעת ומטה.

אם יש בידך טלפון של מומחה עבודות זגגות איכותי ואמין שקיבלת ממליץ שאתה מכיר, הרווחת.

אבל מה עושים אם אין בידך כזה?

להלן כמה שלבים פשוטים שיש לעקוב אחריהם כדי למצוא את האחד מבין זגגים מומלצים שיתאים לצרכיך.

 

שלב א - חיפוש בעל מקצוע

 

מציאת מומחה או יועץ זגגות בעידן הדיגיטלי פשוט למדי.

חיפוש במנוע חיפוש ברשת, בתוך אתרי שירותים או דפי זהב פשוט יכול להעלות בפניך מגוון רחב של שמות בעלי מקצוע.

את הבחירה עליך לעשות באופן חכם: בקר באתרים של מומחי ייעוץ עבודות זגגות המציעים את שירותיהם, קרא את ההמלצות וההשמצות ברשת ועוד.

צמצם את הרשימה שלך לשלושה או ארבע מועמדים של מומחי תיקוני זגגות וצור איתם קשר טלפוני ישיר.

בסיום הטלפון קבע עמם פגישת יעוץ עבור שירותי זגגות לדירה ולרכב, במהלכה יגיעו לביתך.

אל תסתפק בתמונות, הסברים או שיחות טלפוניות לפני שהמומחה יבדוק במו עיניו את הבעיה- בין אם היא בביתך או בתוך מוסך מומחה לעבודות זגגות לרכבים אם אתה מחפש שירותי זגגות רכב.

לאחר בדיקה אישית של המומחה, יהיה עליו לתת לך הצעת עבודה והצעת מחירה בהתאם- כוללת חומרים ועבודה ומע"מ כמובן.

הערך יותר את המומחה שיבקש לשלוח לך הצעה מסודרת יום או יומיים לאחר הפגישה, כדי לבדוק עלויות חומרים ושירותים באופן קפדני יותר.

 

שלב ב - בחירת בעל המקצוע


לאחר שתקבל את הצעות המחיר, בין אם מדובר על תיקון סאן רוף ברכבים, תיקון חלונות חשמל לרכב או יעוץ בהתקנת ויטרינות זכוכית ללובי בניין כולל אינטרקום ועבודות אלומיניום לבית- השווה את שלושת הצעות המחיר.

הקפד על קבלת הצעות מחיר מפורטות, המסבירות בדיוק כמה עולה העבודה וכמה כל החומרים.

קח בחשבון כי הצעת מחיר גבוהה בגלל עלויות גבוהות של חומרים יכולה בהחלט להצטמצם ובשלב הזה, אחרי מספר שיחות ומגעים עם אותם מומחה עיצובי זכוכית וזגגות, כבר תוכל לאומר גם דבר או שניים על הרצינות שלהם, על אדיבות היחס ועל המקצועיות הנראית לעין.

בחר את בעלי המקצוע המקצועיים יותר, גם אם עלותם גבוהה במעט מאלה של המתחרים- שהרי את העלות תוכל להוריד ע"י שימוש בחומרים אחרים. אם אתה מתלבט בקש הצעות מחיר נוספות מאותם מומחים, עם חומרים שונים וזולים יותר וכו'.

קח בחשבון שלעיתים, תהיה תחת לחץ לא קטן ממוחה עבודות זכוכית כזה או אחר לסגור על העסקה כאן ועכשיו עוד בפגישה הראשונה של היעוץ.

אלא אם כן נכבשת כליל בקסם ה אדם והחוש השישי שלך טוען שיש לסמוך עליו בעיניים עצומות- המנע מלעשות זאת ועבור על הצעות המחיר האחרות באופן חכם לאחר לכתו.

 

שלב ג - סגירת החוזה

 

לאחר שהחלטת מיהו בעל המקצוע המועדף עליך- שבו על סגירת חוזה. עדיף, כמובן, למצוא את עצמך עם חוזה כתוב החתום ע"י בעל המקצוע ועל ידיך. הקפד על פרטים חשובים כגון סוג השירות המדויק, בעיקר אם מדובר על הזמנת שירותים לעסק שלך כגון התקנת ויטרינות זכוכית לחנויות, התקנת קיר מסך לחנויות, ויטרינות זכוכית לחנויות, התקנת דלתות זכוכית לבתי קרקע המשמשים כקליניקות פרטיות ועוד.

הקפד לפרט מה שיותר בחוזה- על איזה התקנת חלונות זכוכית בתוך הדירה מדובר, הגדרת החומרים והמידות מהם יתבצע תיקון חלונות הבית וכו'. ציין גם אם סגרתם על עבודות זכוכית מיוחדות, חלונות ויטראז' דקורטיביות, התקנה או תיקון תריס חשמלי, עבודות אלומיניום מיוחדות ועוד.

בנוסף עדיף שיופיע בחוזה גם עלות השירות, מועדי הביצוע וקנסות על איחורים- על אף שלאלה בד"כ תמצא התנגדות בקרב עובדי זגגות מסוימים.

חשוב לציין כי גם אם בחרתם איש מקצוע שאינו מסכים לחתום על מסמכים כתובים, עליכם לסכם את כל הפרטים הללו בעל פה ואל תתביישו לרשום אותם לעצמכם. אלה יגנו עליכם מחוסרי הבנות בהמשך הדרך.

 

שלב ד - לעבודה בבקשה

 

מומחה זגגות או מומחה התקנה ועיצוב דלתות וחלונות אלומיניום יתחיל את העבודה מיד אם יש בידיכם את החוזה. עם זאת, חשוב שתבינו כי החוזה אסור שיהיה נוקשה ובין אם מדובר על חוזה כתוב או לא, עליו להיות ערוך לשינוים.

במקרים מסוימים, ולא מדובר על מקרים נדירים כלל- כאשר מתחיל בעל המקצוע את העבודה הוא מגלה כי יש דברים שאינו לקח בחשבון בהתחלה ועליו למצוא פתרונות יצירתיים כדי להתגבר על בעיות כאלה ואחרות.

לעיתים אומר הדבר לשנות תוכניות ולהשתמש בחומרים אחרים ופעמים אחרות, להעריך את זמני הביצוע.

כל זה, כמובן יכול להשפיע גם על זמן ביצוע העבודה. דעו, כי ככל שטיב העבודה גדול ומורכב יותר, כן צפויים יותר להיות שינויים שכן יש יותר גורמים בלתי צפויים שעלולים לצוץ.

הסיכוי שתצטרכו לשנות תוכניות כאשר מדובר על החלפת זכוכית שבורה פשוטה בתוך חלון קיים קטן מאד, אך הסיכוי שתצטרכו לשנות תוכניות כאשר מגדילים חדר אמבטיה ומוסיפים בו מקלחונים מיוחדים ומרווחים הוא גדול למדי- לדוגמא.

 

סיכומו של תהליך

 

כדי למצוא לעצמכם איש מקצוע מעולה שיעשה עבורכם עבודות זגגות, הן לבית והן לרכב, באופן הטוב ביותר עליכם לחפש בעל מקצוע ולצמצם את רשימת המועמדים לשלושה. מאלה, בקשו להגיע אל ביתכם ולערוך פגישת יעוץ.

הם יספקו לכם הצעות מחיר ולאחריהן הקפידו על ירידה לפרטים הקטנים ביותר של תנאי העבודה, תוך שאתם כותבים לעצמכם הערות או מחתימים חוזה כתוב של ממש, כדי למנוע חוסר הבנה.

לאחר סגירת התנאים הקפידו על ראש פתוח בעת שינוים והיו מעודכנים בכל צעד.

חשוב מאד שתקפידו על שמירה על הזכויות שלכם, הקפידו על בדיקת לוחות זמנים ואיכות העבודה- ואל תתפשרו על יחס שאינו אדיב.

אולם כדאי להתרשם מראש על טיב האנשים שאתם מעסיקים, אך גם ברגע האמת אל תתביישו לדרוש את שמגיע לכם, בין עם סגרת עם חברת זגגות גדולה או פרילנסר קטן.

 

10 טיפים זגגים

 

עבודה עם זכוכית דורשת מיומנות, עדינות ויכולות עיצוב מרשימות ולכן למצוא זגג מקצועי זה אולי לא המשימה הכי קלה שתתקלו בה! ולכן ריכזנו עבורכם 10 טיפים שיעזרו לכם לבחור מבין כל עובדי הזגגות באשר הם, את המקצועי, המיומן והמוכשר ביותר שיגשים לך חלום למציאות!

1. למה אני צריך זגג? - מפעל לייצור טי שרטים, ייצר לכם שמלת כלה? ובכן כמובן שלא, בשביל ליצור משהו ייחודי שמותאם אישית לטעם ולמידותיו של הלקוח הוא לא משהו שמוציאים בפס ייצור ולכן בתשובה לשאלה, אתם צריכים זגג בגלל שלבית שלכם אתם תרצו פריטים שתוכלו להסתכל עליהם יום יום ולהיות מרוצים עד הסוף מהאיכות ומההשתלבות שלהם בבית! בשביל זה אתם צריכים איש מקצוע אשר בעל כשרון  עיצובי ומיומנות לייצר לכם את כל מה שתרצו: מחלונות אטומים לרעש ועד למקלחון מעוצב בעיטורים למקלחת, כך תקבלו עבודה שייחודית לבית שלכם שתוכלו להתגאות בה כל פעם שתבקרו באמבטיה!

2. למה חשוב להשיג זגג מוסמך? - חומר הגלם זכוכית הוא חומר שדורש עדינות ודיוק בטיפול בו ולכן דרוש איש מקצוע שמיומן שיודע איך להתנהל עם החומר נכונה. מלבד הנמכת הסיכון שיהיו בעיות באיכות ובביצוע נכון של העבודה, העסקת זגג מוסמך גם תקטין את הסיכוי לתקריות בטיחות שונות למשל נפילת זכוכית עקב התקנה לא נכונה או זכוכית שתנופץ אחרי שלא הותאמה בעמידותה למקום שהותקנה בו. מלבד הסיכון לבריאותכם אם בבית נוכחים ילדים או חיות מחמד הסכנה היא כפליים ולכן שכירת זגג מוסמך היא חובה ואל תזלזלו בקריטריון זה.

3. הסמכה - להיות מוכשר כאיש מקצוע בתחום הזגגות אין צורך בתואר אלא בתעודה אך כמובן שחשוב שהתעודה תהינה ממקור מורשה ומוסמך. שאלה פשוטה ובקשה לראיית התעודה תפטור לכם קריטריון זה ותיתן לכם ראש שקט לאורך כל העבודה שתתבצע.

4. המלצות - המלצות יכולות לבוא ממגוון מקורות כגון: ביקורות באינטרנט, משפחה, מכרים, לקוחות לשעבר, לקוחות קיימים ועוד. ההמלצות הכי טובות והכי מהמנות באות מלקוחות קיימים ולשעבר ולכן חשוב שלפני שאתם ניגשים לכל זגג כלשהו, שקודם כל תעברו על אלו שהמליצו לכם עליהם - לקוחות שהיו מרוצים מהשירותים שקיבלו הם סממן מעולה להצלחת העבודה שתתבצע אצלכם על ידו.

5. השוואת מחירים - בחיפוש מהיר בגוגל אפשר למצוא מאגר אדיר של זגגים מכל הארץ ולכן אין תירוצים - גשו לעבודה והתקשרו לכל זגג שמוצא חן בענייכם! הבדלי המחירים משמעותיים ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים רק בכמה שיחות!

6. חומרי גלם - זגג מיומן ומוסמך ידע להתאים חומרי גלם לכל עבודה שניתנת לו. למרות שזכוכית היא חומר הגלם העיקרי המשמש את הזגג, לזכוכית יש מגוון סוגים שרק זגג ידע למנות את כולם ותכונותיהם.

חשוב שתתייעצו עם כמה זגגים ותיקחו המלצות מכולם על איך צריכה להתבצע העבודה, בסיום עשו תחקיר על כל חומר וודאו מה הכי טוב עבורכם, לדוגמא: רהיט מזכוכית יכול להיות עשוי מכמה חומרי גלם, למשל אם הרהיט יוצב בבית שבו רק מבוגרים ניתן להשתמש בזכוכית עדינה כי הסיכוי שתתנפץ או תינזק בקרב מבוגרים הוא נמוך, לעומת זאת אם הרהיט יוצב בית בו ישנן חיות מחמד או ילדים קטנים כדאי שהרהיט יצופה בחומר עמיד כגון עץ או פלסטיק שגם יקנה לו עמידות וגם יהפוך אותו לבטיחותי יותר לסביבה הנתונה.

7. כשרון עיצובי - מלבד הסמכה ממקור מורשה, אם מדובר ברהיט או פריט נוי דרוש פה גם מעבר - דרוש כשרון ויצירתיות! בד"כ כישרון עיצובי הוא בעניי המתבונן (הלקוח) ולכן כדי לדעת האם הזגג מתאים לכם לביצוע העבודה כדאי שתיראו תיק עבודות (טיפ 8). בנוסף, חשוב שלזגג יהיה ניסיון עשיר, זגג שיש לו ניסיון עשיר גם ידע לעצב במגוון צורות וגם היצירתיות כבר מפותחת אצלו ולכן ניתן לסמוך עליו שיבין בדיוק את החזון האומנותי שלכם לגבי העבודה שתרצו.

8. תיק עבודות - תיק עבודות הכוונה בתמונות של עבודות קודמות של הזגג. תמונות שכאלה בד"כ מוצגות באתר או נמצאות באלבום מסודר בסטודיו של הזגג  - רצוי לעבור עליהן ולראות האם הסגנון של הזגג מתאים לכם והאם הוא מספק את מה שאתם מחפשים. בנוסף, אם אתם עדיין לא בטוחים אתם תמיד יכולים לבקש לראות במו ענייכם את העבודות ולבקש לבקר בבית שבו בוצעה עבודה, לא תמיד יש אפשרות אבל שווה לנסות ולבקש!

9. שירות (זמינות) - זכוכית כפי שהזכרנו מקודם היא חומר גלם עדין יחסית לחומרים אחרים, ולכן היא יכולה להיסדק ולהתנפץ ממגוון גורמים משתנים, הכל יכול לקרות בכל זמן נתון ולכן חשוב שגם לפני העבודה וגם אחרי העבודה תדעו שיהיה לכם על מי לסמוך! בשירות תקין ובסיסי ייכלל זמינות גבוהה לביקור במקרה של תקלה, גישה חיובית כלפי ביקורות ובעיות, פתירת בעיות ביעילות וזמינות וכמובן, גישה אדיבה ונעימה כלפי הלקוח בכל מצב כלשהו.

למה שירות מעולה זה קריטריון כ"כ חשוב? ובכן זגג יש לו מגוון פתרונות לכל מיני מצבים כולל מצב בו נשברה לכם השמשה ברכב או חלון ברכב. במצב כזה אתם תצטרכו מספר של זגג שיהיה זמין לטפל בבעיה במהירות ויעילות. ועוד דוגמא: תארו לכם שישנה דלת מזכוכית בביתכם שפונה למרפסת ויום אחד היא מתנפצת - אתם תצטרכו תחלופה מהירה לזכוכית ולא תרצו להתעכב ולכן חשוב שכשאתם מחפשים זגג איכותי תוודאו שהוא ישרת אתכם בכל המגיע לכם וימלא את כל צורככם כלקוחות!

10. אחריות - וודאו שלפני שתבוצע העבודה אצלכם בבית שיש אחריות עליה! שיהיה לכם למי לפנות במקרה של תקלה או בעיה! חשוב שלא תסתפקו בהבטחה אלא תקבלו תעודת אחריות בכתב מוקצבת בזמן, הכל יכול לקרות וחשוב שתדעו שיש לכם למי לפנות במקרה של בעיה כלשהיא!